Mėgstamiausios internetinės parduotuvės: kur aš perku kosmetiką, drabužius

Estimated read time 4 min read

[2022 04 06] Vieną akimirką sustingstu prieš ekraną ir užuot rašiusi šį įrašą noriu išsilieti. Išsiliejusi ir išsikeikusi tyliai, rašau tekstą, kurį suplanavau kiek anksčiau. Noriu papasakoti apie mėgstamiausias savo parduotuves. Egzotikos šiame įraše nerasite, bet gal kažkas ir pravers, ypač po to, kai buvo įvesti muitai.

Iherb.com

Iherb.com – daugeliui gerai žinoma amerikiečių parduotuvė, kurioje galima įsigyti maisto papildų ir kosmetikos bei panašių dalykų. Kadaise ji buvo labai populiari, po to, kai įvestas muito PVM gi daug kas nusisuko. Taip nutiko dėl to, kad neliko siuntimo paštu, kurjerių kaina atrodė nepatraukli, o kaip ten viskas su tais muitais – painu.

Taigi, gera žinia! Prieš porą savaičių Iherb paskelbė, kad PVM dabar įtrauktas į kainą. Taip, produktai pabrango, bet jums nebereikia spėlioti, skaičiuoti, kiek čia to muito reiks mokėti ir pan. Dabar pažiūrit, kad vitaminai kainuoja 20 EUR ir jei jums tinka – imat. Dar geriau – atpigo siuntimas. Venipak arba DPD kurjeriai siuntą atsiųs vos už 4 EUR, o jei pirksite už daugiau nei 40 EUR tai ir nemokamai. Sutikit – visai neblogai. Jei pirksite, kviečiu pasinaudoti mano nuolaidos kodu MEJ139. Nuolaidą pritaiko ne visada, ne viskam, bet pabandyti verta. Aš irgi visada susirandu lietuvių kodus, kai perku.

Iherb.com mėgstu pirkti tiek kosmetiką, tiek visokius papildus.

Cocooncenter.co.uk

Cocooncenter.co.uk – parduotuvė, kurioje rasite daug vaistinių asortimento. Tai tokie prekiniai ženklai, kaip Avene, Vichy, Noreva, Filorga, Weleda ir t.t. Dažnai vyksta akcijos ir prekių galima įsigyti gerokai pigiau nei mūsų vaistinėse. Žinoma, reikia stebėti, tikrinti tas kainas ir pan, nes kai pas mus paleidžia 40% nuolaidas jos susilygina, nors tikrai ne visų prekinių ženklų.

Iš kur siunčia tiksliai nepasakysiu, bet kiek siunčiausi, tikrai nereikėjo išmuitinti. Siuntimo kaina nuo maždaug 8 EUR per kurjerius arba paštomatus.

Lookfantastic.com

Lookfantastic.com – sena gera, daugeliui pažįstama parduotuvė. Aš vis dar čia perku kosmetiką. Muitų mokėti nereikia, siunčia nemokamai nuo 25 GBP, jei užsakymo vertė mažesnė – pigiausias siuntimas kainuoja lyg ir 2 GBP. Kažkaip paskutinius kartus nieko nemokėjau.

Šioje parduotuvėje, kaip ir visur, pasitaiko patrauklių akcijų, reikia sekti.

Loverte.com

Loverte.com – estų parduotuvė, pritaikyta Baltijos šalims. Atsiunčia į paštomatus, kaina nuo 3 EUR. Mėgstu šioje parduotuvėje paieškoti visokių įdomybių. Paskutinis sėkmingas pirkinys – IDUN vandeniui atsparus tušas.

Tiesa, pati parduotuvės sistema keista. Nusiperki kažką, gauni patvirtinimą, o tada tyla. Jokio update, kad išsiuntė ar pan, tik po kelių dienų atkeliauja žinutė iš paštomato.

Saricurls.de

Saricurls.de – vokiška parduotuvė, kurios asortimentą daugiausiai sudaro garbanotų plaukų priežiūros priemonės. Įdomesnės, nematytos. Man patinka susisteminta informacija. Siuntimas kainuoja apie 10 EUR ir yra gana ilgas, užtruko gal dešimt dienų. Siuntė per DHL, kurį po to perima Itella.

Eurokos.lt

Eurokos.lt – na, gal ir juokinga čia įtraukti gerai žinomą parduotuvę, bet jei jau mėgstamiausios, tai kodėl gi ne? Nors paieškos sistemą ne visada perprantu, bet ši lietuviška parduotuvę yra ta, kurioje perku dažniausiai, kai prireikia kažko paprasto. Kartais pasitaiko tikrai gerų akcijų šauniems prekių ženklams, pvz., mineralinei kosmetikai, ar pan, kurių jie net neturi fizinėse parduotuvėse.

Na ir pavadinime paminėjau drabužius. Iš tiesų tai čia viskas labai kuklu, nes aprangą vis dar mėgstu pirkti SH. O kitos mėgiamos parduotuvės yra:

 • Sidonas.lt (kartais galima rasti perlų, bet jie pasislepia tarp senamadiškų raštų)

Papasakokit man, kur ir ką jūs perkate. Aš pvz., dar nė karto nesu pirkusi visų mėgiamoje CultBeauty.com ar Asos.com. Galvoju, kad gal dar daug ko net ir nežinau?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#REKLAMA – yra affiliate nuorodų.

10Comments

Add yours
 1. 1
  Urtė

  Aš nesu niekada pirkusi užsienietiškose el. parduotuvėse, net AliExpress, iš kur turbūt visi perka…

 2. 2
  Salomėja

  Urte, kodėl? Nors jei nieko nereikia, tai kam pirkt 🙂

  Aliexpress gal ir perka visi, bet jei nieko iš ten nereikia, tai kam pirkt? Aš pvz., perku tam tikros rūšies popierių, nes kitur tokio nerandu už prieinamą kainą 😀 Bet daugiau kaip ir nieko neperku, nes ką ten pirkt 😀

 3. 3
  Urtė

  Na, aš perku iš lietuviškų el. parduotuvių, tos pačios Eurokos ar vaistinių internetinių puslapių. Man kažkaip vis dar baisu pirkti iš užsienio… Nesu išsinagrinėjusi, ko ten reikia atsiskaitymams, gal net mano turima banko kortelė tam netinkama (neturiu kreditinės). Aišku, jei labai reikėtų tai išsiaiškinčiau, bet kol kas dairausi po mūsų lietuvišką asortimentą ir ieškau ten priimtinų kainų ir produktų…

 4. 4
  Salomėja

  Urte, aš irgi neturiu kreditinės. Dažniausiai tinka paprasta debetinė, su aktyvuota galimybe pirkti internetu arba paypal paskyra, ką dažniausiai naudoju net Lietuvoje, nes labai patogu kai tereikia tik el pašto adreso ir slaptažodžio. O dėl baisumo, tai iš esmės gi skirtumas tik parduotuvės kalboje ir pristatymo terminuose, nors kartais iš užsienio ateina greičiau 🙂

 5. 5
  Julija

  Yoox.com – visi batai ir rankinės iš ten. Perku jau daug metų, tiesa, retokai. Siunčia iš Italijos, tiesa, siuntimas neva 20 eurų, bet dažnai būna 10 arba visai nemokamai. Asos pabandžiau, bet netenkino kokybė – šiuo atžvilgiu man jau geriau Reserved. O kosmetikos naudoju tik Eurovaistinės el.parduotuvę, daugumos jūsų išvardintų net nesu girdėjusi

 6. 6
  DaliaM

  Kosmetiką labai pirkdavau iš CultBeauty 😀 Dar prieš atsirandant pakeitimams pirkimui iš UK – tai ir dideliais kiekiais. Dabar perku rečiau, nes dalį produktų susigaudau vietinėse daniškose e-pardėse, o kai kurios linijos žiūriu ir Sephoroje atsirado. Bet ji turbūt išlieka labiausiai naudojamų kosmetikai (ir papildams) parduotuvių, nes turi gerų kultinių produktų.
  Drabužiai labai perkami Zalando, kartais Boozt. Na taip, fizinėse parduotuvėse galima matuotis gyvai, bet aš dažniausiai tik nusikalu, bet nieko neužmatau. E. pardės man daug labiau patinka, nes yra ir rūšiavimas, filtravimas ir akis geriau pamato ko reikia.
  Prieš savaitę kaip tik nusipirkau vietinėje, panašioje kaip Vinted, dėvėtus daiktus, ir visais 3 nusivyliau – netiko dydis arba ne taip buvo įsivaizduoti. Tai pasimokiau (nors nežinau ar išmokau), kad galima ten pirkti tik ne drabužius (na nebent kokį megztinį), kažką tiksliai kur žinai kad tiks ir patiks. Sakiau vėl grįšiu prie Zalando/Boozt su grąžinimo opcija. Tik gaila, kad nevisi norimi brand’ai ten.
  Tačiau užmačiau ir Vestiaire Collective – čia jau Europiniu mastu, tai mane vėl gundo pirkimas iš žmonių 😀
  Apatinius ne kartą jau pirkau iš Mey (Vokietijoje), bet jei gerai pamenu, rodos, į Lietuvą nesiunčia.
  Amazon.de – retai perku, bet vis patikrinu ten kai kažko ieškau, pasidėlioju krepšelį…

 7. 7
  Salomėja

  Julija, o aš Yoox.com negirdėjus, eisiu pasidairyt.

  Dalia, aš kažkaip per karantiną atpratau vaikščioti po SH, bet pasiilgau, nes internetu kažkaip vis prisiperku, kas man netinka. Arba neįlendu į XXL arba skęstu L dydyje, nors visada jei tik yra nagrinėju išmatavimus. O kokiam gyvam SH labai retai matuojuosi, iš akies matau ar mano dydžio rūbas, nesvarbu, kokia raidė 😀

 8. 8
  DaliaM

  Apie Yoox aš girdėjau iš draugių, bet taip ir nepriėjau iki jos 😀
  Nueičiau ir aš, bet pas mus SH pardžių nelabai yra (mačiau tik porą aukštosios mados SH). Pas mus blusturgiai labai madingi užtat, kur žmonės ateina papramogaut, pasivaikščiot, paplepėt 🙂 Esu nusipirkus ir labai fainų, ir nelabai (nes matuotis ten praktiškai nėr galimybės). Blusturgiuose kainos nedidelės drabužių, bet kartu matau ir labai prastų drabužių, man nesuprantama kodėl žmonės išvis juos atneša, o ne išmeta. Vinted tipo e.pardės man patinka, bet reik kažkaip išsilavinti pataikyti su pirkiniais 😀 (esu ir labai gerų pataikius, bet tikriausiai kokią pusę ar daugiau nepataikau) 🙂
  O tokiose kaip Zalando, aš irgi dažnai nepataikau, bet labai daug ir grąžinu 😀 Žaidimas, kuriam reikia laiko! Bet kitą vertus savotiškas laisvalaikio praleidimo būdas. Tik kartais susikremtu kad ne eko-friendly tie siuntimai… 🙂

+ Leave a Comment