Šiandien buvo intensyvoka diena. Penktadienį mano atvirlaiškių parduotuvė pasipildė naujais atvirukais, tad pirmadienis buvo intensyvesnis nei paprastai, reikėjo suruošti visus per savaitgalį susikaupusius užsakymus. Taip pat po pietų lėkiau į plaukų rojų, tad net pavalgyti nespėjau. Visgi iššokau keliomis stotelėmis anksčiau, pradėjusi nešioti aktyvumo apyrankę aš kelius nustojau trumpinti, o pradėjau ilginti :).

Pėdindama galvojau, kad dabar tarp blogerių bei vlogerių labai madinga pasiskųsti ir visiems įteigti, koks tai sunkus darbas. Per pastaruosius kelis mėnesius tokias mintis mačiau ne du ir ne keturis kartus. Ar čia tik mano skaitomi/žiūrimi taip? Nežinau kodėl taip merginos daro, gal nori atbaidyti potencialias konkurentes? Bet juk pačios pamatys pradėjusios, jei tai tiesa. Gal norisi daugiau užuojautos iš skaitytojų? Bet juk ne to jie susirinko.

Aš bloginimo darbu nelaikau, na bet įsivaizduokime, nes pasaulyje esu ne vien aš. Kuo jau tas darbas sunkesnis nei banko tarnautojo, kirpėjos, vairuotojo, programuotojo, žurnalisto, mokytojo ir ‘įrašykit bet kokį kitą darbą’. Visi jie kartais gali susilaukti pavydo dėl tam tikrų darbo privalumų: ak tu pamatai pasaulio, oi tu sutinki daug įdomių žmonių, o tu turi net du mėnesius vasaros atostogų! Na, o blogeriai girdi, kad va parašinėji kažką, produktų gauni…

Na taip, norint parašyti trumpą atsiliepimą apie priemonę, prieš tai reikia pasidaryti namų darbus: išbandyti produktą, sužiūrėti jo kainą ir pardavimo vietas, pasidomėti galimybėmis, sudėtimis, padaryti nuotraukas, parašyti tekstą, informuoti skaitytojus socialiniame tinkle. Bet aš čia matau vien malonumą, jei visi darbai tiek teiktų, tai būtų mažiau surūgusių žmonių. Gal toms, kurioms labai sunku, kurios pervargsta nuo viso šito, reiktų pasiieškoti kito “darbo”? Įsivaizduoju, kaip atėjus į banką pasitarti dėl draudimo, vadybininkas ima pasakoti, kaip čia va, jums tai atrodo, kad dabar pašnekėsim 10 minučių ir viskas, o man tai reikėjo ir įsigilinti į tuos draudimus, ir lankstinukus surūšiuot, ir sutartis atspausdint, tik niekas to nemato…

Išsiplėčiau, na bet norėjau išsakyti kelis mėnesius besikaupusias mintis. Mylėkim savo darbus, arba keiskime kažką, jei meilė neateina!

O iš tiesų šis įrašas skirtas “Margarita” paakių kremui, kurį jau visą sunaudojau ir buvau “gudriai” pasidėjusi pakuotę prieš akis, kad nepamirščiau aprašyti. Tik naktį katė nužaidė po sofa :).

“Margarita” kremas pristatomas taip: Paakių oda itin plona ir jautri. Ypač malonios tekstūros paakių kremas, papildytas daugybe vertingų komponentų, pasirūpins tinkama odos priežiūra. Sudėtyje esantis natūralus biokolagenas efektyviai lygina raukšleles ir stangrina odą. Alavijų ekstraktas intensyviai drėkina ir mažina paburkimus. Vitaminai A, E suteikia odai skaistumo bei apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų. Tinka visų tipų odai. Patikrinta dermatologų.

Sudėtis:

Sudėtyje yra vertingų ingridientų: vitaminai A, E, C, glicerino, aliejų, pantenolio, alavijo sulčių, tačiau taip pat ir nesaugaus konservanto, kitų abejotinų sudedamųjų dalių.

Konsistencija bei kvapas yra labai lengvi. Pats kremukas toks gaivus, vėsus, malonus. Susigeria labai greitai, palieka malonų drėgmės jausmą. Tačiau šiaip iš esmės nieko daugiau nedaro – raukšlių nemažina, paakių nešviesina. Rekomenduočiau jaunesnėms merginoms, kurios dar neieško anti-age produktų, tačiau kovoja su paakių sausumu.

Turiu paminėti, kad man patiko ir bendras pakuotės vaizdas. Kartoninė parduotuvėse atrodo gana solidžiai, o pati produkto tūbelė patogi naudoti. Smagu, kad “Biok” tobulina ne tik pačias priemones, bet ir dizainą.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Margarita” rasite didžiuosiuose prekybos centruose, “Droge” bei Biok elektroninėje parduotuvėje. 15ml paakių kremo kaina yra apie 4eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.