Prisipažinsiu, kad blogo rašymas mane šiek tiek keičia. Esu jau tą minėjusi. Anksčiau turėjau tiek daug bendravimo fobijų, kad negalėjau įsivaizduoti savęs užsirašančios į grupines mankštas, einančios į plaukų priežiūros procedūros pristatymą ar keliaujančios į kliniką “daryti kažko su veidu”. Mintis, kad reiks eiti, užeiti, sveikintis, bendrauti, leisti save liesti, man kėlė šiurpą. Labai didelį, tokį didelį, kad prieš porą metų užsirašiusi darytis manikiūro (pirmą kartą gyvenime), negalėjau užmigti. Tačiau rašydama blogą aš gaunu progą pabendrauti su įvairiais žmonėmis, galų gale skambučiai iš nežinomų numerių nepriveda iki priešinfarktinės būsenos, nes dažniausiai dabar skambina kurjeriai, kurie atveža ką nors smagaus. Išsivysto refleksas jų laukti, o ne nusiteikti blogiausiam.

Tokia štai įžanga apie mano po truputį nykstančias baimes. Drąsėju ir gavusi pasiūlymą, kurį priėmus reiks kažkur vykti, aš jau jį apsvarstau, o ne iš karto atsisakau. Neperseniausiai buvau pakviesta išsirinktipatinkančią veido procedūrą ir apsilankyti “Masažo Klinikoje”. Neleidau sau ilgai svarstyti ir sutikau, o atsidariusi svetainę pamačiau, kad veido procedūrų ten net trys puslapiai! Išsirinkau giluminį veido valymą ultragarsu. Turiu paminėti, kad niekada nebuvau jokiame veido valyme, jokioje kosmetologinėje procedūroje.

Artimiausias galimas apsilankymo laikas buvo tik po kokios savaitės, o būdama klinikoje ir matydama nemažą žmonių srautą, galvojau, kad o kam gi jiems reikia reklamos, juk klientų tikrai netrūksta. Na, bet atsiliepimai, ypač jei jie geri, niekada nekenkia.

Laukiamajame padrąsina motyvacinis šūkis, kurį nupaparacinau, tad nepykit už kokybę, tiesiog nenorėjau trikdyti kelių laukiančių klientų 😀

Taigi, kaip sakiau, pasirinkau giluminį valymą ultragarsu. Kainą, procedūros aprašymą ir visas kitas detales sužinosite paspaudę nuorodą, o aš kopijuoju eigą ir bandysiu papasakoti visus savo įspūdžius! Gi sakiau, kad pirmą kartą ever darausi kažkokią procedūrą.

Visą valymo ritualą man atliko kosmetologė Ingrida.

Jai skiriu tik gerus žodžius. Jau vien todėl, kad kaip minėjau, nesu drąsi ir per daug nerodau iniciatyvos plepėti. Todėl jei kitas žmogus tylės, tai tylėsiu ir aš. Ingrida puikiai išlaiko tą balansą, tarp tylos, ramybės bei susikaupimo, profesionalių klausimų bei patarimų ar procedūros komentarų, bei lengvų plepaliukų, tada, kai jiems vieta. Man labai džiugu, kad pagyrė mano odos būklę, sužinojau, kad jai drėgmės pakanka ir su elastingumu viskas gerai, o tokiu atveju procedūrą atlikti tobuliausia. Daug sunkiau būna su per daug išsausėjusia ir neelastinga oda.

Taigi, pradedam! Reikėjo nusirengti iki pusės, atsigulti ant kosmetologo lovos, kur buvau apdangstyta rankšluosčiais, veidas apžiūrėtas, problemos išklausytos :).

Jei kažkam įdomu, tai buvo naudojama “Anna Lotan” kosmetika:

Procedūros eiga:

  • Demakiažas

Man pirmą kartą veidą prausė kažkas kitas. Jausmas savotiškas, pirmomis akimirkomis buvo sunku atsipalaiduoti, bet greitai pasidaviau, nes malonu!

  • Veido odos šveitimas

Jūs žinote, kad aš labai mėgstu veido šveitimą, todėl ir šį kartą buvo faina! Ingrida man sakė, kad gal bus nemalonu, nes grūdeliai gana dideli ir aštroki, o ir šiek tiek gali graužti. Na, man tai tas aštrokas šveitimas yra vienas malonumas, jei galėčiau, tai šveisčiau kas dieną, bet gi negalima :).

  • Veido odos brinkinimas kauke

Šio etapo metu yra užtepama kaukė, uždedama kažkokia (na aš to nemačiau, nes buvau užsimerkusi) plėvelė, o tada dar šildanti dalis. Uždengiamas visas veidas. Tiek lūpos, tiek akys. Veidas šyla, o aš paliekama kokioms dešimčiai minučių pamedituoti. Šis procedūros momentas man tapo tikra kova su savimi. Kas skaito mano blogą, tas žino, kad aš sunkiai prisiverčiu naudoti lakštines kaukes. Negaliu jų užsidėti, man kyla kažkokia klaustrofobija, o glitumas kelia šiurpą. Šiuo atveju aš supratau, kad nėra taip baisu, kai kažką ant veido uždeda kitas žmogus, tačiau klaustrofobija niekur nedingsta. Nors nebuvo jokių nemalonių pojūčių, grojo raminanti muzika, visgi aš laukiau kol tos minutės prabėgs kuo greičiau :).

  • Ultragarsinis giluminis valymas

Kosmetologė sakė, kad čia bus nemalonioji dalis, kad gali būti skaudės. Rekomendavo ateityje į tokius veido valymus užsirašyti po mėnesinių, nes pasak jos, tuo periodu jaučiamas mažiausias diskomfortas.

Procedūra atliekama ultragarsiniu aparatu, kurio antgalis atrodo taip:

Tikras gremžtukas. Procedūros esmė ta, kad ultragarso bangų dėka nešvarumai veido odoje yra iškeliami į paviršių netraumuojant veido odos paviršiaus. Ingrida juokaudama minėjo, kad įprastas senas geras mechaninis veido valymas jau yra visiška vakarykštė diena :).

Iš tiesų gremžimas nėra labai malonus, bet jei reikia palyginti skausmus, tai paprasčiausias užkimštos poros išspaudimas namų sąlygomis, man yra skausmingesnis. Čia gi net nepriartėja prie komforto zonos ribų. Na bent jau man.

Po procedūros veidą dezinfekavo propolio preparatu ir atliko prisotinimą deguonimi ozonavimo aparatu.

Minėjo, kad šis žingsnis taikomas pagal poreikius, pvz., daromas tada, kai oda yra papilkėjusi ir panašiais atvejais. Kaip ten tas deguonis pasisavinamas, aš nežinau, nes ypatingų pojūčių procedūros metu nėra, tačiau tas kvapas… Kalnų, lietaus, žaibo, švaros, labai labai pakelia nuotaiką :).

  • Veido odos raminimas alginatine kauke

Nesu tikra, ką reiškia žodis “alginatinė”, bet kaip supratau, tai dumblių kaukė, kuri sureagavusi su oru tampa gumine plėvele. Kaukė tikrai kvepia jūra. Paprastai ji tepama ant viso veido, tiek lūpų, tiek akių, bet sutarėme, kad man ant akių neteps, kad ir vėl neištiktų koks klaustrofobijos priepuolis. Iš pradžių tos kaukės konsistencija yra tiršta, tepama. Pojūčiai malonūs, nes priemonė veidą vėsina. Sustingusi į gumą nusiima labai lengvai, nieko panašaus į tas nulupamas kaukes. Šis etapas tikrai privertė atsipalaiduoti ir jei dar kažkur jaučiau veido sudirgimą po valymo, tai visiškai apie jį pamiršau.

  • Dieninio kremo užtepimas

Na ir paskutinis, malonus žingsnis – veido kremas ir lūpų balzamas.

Išėjau namo jusdama, kad veido oda labai švelni. Šiek tiek jautėsi lengvas lengvas tempimas. Man rekomendavo tą dieną nesportuoti, nevartoti alkoholio, nerūkyti, nes nepatartina kelti odos temperatūrą. Grįžusi puoliau save apžiūrinėti veidrodyje. Pagalvojau, kad smakras galėtų būti ir švaresnis, bet nosis visiškai idealiai išvalyta! Ir mano poros ant skruostų jau neužkimštos. Akivaizdu, kad šiandien mano oda švariausia per visą ilgą laiką.

Džiaugiuosi ir dėkoju “Masažo Klinikai”.

Jei susidomėjote, tai visą naudingą informaciją bei kontaktus rasite svetainėje www.masazoklinika.lt. Klinika įsikūrusi Šiaurės Miestelyje, Vilniuje, S. Žukausko 21. Užsiregistruoti galima ir internetu! Man čia yra privalumų privalumas!


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma nuotrauka yra asociatyvi. Designed by Freepik.