Hey, kaip laikotės? Tikiuosi nuotaika saulėta! Aš pagalvojau, kad šį mėnesį praleidau naujienlaiškį. Tiesiog ta sandūra sutapo su Velykomis, prieš tai pusiau atostogavome, tad truputį išmušė iš vėžių ir ne viską spėjau. Bet kadangi kažkokio įsipareigojimo ir nėra, tai labai galvos nesuku. Tačiau, pagalvojau, kad nustojusi rašyti mėnesio geriausius aš nebepapasakoju apie labiausiai patinkančius produktus. Tik vieną įtraukiu į naujienlaiškį. Girdėjau skundų :). Tad sugalvojau papasakoti apie šių metų pradžios mėgstamiausias priemones. Visi produktai, kuriuos parodysiu – džiugina. Kai kurie dar per mažai išbandyti, kad galėčiau parašyti pilną apžvalgą, tačiau tai netrukdo džiaugtis pirmais įspūdžiais. Žinau, kad daugeliui akys ant kaktos šoka, kiek aš čia visko daug naudoju, bet pasaugokit akis, čia tik maža dalis :). Taip jau yra, kad mėgstu bandyti, stoviu apsikrovusi buteliukais, kai ką tepu mėnesį ir džiaugiuosi, o po to atsiranda natūrali pertrauka ir vėl grįžtu gal tik po pusės metų. Tikrai nesu žmogus, kuris kitą priemonę atsidaro tik baigęs senesnę :D.

Pradėsiu nuo veido valymo.

mėgstamiausi | Grožio blogas

“Lierac” micelinis pienelis mano namuose atsirado visai neseniai. Iš karto pradėjau bandyti ir tiesą sakant man patinka. Aš jau esu jums aprašiusi porą pienelių ir tą kartą sakiau, kad šis senamadiškas veido valymo būdas man visai priimtinas ir net šiek tiek primena dvižingsnį korėjiečių ritualą. Na čia, jei veidą po to prausiate, o aš prausiu, nors “Lierac” nebūtina nuplauti. Aš nežinau ar šis pienelis yra kuo nors pranašesnis dėl to, kad micelinis, tačiau makiažą tirpina puikiai, odos nedirgina ir tiesiog paprasčiausiai patinka.

“Skin By Ann Webb” riebios odos veido prausiklį “Spearmint Tea” aptariau visai neseniai. Naudoju kas antrą vakarą (kitais vakarais turiu švelnesnę priemonę, bet šiame įraše tik patys mėgiamiausi, o ne visi mano rutinos produktai). Tikrai vertas dėmesio.

“SkinChemists” veido prausimo aparatas, kuris savo principu labai primena “Foreo”, kaina irgi nelabai draugiška. Senokai norėjau silikoninio aparato. Tiesiog be priežasties, nes norai ne visada pavaldūs sveikam protui. “MemberShop” aptikusi gerą akciją aš įsigijau šį įtaisą už 29 EUR, kai tuo tarpu gamintojo svetainėje jį galite nusipirkti už 91 EUR. Na ir žaidžiu kiekvieną vakarą. Dar nenusibodo. Yra skirtingo vibravimo stiprumo reguliavimas, pauzės kas kažkiek laiko, kitoje pusėje – masažo gumbeliai. Nežinau kiek jis padeda išvalyti odą, bet man patinka pats pasimasažavimo procesas. Daugiau dėmesio veidui.

Toliau – veido puoselėjimo produktai.

mėgstamiausi | Grožio blogas

Ryte veidą atgaivinti man labai patinka su “Uoga Uoga” toniku “Purkšt”. Jis skirtas sausai odai. Kvapas keistas ir neįprastas, bet galima priprasti. Maloniai sudrėkina veidą.

Tada dažniausiai rinkdavausi “Vichy Slow Age” kremą sausai odai. Šaltuoju metų laiku jis man patiko labiau už fluidą riebiai odai. Pagrindinė pasirinkimo priežastis – turi SPF.

Kartais, kai oda būdavo labai kaprizinga aš norėdavau ko nors tiesiog lengvo ir drėkinančio, tad tiek vakare, tiek ryte, vietoje kremo rinkdavausi (ir tebesirenku) “Codage 01” drėkinantį serumą. Daugiau apie jį galite paskaityti Lookfantastic.com.

“Lierac” nuovargio žymes koreguojantis, energizuojantis balzamas-gelis paakiams “Dioptifatigue” vis dar mano pasirinkimas nr. 1 kiekvieną rytą.

“Benton” veido tonikas “Aloe BHA Skin Toner” jums matytas jau šimtą kartų. Aš vis dar jį naudoju, vis dar nebaigiau, nors renkuosi beveik kiekvieną vakarą. Kadangi jis tirštesnis, tai vatos nenaudoju, čia matyt ir skalsumo priežastis.

“Reviva Labs” kremas su 10% glikolio rūgšties man kelia love-hate jausmus. Norėčiau pastebėti daugiau poveikio, bet iš esmės man jis patinka, nes nesausina odos, nekemša porų ir per naktį padžiovina spuogelius.

Toliau mano mėgiamiausia sritis – plaukai! Apie jų plovimą.

mėgstamiausi | Grožio blogas

Man buvo sunku išrinkti tik kelias priemones, nes čia aš esu didžioji rotuotoja ir išbandau bei su priešokiais panaudoju nemažai produktų. Jau ko ko, bet pradėtų priemonių šioje srityje yra daugiausia.

Aš visada (maždaug kas 4 plovimus) naudoju aršesnį šampūną su SLS. Ir mano mylimukas šiuo metu yra Rene Furterer Astera”. Skirtas sudirgusiai odai ir nepaisant to, kad nėra švelnus, jis nedirgina mano skalpo, be to nepasižymi tragiškai sausinančiu poveikiu.

Švelnioji galvos plovimo meilė yra “Phyto Phytomillesime” skirtas dažytiems plaukams. Ne taip seniai rašiau apie “Phytologist 15”, kuris man labai patinka, tai “Millesime” dar labiau džiugina, nes jis suteikia blizgesio ir nuo jo mano plaukai tikrai mažiau pučiasi. Norėčiau pabaigti visus kitus pradėtus šampūnus, bet ranka pati tiesiasi link šio.

Na ir kai aš nusprendžiu galvą plauti todėl, kad man taip lengviau susitvarkyti, o ne todėl, kad jau reikėtų – naudoju kondicionierius. Ir mėgstamiausias vis dar yra “Palmer’s” plaunantis kondicionierius “Olive Oil Formula”.

Mylimiausia kauke po pirmo panaudojimo tapo “Phyto Phytomillesime” dažytiems plaukams. Pirmą kartą matau instrukciją skirtingo tipo plaukams. Jei turite plonus – laikot kelias minutes, jei storus – laikot gerokai ilgiau. Aš stengiuosi mažiausiai 15 min. išbūti. Kaukė ne tik minkština, neleidžia pūstis, bet ir suteikia blizgesio. Visa ši linija man prilipo, nors šiaip aš dažnai renkuosi viską, kas skirta sausiems, o ne dažytiems plaukams.

Kaukės nereikia naudoti kiekvieną kartą. Nors aš ir papiktnaudžiauju si kitomis. Visgi kondicionieriai irgi mano dažnas draugas. Vienas dažniausiai naudojamų yra “Palmer’s Coconut Oil”. Ne stebuklas, bet į įrašą įtraukiu, nes vistiek kol kas geriausias.

Be poploviminių ir formavimų priemonių irgi nė žingsnio.

mėgstamiausi | Grožio blogas

Išsiplovusi galvą visada (na gerai, dažnai) tepu nenuplaunamą kondicionierių. Šiuo metu rotuoju tris, bet dar pernai mane sužavėjo “NEUMA neuSmooth Refine”. Aš pakrykštavau visą vasarą ir kažkaip apleidau. Žinot, atsirado naujienų turbūt. Bet dabar vėl atradau ir vėl krykštauju. Tikrai geras, paglotninatis produktas.

Plaukų galams dabar mano karščiausias meilužis yra “Rituals” sausas kūno ir plaukų aliejus “The Rituals of Ayurveda”. Kompanija atsiuntė miniuką, aš jį sunaudojau ir visur zyziau, kaip noriu pilno. Kadangi su bendramintėmis keitėmės pavasarinėmis dovanų dėžutėmis, tai jį ten ir radau. O jau kiek laimės!

Garbanų formavimui labai mėgstu “Curl Company” kremą. Jis labai gerai veikia, kai tepu jau beveik beveik išdžiuvusius plaukus. Nelipnus, nepasakytum, kad labai fiksuoja, bet suteikia išraiškingumo.

Na, o “Green light” purškiklis plaukams eina visada. Po plovimo, ant sausų plaukų atgaivinimui ir t.t.. Patinka!

Tiek apie plaukus, o dabar apie sritį, kurioje aš turiu visko daug, bet naudoju tik priešokiais, nes kažkaip labai tingiu. Taigi – kūno priežiūra!

mėgstamiausi | Grožio blogas

Prausimuisi man labai prilipo “Therme” maitinantis dušo aliejus iš “Toscana Secret” serijos. Nors aš jį suku ratu su dušo žele, kitu dušo aliejumi, dušo putomis, o kartais apskritai tingiu traukti kažką ir panaudoju šampūną, bet šis produktas man tikrai patinka. Ypač tinka skutimuisi. Be to, po jo nebūtinas kūno kremas.

Tos pačios serijos šveitiklis, gal net apskritai yra visų laikų favoritas. Gal tik kvapo norėčiau savesnio, bet tekstūra yra superinė.

“EO LAB” kūno sviestas iš “Argana SPA” serijos yra dar vienas pretendetas į ilgalaikius favoritus. Aš jau apžvalgoje rašiau, kad mane jis sužavėjo, nuomonė vis dar ta pati.

Na ir toks netikėtas produktas – “Eveline” anticeliulitinis kremas. Pro tokias priemones aš praeinu. Turiu aš tą celiulitą, netikiu kremais, nebent labai jau nuoširdžiai ir daug dirbti reikia ties šiknute bei leškutėmis :). Visgi, rengiau “Eurokos” produktų apžvalgą ir išbandžiau tris “Eveline” priemones. Šis kremas žalioje pakuotėje papirko. Jis šaldo (patiks ne visiems), kvepia mentoliu su kava (patiks ne visiems) ir nerealiai švelnina odą (kam gali nepatikti?). Na, ne celiulitą jis ten švelnina, tik paviršių, bet malonu būna savo kumpelius liesti po jo :D.

Viskas!

Tokie mano ketvirčio favoritai. Man būtų įdomu išgirsti apie jūsiškius. Net jei nenaudojate tiek priemonių kiek aš, gi vistiek prausiatės, plaunate galvą, dantis galų gale valotės, tai papasakokit, kas patinka labiausiai!

Dekoratyvinės kosmetikos netraukiau į šį įrašą, bet duokit žinoti, jei įdomu, parašysiu atskirą top suvestinę.


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.