Mano mėgstamiausi “Gosh” produktai

Estimated read time 6 min read

Praeitą ketvirtadienį buvau “Eurokos” organizuotame “Gosh” naujienų vakarėlyje. Su Greta gana nedrąsiai klaidžiojome viešbučio koridoriais, kol radome reikalingą salę ir čia pamačiusi, kad renginį vėl ves charizmatiškoji Dinna, apsidžiaugiau – tikrai nebus nuobodu. Iš kur žinojau? Jau buvome susitikę prieš metus ir savo susižavėjimą išreiškiau šiame FB įraše. Kad aš ją prisimenu, tai nieko keisto, va įdomiau, kad ji bedė į mane pirštu ir tarė: 2017 metų rudens/žiemos pristatymas! Net nežinau ar gerai, ar blogai būti įsimintinu žmogumi, tuo labiau, kad dėmesio labai neieškau. Peržiūrėję 145 organizatorių nuotraukas nelabai pasakytumėte, kad buvau renginyje, nors buvo tokių, kurių nuotraukose daug, bet renginį atbuvo tik “sienelė-dovanų dėžutė” ritmu ir pabėgo vos programai prasidėjus. O juk buvo įdomu!

Dinna vėl pasakojo, man jau šiek tiek girdėtas, bet vistiek smagias, istorijas apie “Gosh” kompaniją, produktų gimimą, po to darė makiažą merginai. Pagaliau pasidžiaugiau, kad parinktas realus, visoms mums artimas modelis, o ne kažkokia trūkumų neturinti manekenė, kuri tiek pat tobulai atrodo su makiažu, kaip ir be jo.

Vienintelis renginio minusas buvo tai, kas programoje įrašyta kaip “šalta staigmena”. Hm ir hm. Nežinau, kokiame amžiuje jau nustoja būti juokingi pokštai, kai iš ilgo baliono padaroma penio kardo(?) forma, jis trinamas į pažastį ir tada galu liečiamas blizgutis ir “oho, žiūrėkit, skraido!”. Na, o tokio pasirodymo vinis yra… kuomet pramogos vedėjas įpila į skystą azotą karšto vandens, nešioja po salę puodą ir siūlo paliesti tuos garus. Sač wow! Kaip ir sakiau, pašalinus tą šaltą “staigmeną” būtų išėjęs vienas įdomesnių PR renginių, kuriuose esu buvusi.

Be dovanų neišėjome ir aš beveik viską jau spėjau pamėginti, tad labai labai trumpi įspūdžiai.

Lūpų blizgis su veidrodėliu ir šviesele pasirodė visai nieko. Vidutinio lipnumo, labai ilgai lieka ant lūpų tas malonus pamaitinimo jausmas. Man teko rusva, bet ant lūpų beveik bespalvė versija. Tiesa, švieselė yra tik pigus bjaurios spalvos LED’as ir labai trukdo įvertinti spalvą dažymosi metu.

Maskuoklis man per tamsaus atspalvio, tad padovanosiu.

Kreminė pudra labai patiko. Man tinkamos spalvos, labai tiršta, todėl nebėga į mano poras, neblogai maskuoja.

Porų ir raukšlių užpildymo bazė pasirodė tokia pati kaip ir visos. Reiks daugiau pažaisti.

Tušas kasdienis, aš mėgstu daugiau dramos.

Blizgūs pudros pavidalo šešėliai patiko. Ir ant akių gražiai žiūrisi ir su lūpų blizgiu gana maloniai maišosi.

Kontūravimo paletė – so so. Patiko šviesesnė kontūravimo spalva. Visa kita aš naudosiu kaip šešėlius.

Tiek apie naujienas. Tačiau aš pati “Gosh” dažnai įvardinu kaip vieną mėgstamiausių prekinių ženklų. Ir kai Dinna rodydavo kokius nors produktus iš senesnių sezonų, aš vis pagalvodavau, kad jo jo šitą mėginau ir tiesą sakant man tai nelabai, o va šitas tai tobulas, pritariu! Tad nusprendžiau tiesiog priminti savo mėgstamiausias priemones. Aš mielai rašyčiau tokius topus ir apie kitų prekinių ženklų produktus, bet nemanau, kad kas nors dar be “Maybelline” ir “L’oreal” taip smarkiai dominuoja kosmetikos dėžutėje.

Mano “Gosh” favoritai bus išvardinti atsitiktine tvarka.

“Gosh” mineralinė pudra. Atsiliepimą rasite paspaudę pavadinimą. Tai vienas pirmųjų mano “Gosh” produktų, kurį vienu metu buvau įsimylėjusi. Labai gerai maskuoja, gražiai atrodo, ypač suliejus kokiu purškalu. Dar ir dabar kartais naudoju, ypač kai oda pašėlsta ir ima stipriai riebaluotis.

“Gosh” matiniai lūpų dažai “Kiss me! Matt Lips”. Šitos kreidelės yra labai paprastos ir labai geros. Lūpų nesausina. Atrodo dailiai. Tepasi lengvai. Žinoma, nusivalgo, bet tai juk ir nėra skysti klijai 🙂

“Gosh” antakių pieštukas “Shape & Fill”. Jis dvipusis. Viename gale rasite įprastą trikampio formos išsukamą pieštuką, o kitoje – kempinėlę su dažų pudra. Kadangi man piešti antakių nelabai reikia, tai dažniausiai naudoju tą kempinėlinę pusę. Ji puikiai užpildo tarpukus, gerai laikosi, patogi naudoti. Bet ir apie pieštuko pusę girdėjau gerų atsiliepimų.

“Gosh” matiniai lūpų dažai “Velvet Touch”. Dar vieni klasikinio tipo matiniai dažai. Iš tiesų, man tokie patinka labiau už skystus. Nors nesilaiko taip ilgai, bet ir malonesni naudoti. Ši formulė sausoka, bet lūpdažis gražiai atrodo, todėl labai jį myliu ir renkuosi beveik visada, kai rengiuosi šaltesnių atspalvių drabužiais.

“Gosh” akių šešėlių pagrindas. Mano visų laikų mėgiamiausias šešėlių pagrindas. Tobulas. Na, ok, jei reikia prie ko prikibti, tai kiek kietokas. Bet ant jo puikiai laikosi šešėliai. Tiesa, nenaudoju aš kiekvieną kartą. Tiesiog gyvenu labai paprastą gyvenimą. Garažas, namai, paštas, sportas, tai man kažkaip būna tas pats, kad ten kažkada vakarop pabėgs koks šešėlis.

“Gosh” 9 metalinio žvilgesio šešėlių paletė “To Party In London”. Antrą spalvą pirmoje eilutėje arba trečią antroje, aš labai dažnai renkuosi kaip mono variantą kasdienai. Šešėliai kokybiški, gerai laikosi, puikiai sklaidosi. Spalvos man patinka, ir aš pardaviau nemažai savo palečių (net ir mylimas “The Balm”), nes na, kam jų tiek daug?, o ši sėkmingai liko.

“Gosh” akių pieštukai “Metal Eyes”. Pasakysiu tik tiek, kad jie labai labai gerai laikosi. Net su aliejumi man sunku nutrinti nuo akių. Tiesa, tamsiausia spalva man pasirodė labai kieta ir nemaloniai piešė, bet štai šis turkio atspalvis – tobulas. Tik gaila, kad retokai užsinoriu taip ryškintis.

“Gosh” kreminė pudra “Foundation Plus+ Creamy Compact”. Rašydama apžvalgą aš dar nebuvau 100% tikra ar man tikrai patinka ši pudra. Bet patinka. Tiesa, galiu spėti, kad tik man vienai :).

Na ir dar nuorodos į priemones, kurių seniai nebeturiu, bet labai palankiai atsimenu:

“Gosh” blakstienų tušas “Rebel eyes” – buvo puikus, beje, dabar pasirodė ir nauja “Rebel” versija.

“Gosh” lūpų aliejus – tuo metu atrodė kažkas naujo, įdomaus, vertinau labai teigiamai ir su smalsumu pakartočiau.

Štai toks mano priminimas. O jūs ar turit “Gosh” favoritų?


Naudinga: “Gosh” produktus įsigyti gyvai ir internetu galite “Eurokos”, “Kosmada” bei “Kristiana” parduotuvėse. Taip pat šiokį tokį asortimentą internete turi ir Inbeauty.lt.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

3Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Absoliutus Gosh favoritas yra antakių pieštukas (https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/akims/antakiu-ir-blakstienu-prieziurai/gosh-antakiu-piestukas.html), atspalvis Grey Brown tobulai tinka, jokio ryžo/šilto tono. Dar labai patinka pieštukai pravedimui, keletas iš šitos serijos sunaudoti https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/akims/piestukai-ir-konturavimo-priemones/gosh-velvet-touch-akiu-piestukas-1-2-g.html, Truly Brown atspalvio, dabar nebebuvo, tai iš Tavęs nusižiūrėjau “metalinę” liniją, pasiėmiau Moonstone atspalvį, koookio gražumo. O ir kokybė puiki, irgi pavargstu su valymu, bet tuo pačiu rami, kad nenubliausiu/nenutrinsiu. Daugiau lyg ir nieko tokio itin įsimintino, keletą makiažo pagrindų bandžius, nesužavėjo, bet va šitas Tavo naujas pagirtas labai lenda į akis, įtariu bandysiu.

 2. 2
  Marija

  Aš jau antrą kartą perku Gosh Foundation drops, ir BB kompaktinę pudrą. Jų abiejų derinys labai gražiai matizuoja. Tiesa, dienos bėgyje kažkaip šiek tiek viskas subėga į poras, bet man taip su visom pudrom, tai gal čia tiesiog mano veidas toks.
  Patinka kai kurie tušai, bet paskutiniu metu Eurokose prie namų kažkokius išdžiūvusius pasitaiko nusipirkti 🙁
  Turėjau ir Lumi drops, bet man labai nepatogu skysti skaistalai, tai atidaviau draugei.

 3. 3
  Renata

  BB kompaktinė ir mano mylimiausia,kiek nugasdino,kad bus išimta is prekybos,tai uzsipirkau matizuoja,sulygina veido poras,visa diena oda gražiai atrodo,kad ir pasiriebaluoja,atrodo gerai,sita BB geresnė uz visas clinique,YSL ir dar brangiu esu turėjus,labai gaila jeigu dings.

+ Leave a Comment