Metas blogo pokyčiams?

Estimated read time 4 min read

Aš tikiuosi šis pavadinimas jūsų neišgąsdino. Mat pokyčiai dažnai reiškia, kad blogas uždaromas, keičia kryptį kardinaliai ar kitaip kinta nedžiugindamas skaitytojų. Tad aš drastiškų pokyčių nežadu. Tačiau pastaruoju metu daug galvoju apie savo veiklas, jų atnešamą moralinį malonumą ir kitas naudas. Laikas atsinaujinti.

Dabar tinklaraštis yra tokioje stadijoje, kad esu apsikrovusi PR priemonėmis, kiekvieną dieną rašau atsiliepimus, kartais įkalbu jus dovanoti man grįžtamojo ryšio. Puiku! Tačiau jaučiu, kad kosmetikos turiu per daug, mano tekstai neretai skaitomi, ne dėl to, kad papasakoju apie tušą, o dėl to, ką parašau įžangoje. Todėl nusprendžiau paretinti apžvalgas. Šiuo metu jų sulaukiate 4-5 kartus per savaitę. Mano planas – 3. Kodėl? Kad pabėgčiau iš spąstų, kuomet vis bandau bandau kažką naujo, o iš tiesų noriu nusipirkti tą patį patikusį produktą. Noriu mažiau pasakoti apie vidutinybes. Tik apie tai, ką iš tiesų pamilau, arba ko nekenčiau, nes tokios apžvalgos lygiai taip pat naudingos. Noriu ilgiau bandyti priemones. Noriu užmegzti glaudesniu ryšius su kompanijomis ir būti kiek ištikimesnė. Todėl mažiau, šiuo atvejų yra geriau.

 

Saviportretas, kurį šiandien piešėme “Dr. Hauscha” renginyje.

 

Ir jau girdžiu pasipiktinimą. Bet, Salomėja, mums patinka tavo blogas, mes norim skaityti jį kiekvieną dieną, mes jau pripratom, čia ritualas! 

Sutinku! Aš irgi noriu rašyti kiekvieną dieną! Tačiau nebenoriu rašyti vien tik grožio blogo, noriu, kad jis labiau atitiktų pavadinimą – Venividi.t  – atradimų, grožio ir gyvenimo būdo blogas. Todėl du kartus per savaitę aš kursiu kitokius tekstus.

Įrašai nebus nutolę nuo to, ką skaitydavote iki šiol, pvz., į kitokių kategoriją patenka pabaigtų produktų apžvalga, mėnesio knygos, sezono geriausi ir t.t. Noriu juos praplėsti ne tik grožio pasaulio atradimais. Gal rekomenduoti vietą (pažintinį taką? kavinę? įdomią parduotuvę?), gal pasidalinti maisto atradimu (pvz., “Lidl’e” yra žiauriai skanių vaisinių batonėlių be cukraus).

Dažniau darysiu sąrašus, pvz., mano galvoje sukasi temos “Mano veido valymo rutina: žingsniai ir mėgstamiausi produktai” ir “Slenka plaukai: profilaktika ir pasiteisinusios priemonės”. 

Taip pat manau mielai skaitytumėte, mano tipsus ir triksus dėvėtų drabužių parduotuvėse. Dar mintyse sukasi idėja kartais pasidalinti norų sąrašais. Jau beveik metus kaupiu “noriu šito papuošalo!” failiuką, kuris pasipildo prasiėjus per lietuviškas dizaino muges. 

Nuo “mėnesio geriausių” turiu užsilikusią idėją papasakoti apie tris man įdomiausius šį mėnesį skaitytus kitų blogerių įrašus (nebūtinai grožio tema).

Žinoma, būtų labai smagu, jei jūs prisidėtumėte prie Venividi.lt kūrimo ir pasiūlytumėte kažkokių temų. Aš ketinu dar ilgai bloginti, tad jei ne dabar, tai gal ateityje pritaikysiu. Tikrai galvoje nešiojuosi kažkieno siūlymą “apsirenk “Humanoje” už X sumą”. Jei nebūčiau xxl dydžio, jau būčiau įgyvendinusi, nes mūsų kabyklėlė parduotuvėse gana trumpa 😀

 

Šiandien teko per 3 minutes sugalvoti 30 gražių apibūdinimų sau. Na, man pavyko parašyti tik 23, nors manau, kad “graži” išbraukčiau ir pakeisčiau į “keista”.

 

Reziumuojame:

Buvo: vien kosmetikos apžvalgos kiekvieną darbo dieną ir kelis kartus per mėnesį kiti įrašai.

Bus: 3 kartus per savaitę kosmetikos apžvalgos ir 2 kartus kokia nors kita tema (arba ne kosmetikos apžvalga). 

Svarbu: Manau, kad griežtos taisyklės atima smagumą. Todėl jei matysiu, kad vieną ar kitą savaitę neišeina laikytis naujo plano, tikrai nesigraušiu. Gal tą savaitę sulauksite 5 apžvalgų, o gal 4 straipsnių kitomis temomis. 3+2 yra tik gairės. 

Ir kviečiu mane sekti socialiniuose tinkluose. Pastebėjau, kad blogo draugai mieliau komentuoja “Facebook”. Na, o “Instagram’e” aš nusprendžiau dažniau dalintis pirmais įspūdžiais apie produktus, kuriuos dar tik ateityje išsamiau aptarsiu bloge. 

Taigi, laukiu jūsų reakcijos, pasiūlymų ir draugiškumo!


Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

25Comments

Add yours
 1. 1
  A

  jau laukiu apie plaukų slinkimą 🙂 ir kaip gi vadinas tas lidlo batonėlis!
  o ir tikrai paskutiniu metu buvo daug apžvalgų, kur paskaičius vien pavadinimą nebeįdomu pasidarydavo.

 2. 3
  Mireta

  Man irgi pokyčiai skamba patraukliai. Kai matydavau tieisog apžvalgas su įvertinimų apie 3.5, kartais apeidavau, nes kažkaip tiesiog.
  Tikrai laukiu daugiau įrašų ne iš grožio srities. Esi įdomi asmenybė, tai tikrai gali atsiskleisti ir kitur 🙂

 3. 4
  Agne

  Valio! Tokie pokyčiai visada į naudą!! Tave labai įdomu skaityti, smagu žinoti kuo gyveni 😉 kartais save pagaunu, jog būtinai perskaitau pirmą teksto dalį, o aprašymą apie produktą perbėgu akimis, jei pasirodo dalykas vykęs, perskaitau ir rimčiau

 4. 5
  Justina

  mažiau yra geriau. TIK NENUSTOKITE RAŠYTI! Jūs esate įdomi, išradinga, kai anksčiau rašėte, kalbate taip, kad visi suprastų. Jūs kaip gaivus vėjelis visame tų rožinių lūpų ir priklijuojamų blakstienų pasaulyje.

 5. 6
  Toma

  NuostabuTik nesustokite, nes visi buvę mano skaitomiausi sustabdė veiklą, liko Veni vidi ir Dinos blogas, neskaitant knygų ir užsienio blogerių

 6. 7
  Salomėja

  Džiaugiuosi aš visais pozityviais komentarais, tik jei kils minčių, visada mielai lauksiu ir pasiūlymų 🙂

 7. 8
  Leo

  Kiekviena esame skirtinga, jei produktas intriguoja perskaitau jo apžvalgvą net su mažu įvertinimu, galų gale turime savo požiūrį, kas netiko vienai, gali būti siekiamybe kitai. Skaitau 80-90% Jūsų straipsnių, priklausomai nuo FB skirtos straipsnio įžangos 🙂 įdomu ir knygos, kelionės, pabaigtukai, atsiprašau, bet ne atvirukai, čia jau siauresnė pomėgių sritis, tarkim kaip alie lobiai, freebies savu laiku 🙂 Salomėja, Jūs tik mėginkit reikštis, visada atsiras, kam įdomūs konkretūs straipsniai. Viskam sava publika. Love and peace

 8. 9
  DaliaM

  Tikrai manau geras posūkis. Man asmeniškai įrašų buvo per daug, nespėdavau skaityt 🙂 Daugiausiai tik įžangas skaitydavau (visa kita permesdavau akim, galbūt verdiktą dar nebent). Dauguma paskutiniu metu aprašytų produktų man asmeniškai neįdomūs. Tad jei bus bloge daugiau stiliaus, daugiau rekomendacijų (kavinių, mikserio, pažintinio tako ar pan.) – labai džiugu 🙂

 9. 10
  Jurga

  Nesvarbu apie ką rašysit – svarbiausia rašykit! Jūsų rašymo stilius puikus! Išgasdinot su antrašte dėl pokyčių, bet jie tik į gerą:)

 10. 11
  Ramune

  Viskas, ką išvardijot, skamba įdomiai – ir secondhandu lobiai, ir papuošalų wish listai… Manau, mane, kaip ir kitus, paperka rašymo stilius ir asmenybė, tad daugiau ir drąsiau apie save tai, KAIP parašote apie daiktus yra įdomu, nebūtinai patys produktai yra aktualus visiems. Ir kad jau parašėt patarimų, tai nespauskite taip skaitytojų dėl to grįžtamojo ryšio

 11. 12
  Salomėja

  Čia tekstą tokį parašyti apie nespaudimą? :):):):) šiaip, žinokit, visai neįdomu pasidaro kažką daryt, kai nėra rezultato. O bloge rezultatas gi tik reakcijos ir tėra 🙂

 12. 13
  Asta

  Sveika, Salomėja. Esu ta, kuri skaito kiekvieną tavo įrašą, bet niekada nerašiau komentaro… Gal todėl, kad pati beveik nenaudoju kosmetikos? O tavo blogą skaitau. Ir būtent dėl tų įžangų labiausiai. Taigi, pokyčiai bus tik į gera. Labai džiaugiuosi jais! Būtinai ir toliau rašyk. Ačiū.

 13. 14
  Alina

  Aš irgi patarčiau ribktis įdomesniis produktus. Aš irgi daug ką praleidžiu, nes jie apie nieką(pvz koks nors dušo gelis už 2 eur nevertas viso straipsnio)

 14. 15
  Salomėja

  Cha! Kad apie dušo gelius labai jau retai rašau :). Suprantu, kad tai pavyzdys, bet va permečiau akimis du puslapius apžvalgų, manau tik kūno kremą galima priskirt prie nuobodžių, tik kad jis man labai patiko :). Beje, kas liečia kainą, tai statistika rodo, kad priemonės už du eurus domina daug labiau nei už 20, nors to nesuprantu pati 🙂
  O šiaip, man visada būtų džiugu išgirsti ne tik ko nedaryti (nerašyti apie dušo gelius), bet ir ką daryti, tai yra apie ką papasakoti, kad būtų įdomu, konkrečiai Jums, ne visiems.

 15. 16
  Rut

  Ir grazi ir keista. Bloga seku nemazai laiko ir galiu pasakyt stai ka – Salomeja,
  metai bega, o tu eini vis grazyn. Todel kad esi nebanaliai grazi. (Atsiprasau uz tujinima, pabandziau kreiptis “Jus” ir teko pataisyt, nesiziuri 🙂 )

 16. 17
  Alina

  Man asmeniškai visas antiaging įdomu. Tiek teptis tiek papildai. Man 40 ir tas labai jau pradėjo matytis ant veido:). Bet tikiu kad daugiau čia jaunų panelių.

 17. 18
  Salomėja

  Jei paguos, tai amžiaus grupė 30-35 tarp skaitytojų dominuojanti :). Bet va antiagingu aš visiškai netikiu. Manau čia viską lemia gyvenimo būdas ir genai 🙂

 18. 19
  Anonymous

  aš jau pradedu tikėti botoksu ir injekcijom – nea akivaizdžiau jaunėja draugės po jų. bet kažkodėl nenoriu pati šito bandyti

 19. 20
  Salomėja

  Na, aš pati nemanau, kad tokį dalyką išmėginsiu, nes nesu iš tų, kurie pas gydytojus laksto, tai kur jau ten pas grožio specus. Be to, kažkaip panašu, kad tos procedūros, kaip plaukų šaknų dažymas – eik ir eik periodiškai. Tai kai pagalvoju, gal man ir raukšlės ok, nedirbu gi kažkokio darbo, kur pastoviai reikia žurnalams fotografuotis 🙂

 20. 22
  Odeta

  Aš jum kaip vyresne, iki kokiu 30 beveik nesidaziusi ir kosmetikos nenaudojusi, bet kosmetologes lankiusi, pasakysiu: kai fotkeje namu reikmem pamatai pavargiusia ponia, o aplinkiniai lepteli, kad “atrodai pikta”, nubegi ir isbandai botoksa i tas dvi velnio rauksles kaktoje. Ir supranti, kad baigisis poveikis-eisi vel. Nes be ju graziau pirmiausia paciai 🙂 taip kad bandom, ka norisi ir dalinames potyriais 🙂

 21. 23
  Salomėja

  Na, aš nebėgu :), nors po paskutinių pamatytų fotkių jau visą savaitę graužiuosi. Tik mintis ne botoksų bėgt, o į renginius kur fotkina nevaikščiot – kiekvienam savo :).

 22. 24
  O

  Man ne 38 ir ne 40 🙂 I renginius visai nevaikstau, esu labai smulki ir oda plonyte, todel zemes trauka veide matoma tiek, kad pernelyg erzina 🙂

 23. 25
  Salomėja

  Taip, šiame nulaižytų fotkių pasaulyje labai bijome pasent ir būt negrazūs 🙂

+ Leave a Comment