Aš tikiuosi šis pavadinimas jūsų neišgąsdino. Mat pokyčiai dažnai reiškia, kad blogas uždaromas, keičia kryptį kardinaliai ar kitaip kinta nedžiugindamas skaitytojų. Tad aš drastiškų pokyčių nežadu. Tačiau pastaruoju metu daug galvoju apie savo veiklas, jų atnešamą moralinį malonumą ir kitas naudas. Laikas atsinaujinti.

Dabar tinklaraštis yra tokioje stadijoje, kad esu apsikrovusi PR priemonėmis, kiekvieną dieną rašau atsiliepimus, kartais įkalbu jus dovanoti man grįžtamojo ryšio. Puiku! Tačiau jaučiu, kad kosmetikos turiu per daug, mano tekstai neretai skaitomi, ne dėl to, kad papasakoju apie tušą, o dėl to, ką parašau įžangoje. Todėl nusprendžiau paretinti apžvalgas. Šiuo metu jų sulaukiate 4-5 kartus per savaitę. Mano planas – 3. Kodėl? Kad pabėgčiau iš spąstų, kuomet vis bandau bandau kažką naujo, o iš tiesų noriu nusipirkti tą patį patikusį produktą. Noriu mažiau pasakoti apie vidutinybes. Tik apie tai, ką iš tiesų pamilau, arba ko nekenčiau, nes tokios apžvalgos lygiai taip pat naudingos. Noriu ilgiau bandyti priemones. Noriu užmegzti glaudesniu ryšius su kompanijomis ir būti kiek ištikimesnė. Todėl mažiau, šiuo atvejų yra geriau.

 

Saviportretas, kurį šiandien piešėme “Dr. Hauscha” renginyje.

 

Ir jau girdžiu pasipiktinimą. Bet, Salomėja, mums patinka tavo blogas, mes norim skaityti jį kiekvieną dieną, mes jau pripratom, čia ritualas! 

Sutinku! Aš irgi noriu rašyti kiekvieną dieną! Tačiau nebenoriu rašyti vien tik grožio blogo, noriu, kad jis labiau atitiktų pavadinimą – Venividi.t  – atradimų, grožio ir gyvenimo būdo blogas. Todėl du kartus per savaitę aš kursiu kitokius tekstus.

Įrašai nebus nutolę nuo to, ką skaitydavote iki šiol, pvz., į kitokių kategoriją patenka pabaigtų produktų apžvalga, mėnesio knygos, sezono geriausi ir t.t. Noriu juos praplėsti ne tik grožio pasaulio atradimais. Gal rekomenduoti vietą (pažintinį taką? kavinę? įdomią parduotuvę?), gal pasidalinti maisto atradimu (pvz., “Lidl’e” yra žiauriai skanių vaisinių batonėlių be cukraus).

Dažniau darysiu sąrašus, pvz., mano galvoje sukasi temos “Mano veido valymo rutina: žingsniai ir mėgstamiausi produktai” ir “Slenka plaukai: profilaktika ir pasiteisinusios priemonės”. 

Taip pat manau mielai skaitytumėte, mano tipsus ir triksus dėvėtų drabužių parduotuvėse. Dar mintyse sukasi idėja kartais pasidalinti norų sąrašais. Jau beveik metus kaupiu “noriu šito papuošalo!” failiuką, kuris pasipildo prasiėjus per lietuviškas dizaino muges. 

Nuo “mėnesio geriausių” turiu užsilikusią idėją papasakoti apie tris man įdomiausius šį mėnesį skaitytus kitų blogerių įrašus (nebūtinai grožio tema).

Žinoma, būtų labai smagu, jei jūs prisidėtumėte prie Venividi.lt kūrimo ir pasiūlytumėte kažkokių temų. Aš ketinu dar ilgai bloginti, tad jei ne dabar, tai gal ateityje pritaikysiu. Tikrai galvoje nešiojuosi kažkieno siūlymą “apsirenk “Humanoje” už X sumą”. Jei nebūčiau xxl dydžio, jau būčiau įgyvendinusi, nes mūsų kabyklėlė parduotuvėse gana trumpa 😀

 

Šiandien teko per 3 minutes sugalvoti 30 gražių apibūdinimų sau. Na, man pavyko parašyti tik 23, nors manau, kad “graži” išbraukčiau ir pakeisčiau į “keista”.

 

Reziumuojame:

Buvo: vien kosmetikos apžvalgos kiekvieną darbo dieną ir kelis kartus per mėnesį kiti įrašai.

Bus: 3 kartus per savaitę kosmetikos apžvalgos ir 2 kartus kokia nors kita tema (arba ne kosmetikos apžvalga). 

Svarbu: Manau, kad griežtos taisyklės atima smagumą. Todėl jei matysiu, kad vieną ar kitą savaitę neišeina laikytis naujo plano, tikrai nesigraušiu. Gal tą savaitę sulauksite 5 apžvalgų, o gal 4 straipsnių kitomis temomis. 3+2 yra tik gairės. 

Ir kviečiu mane sekti socialiniuose tinkluose. Pastebėjau, kad blogo draugai mieliau komentuoja “Facebook”. Na, o “Instagram’e” aš nusprendžiau dažniau dalintis pirmais įspūdžiais apie produktus, kuriuos dar tik ateityje išsamiau aptarsiu bloge. 

Taigi, laukiu jūsų reakcijos, pasiūlymų ir draugiškumo!


Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.