Muzika, pilka panorama, arbata, atvirukai, idėjos, ekselio lentelės, žurnalai, darbo knygos, tinklaraščiai, įrenginiai, šildytuvas – supa mane lyg mažytis chaosas. O aš žvalgausi po senas nuotraukas ir pasidalinti geriausiomis, gražiausiomis, skaniausiomis spalio nuotrupomis.

Spalio filmas

“Marsietis” – nes atitiko mano humoro jausmą. Mėgstu žmones, kurie moka pasijuokti iš savęs ir situacijų, kuriose atsidūrė.

Spalio knyga

Šiukšlynėlis sako, kad tai buvo Tess Gerritsen “Numirti dar kartą”.

Žinote tą jausmą, kai blaškaisi, ieškai, o tada grįžti prie seno gero. Gerritsen detektyvai dar nė karto nenuvylė. Ačiū, autore, už tai!

Spalio skonis

Eklerai su kavos kremu iš Thierry kepyklos. Kas ryta užsuku nusipirkti salotų pietums, bet nesusilaikau ir pasiskaninu darbinius pusryčius. mmmm…

Spalio aksesuaras

Žalios akys! Aš labai laiminga, kad pagaliau išdrįsau pabandyti lęšius. Ir jaučiausi nerealiai graži su tomis žaliomis akimis. Gaila, kad jau galiojimas baigėsi, o kitų “akių” neprisiruošiu įsigyti.

Spalio drabužis

“Adatytės” suknelė “Varpelis”. Gaila jau jų nebėra pirkti. Labai norėčiau kitos spalvos dar. Patogi, jauki, visiškai mano stiliaus.

Spalio laukimas

Aš žinau, kad gimtadienio dovanų gavau tokį paslaptinga daiktą, kurio pavadinimas “Reikalai Adelaidėje”. Tas daiktas vis dar gaminamas, o aš su nekatrumu laukiu laukiu laukiu…

Spalio dekoratyvinė kosmetikos priemonė

“Gosh” Ilginamasis ir tankinamasis blakstienų tušas “Boombastic XXL Volume”. Kažkaip jis man labai gerai derėjo su žaliomis akimis.

Spalio plaukų priežiūros priemonė

BIOVAX NutriQuick nenuskalaujamas kondicionierius su arganų, makadamijų ir kokosų aliejais

Tiesiog nebuvo tokios dienos, kad jo nenaudočiau. Jau baiginėjasi. Labai gaila. Gundausi pirkti vėl, šia savaitę akcija jam, bet labai erzina pristatymai per kurjerius, tai vis atidėlioju.

Spalio kvapas

Noriu čia įrašyti mylimiausius kvepalus, bet spalį mane pakerėjo… dušo želė kvapas. Ją naudoju praktiškai tik dėl to, kad kvepėčiau. Tai yra Lush Lord Of Misrule!

Spalio atvirukas

Daug jų gavau! Juk gimtadienis buvo, ir šiaip atkeliauja kone kas dieną, todėl džiugino visi visi visi! O labiausiai šis:

Spalio apsėdimas

Cukraus kaukolės! Noriu visko visko su jomis! Rūbų, papuošalų, tatuiruotės…

O čia klipas. Susijęs.

Spalio Noriu noriu noriu

Be žodžių.

Štai tiek spalvų mano spalyje. Jų buvo ir daugiau, bet ne viskas yra parodoma, ne viską norisi rodyti, bet apkabinu ir bučiuoju!

Nepamirškite, kad Facebook’e vyksta šaunus konkursas. Jis čia. O šiaip užsukite, bendraukite, dalinkitės. Aš visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).