[2021 10 27] Man artimesni žmonės jau pastebėjo, kaip dažnai aš giriu „Skinlovers“ produktus. Pirmąją patirtį, produktų pristatymą su sudėtimis ir kitą tradicinę informaciją rasite šiame straipsnyje. Taigi, daug ko nebekartosiu. Tačiau aš esu žmogus, kuris labai mėgsta keisti priemones, nuolat bandyti kažką naujo ir tai, kad jau baiginėju trečią seriją tų pačių produktų, yra šis tas naujo mano gyvenime. Todėl tokiai netradicinei situacijai noriu skirti dar vieną įrašą ir dar daugiau papasakoti apie savo patirtį. Na, o norintiems išbandyti ar kažkam padovanti produktus tikrai pravers ir nuolaidos kodas – Salomeja10.

Pagrindiniai mano naudojami „Skinlovers“ produktai

Mano ketvertas susideda iš valomojo pienelio, veido losjono su AHA rūgštimis, švarios veido odos eliksyro ir drėkinančios emulsijos.

Vakarais aš juos naudoju tokia tvarka kaip išvardinau. Pirmiausia – prausiklis, kuris, turiu paminėti, nėra skirtas makiažo valymui. Tačiau aš, prisipažinsiu, neatsimenu, kada paskutinį kartą naudojau kreminę pudrą. Nors akis kartais pasidažau, jas nusivalau random miceliniu vandeniu, o tada veidą prausiu „Skinlovers“ prausikliu. Jis švelnus, nesausinantis ir labai malonus naudoti. Toks tarsi skystas kremas, bet nesukelia nemalonių pojūčių.

Švelnios koncentracijos AHA tonikas savo galias parodo per ilgą laiką. Momentiškai jis tik padrėkina, kaip daugelis tonikų, bet ilgainiui tikrai prisideda prie to, kad oda tampa švelnesne, nebereikia taip mėgiamų mano šveitiklių.

Švarios odos eliksyras yra nuostabus tomis dienomis, kai pradeda berti, pvz., per PMS. Jei seniau tokiems dalykams naudojau salicilo rūgštį arba arbatmedžio aliejų, dabar užtenka šio serumo. Tepu jį mažu mažu kiekiu ant viso veido, arba patapštnoju probleminius taškus. Jei koks spuogelis spėja iškilti, jis greitai nunyksta taip ir netapęs skauduliu.

Drėkinanti emulsija man yra stebuklų stebuklas. Priminsiu, kad mano oda brandi, riebi, linkusi kimštis ir dažnai pasireiškia įvairūs sudirgimai bei dehidratacijos požymiai. Pradėjusi naudoti emulsiją jau džiaugiausi tuo lengvu drėkinimu, kuris neapsunkina, bet suteikia gaivos jausmą. Sunaudojusi buteliuką aš pakeičiau emulsija lengvu „Skinlovers“ kremu. Buvo smalsu išbandyti. Nors man jis visai patiko, bet ilgėjausi emulsijos. Kremas buvo šiek tiek sunkesnis, ne taip lengvai gėrėsi.

Taigi, po nedidelių nuklydimų grįžau prie emulsijos ir nebenoriu nieko kito. Nes akivaizdu, kad bėdos su odos kimšimusi tapo gerokai mažesnės, odos spalva lygesnė, o kada kankino išsausėjimai aš tiesiog nebepamenu. Rekomenduoju visoms riebiaodėms, kurioms reikia lengvo, bet tikrai drėkinančio produkto.

Ar buvo nuklydimų aka čytinimų?

Juk aš savo bloge visada atvira. Ir taip, man vis dar smalsu išmėginti kažką kitą. Tad kartais švarios odos serumą pakeičiu kitu. Retai. Bet dažniausiai tai yra „The Ordinary“ niacinamido serumas (mylimiausias tos kompanijos produktas). Pastaruoju metu buvo smalsu pamėginti „Margarita“ serumą su „Birutės“ mineraliniu vandeniu. Visi tie paklydimai dažniausiai ištinka rytais, nes vakarais rutinos nekeičiu. Emulsiją esu iškeitusi tik kelionės metu į „Biodermos“ kremą, nes tiesiog patogesnė pakuotė ir universalesnis (negaila tepti rankas ar net plaukų galus).

Tačiau, kad ir kiek bandyčiau kažką kitą, tai padeda tik suvokti, kad esu įsirašiusi į „Skinlovers“ sektą.

„Skinlovers“ nuolaidos kodas

Kadangi aš savanoriškai, neprašyta visur, kur tik galiu pasakoju, kaip man patinka šie produktai, kompanija mano draugams ir sekėjams pasiūlė nuolaidos kodą. Naudokite – Salomeja10. Gal jis ir nėra labai didelis, bet vieną kitą eurą sutaupyti padės.

Man nedrąsu reklamuoti produktus, kurių kaina nėra maža. Ir negaliu prisiimti atsakomybės už tai, ar jums patiks. Aš bloginu jau daug metų ir patys žinote, kad išmėginau labai daug tiek įvairių kompanijų dovanotų, tiek pačios pirktų produktų, kurių kainos yra nuo poros eurų iki siekiančių triženklę sumą. Daug jų patiko, neslėpsiu, nesu aš įnoringa, bet tikrai dažnai baigusi priemonę aš džiaugsmingai galvodavau, kad ačiū, buvo smagu, bet dar smagiau bus pamėginti kažką kito. Dabar gi viskas pasikeitė. Kažką kito išbandyti vis dar smalsu, tik jau nujaučiu, kad nuklydusi ir vėl grįžčiau.

Primenu, kad kompanijos puslapyje galima pasidaryti odos testą, be to, jie turi priemonių, skirtų ir sausai odai, tad tikrai galite atrasti, kas tinka jums. Dabar mačiau atsirado ir daugiau įvairių produktų.

Taip pat, visada galite čia komentaruose užduoti rūpimus klausimus apie „Skinlovers“ ir aš pabūsiu tarpininke, kuri padės surasti atsakymus. Primenu, kad komentuoti galima anonimiškai. Taip pat visai norėčiau išgirsti ir kitų patirčių, tad jei tik bandėte „Skinlovers“ atsiliepkit ir papasakokit, kas patiko, o gal kas ir ne?


Naudinga: Visą informaciją apie „Skinlovers“ produktus rasite čia.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (aptariami kompanijos dovanoti produktai).