[2022 04 06] Vieną akimirką sustingstu prieš ekraną ir užuot rašiusi šį įrašą noriu išsilieti. Išsiliejusi ir išsikeikusi tyliai, rašau tekstą, kurį suplanavau kiek anksčiau. Noriu papasakoti apie mėgstamiausias savo parduotuves. Egzotikos šiame įraše nerasite, bet gal kažkas ir pravers, ypač po to, kai buvo įvesti muitai.

Iherb.com

Iherb.com – daugeliui gerai žinoma amerikiečių parduotuvė, kurioje galima įsigyti maisto papildų ir kosmetikos bei panašių dalykų. Kadaise ji buvo labai populiari, po to, kai įvestas muito PVM gi daug kas nusisuko. Taip nutiko dėl to, kad neliko siuntimo paštu, kurjerių kaina atrodė nepatraukli, o kaip ten viskas su tais muitais – painu.

Taigi, gera žinia! Prieš porą savaičių Iherb paskelbė, kad PVM dabar įtrauktas į kainą. Taip, produktai pabrango, bet jums nebereikia spėlioti, skaičiuoti, kiek čia to muito reiks mokėti ir pan. Dabar pažiūrit, kad vitaminai kainuoja 20 EUR ir jei jums tinka – imat. Dar geriau – atpigo siuntimas. Venipak arba DPD kurjeriai siuntą atsiųs vos už 4 EUR, o jei pirksite už daugiau nei 40 EUR tai ir nemokamai. Sutikit – visai neblogai. Jei pirksite, kviečiu pasinaudoti mano nuolaidos kodu MEJ139. Nuolaidą pritaiko ne visada, ne viskam, bet pabandyti verta. Aš irgi visada susirandu lietuvių kodus, kai perku.

Iherb.com mėgstu pirkti tiek kosmetiką, tiek visokius papildus.

Cocooncenter.co.uk

Cocooncenter.co.uk – parduotuvė, kurioje rasite daug vaistinių asortimento. Tai tokie prekiniai ženklai, kaip Avene, Vichy, Noreva, Filorga, Weleda ir t.t. Dažnai vyksta akcijos ir prekių galima įsigyti gerokai pigiau nei mūsų vaistinėse. Žinoma, reikia stebėti, tikrinti tas kainas ir pan, nes kai pas mus paleidžia 40% nuolaidas jos susilygina, nors tikrai ne visų prekinių ženklų.

Iš kur siunčia tiksliai nepasakysiu, bet kiek siunčiausi, tikrai nereikėjo išmuitinti. Siuntimo kaina nuo maždaug 8 EUR per kurjerius arba paštomatus.

Lookfantastic.com

Lookfantastic.com – sena gera, daugeliui pažįstama parduotuvė. Aš vis dar čia perku kosmetiką. Muitų mokėti nereikia, siunčia nemokamai nuo 25 GBP, jei užsakymo vertė mažesnė – pigiausias siuntimas kainuoja lyg ir 2 GBP. Kažkaip paskutinius kartus nieko nemokėjau.

Šioje parduotuvėje, kaip ir visur, pasitaiko patrauklių akcijų, reikia sekti.

Loverte.com

Loverte.com – estų parduotuvė, pritaikyta Baltijos šalims. Atsiunčia į paštomatus, kaina nuo 3 EUR. Mėgstu šioje parduotuvėje paieškoti visokių įdomybių. Paskutinis sėkmingas pirkinys – IDUN vandeniui atsparus tušas.

Tiesa, pati parduotuvės sistema keista. Nusiperki kažką, gauni patvirtinimą, o tada tyla. Jokio update, kad išsiuntė ar pan, tik po kelių dienų atkeliauja žinutė iš paštomato.

Saricurls.de

Saricurls.de – vokiška parduotuvė, kurios asortimentą daugiausiai sudaro garbanotų plaukų priežiūros priemonės. Įdomesnės, nematytos. Man patinka susisteminta informacija. Siuntimas kainuoja apie 10 EUR ir yra gana ilgas, užtruko gal dešimt dienų. Siuntė per DHL, kurį po to perima Itella.

Eurokos.lt

Eurokos.lt – na, gal ir juokinga čia įtraukti gerai žinomą parduotuvę, bet jei jau mėgstamiausios, tai kodėl gi ne? Nors paieškos sistemą ne visada perprantu, bet ši lietuviška parduotuvę yra ta, kurioje perku dažniausiai, kai prireikia kažko paprasto. Kartais pasitaiko tikrai gerų akcijų šauniems prekių ženklams, pvz., mineralinei kosmetikai, ar pan, kurių jie net neturi fizinėse parduotuvėse.

Na ir pavadinime paminėjau drabužius. Iš tiesų tai čia viskas labai kuklu, nes aprangą vis dar mėgstu pirkti SH. O kitos mėgiamos parduotuvės yra:

  • Sidonas.lt (kartais galima rasti perlų, bet jie pasislepia tarp senamadiškų raštų)

Papasakokit man, kur ir ką jūs perkate. Aš pvz., dar nė karto nesu pirkusi visų mėgiamoje CultBeauty.com ar Asos.com. Galvoju, kad gal dar daug ko net ir nežinau?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#REKLAMA – yra affiliate nuorodų.