"Mad Hippie" veido kremas "12 Actives". Tęsiu pažintį su pamišusiais hipiais

Estimated read time 3 min read

Internetu kosmetiką perku dažniau nei fizinėse parduotuvėse, o užsienietiškose dažniau nei lietuviškose. Iherb.com buvo pirmoji nelietuviška interneto parduotuvė, kurioje aš apsipirkau. Tik vėliau išmokau naudotis Ebay, atsiskaityti per Paypal, atradau kitų vietų. Bent kartą per porą mėnesių sugrįžtu. Dabar net patikrinau, kad pirmasis mano užsakymas buvo 2011 metais ir aš įsigijau šį chna mišinį.

Parduotuvė smagi tuo, kad galima rasti įdomių prekinių ženklų, kurių Lietuvoje nėra ir turbūt nebus. Pvz, kad ir “Mad Hippie”. Šį prekinį ženklą man padėjo atrasti Živilė iš “Kosmetikos Užrašų” ir jos apžvalga. Rekomenduoju užsukti, o ir sudėtis išnagrinėta, aš geriau to nepadarysiu. Taigi, užsisakiau serumą, kurio apžvalgą jau turėjote skaityti.

Užsisakiau kremą ir abu jau kurį laiką naudoju. Serumą jau senokai, įpusėjau, vis dar patinka. Nors kaitalioju su korėjietišku BHA, o kremą tepu tik apie mėnesį. Ir šiandien pasidalinsiu įspūdžiais.

Sudėtis:

Nors dėžutės ir etiketės dizainas man gražus bei atrodo patraukliai, pati kremo pakuotė prabangos jausmo nesukelia. Paprasta, plastikinė, tokia į kokias savo produktus mėgsta fasuoti nedideli natūralios kosmetikos gamintojai. Na, bet “Mad Hippie” orientuojasi ne į prabangą, o į gamtos apsaugą. Svarbiausia, kad puikiai veikia dozatorius ir galima išspausti tiek didesnį, tiek “pusinį” kiekį.

Vėl skaitydama Živilės apžvalgą aš supratau kuo man kremas kvepia. Būčiau rašiusi: lengvai saldus, primena kažkokį vaisių. O dabar gi tik taukšt galvon, gi tikrai – melionai!

Konsistencija labai lengva, praktiškai gelinė.

Susigeria ūmiai. Rytais aš tuo džiaugiuosi, nes aplikuoju BB ar pudras ir nejaučiu didesnio drėkinimo trūkumo, bet vakare jau norisi daugiau, rimčiau, geriau. Tad tokia ir išvada: kaip dieninis kremas jis yra nuostabus. Ir greitai susigeria, ir lipnumo nepalieka, ir makiažas ant viršaus gražiai gula ir oda švelni atrodo. Kaip naktinis – per lengvas. Bent jau šiuo metų laiku.

Manau, kad tai nėra paskutinis kartas, kai perku “Mad Hippie” nes aš jau skersakiuoju į vitaminą C, veido prausiklį ir veido kremą su apsauga nuo saulės. Ir tikiuosi kada sulaukti savaitinės nuolaidos 🙂 (Iherb kiekvieną trečiadienį siūlo naujas 20% nuolaidas keliems prekiniams ženklams).

Įvertinimas:

Naudinga: Kremą įsigyti galite Iherb.com. 30ml kainuoja apie 20 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours