Aš atsimenu laikus, kai didžiųjų prekybos centrų koridoriuose atsirado latviško (berods) muilo salelės. Ten pirmą kartą ir pamačiau vonios bombą. Kurį laiką tai buvo mano geidžiamiausia dovana visokiomis nedidukėmis progomis. Ir ne mano vienos, nes prieš Kalėdas prie salelių išsirikiuodavo milžiniška eilė. Ar dabar dar likę tų kioskų? Vėliau pasirodė “Lush”, kurių bombų tiesiog nespėjau išbandyti. Turbūt nelabai kas pirko, jei kompanija nutraukė veiklą mūsų šalyje. O bevaikštinėdama po “Elevitą” aš nejučia prigriebiau “Eo Lab” rutulį.

Šiaip jau, ne į rutulių, bet į “Elevitos” temą. Man labai keista, kad jie turi el. parduotuvę, bet ten pardavinėja gal tik pusę to, ką siūlo fizinėje. Pvz., visokių žolinių serumų nuo plaukų slinkimo nusipirkau net tris, o el. parduotuvėje tokių gamintojų net nėra.

Grįžkime prie bombikės. Rutuliai celofanuoti, tad kvapą užuosti sunku, na nebent pažeista pakuotė. Rinkausi tokį, kuris atrodė skaniausiai. O labiausiai apetitą žadino geltonas rutulys su spanguolėmis.

Žadama, kad rutulyje yra jūros druskos, juodųjų serbentų ekstrakto ir spanguolių aliejaus. Minkština vandenį, drėkina odą.

Naudojimas: Įmeskite burbulą į šiltą vandenį, palaukite, kol visiškai ištirps, 10 minučių pagulėkite 37-38°С temperatūros vandenyje.

Sudėtis: Sodium bicarbonate, Citric acid, Organic Simmondsia Chinesis oil, Maris Sal, Aqua, Ribes Nigrum extract, Vaccinium Oxycoccus oil, Perfume, CI60730.

Aš labai mėgstu visokius vonios dalykėlius, tik tiek, kad pastaruoju metu atpratau vonioje gulėti, seniau tą darydavau du tris kartus per savaitę, dabar kokį kartą per mėnesį.

Išlupus iš celofano pasklinda malonus saldžiai rūgštus kvapas. Na lyg spanguolės su cukrumi. Deja, įmetus į vandenį bombą, aromatas greitai išsisklaido, arba aš tiesiog prie jo priprantu. Burbulas ištirpsta itin greitai, be jokių specialiųjų efektų ar spalvų šou. Vanduo nusidažo geltonai, prisipildo aliejaus. Pagulėjus vonioje oda maloniai apsigaubia aliejingu šydu, kūno kremo tikrai nereikia. Užtat reikia pastangų išplauti vonią.

Iš esmės – užskaitau. Nebloga sudėtis, malonus poveikis, gana prieinama kaina. Puiki priemonė, kurią mielai rasčiau prie kiekvienos dovanos. Gal vonios džiaugsmą dažniau prisiminčiau.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Elevita” parduotuvėse. Man regis mačiau ir “Eurokos”, nors internete nėra. Reguliari kaina – apie 2.5 EUR už 220g. Aš pirkau už 1.89 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.