Žmonės, kurie skaito mano blogą seniai, žino, kad kadaise buvau grožio dėžučių maniakė. Buvau? Gal ir esu, tik tų dėžučių nelikę. Lietuviškų visai nebėra, arba atsiranda tokios epizodinės iš neaiškių kompanijų, kad baisu pirkti. Įdomiausių į Lietuvą nesiunčia. Lookfantastic – gerokai nusivažiavo, per daug kartojasi ir net pažiūrėjus spoilerius nebegundo. Tik atsidūstu apsidžiaugusi, kad susilaikiau.

Ir kam tos dėžutės, paklausite? Jau ne kartą man visi rašė, kad geriau nusipirkti vieną tikrai norimą daiktą už tuos pinigus. Sutinku. Linksiu galva. Tik va, beveik pusmetį nieko nepirkau ir neturiu jokio rimto kosmetinio noro. Paletės už 50 eurų visai nebedomina. Kažkokių įdomybių akis nekabina. O norisi kažko, nežinau ko. Va tada ir tinka grožio dėžutės, nes visada žinai, kad gausi kažką, nežinia ką. :D.

Jau senokai buvau atradusi „LoveLula Beauty Box”. Pati parduotuvė pardavinėja daugiau mažiau natūralią kosmetiką. Viena bėda ta, kad seniau, jei negyvenai JK, tai turėjai pirkti tris dėžutes ir susimokėti iš karto. Dabar jie leidžia ir tarptautiniams pirkėjams įsigyti po vieną. Ir nereikia prenumeruoti, tiesiog kas mėnesį nusiperki jei patinka. 

Kaip tai veikia? Parduotuvė Lovelula orientuoja save kaip natūralesnės kosmetikos pardavėjus. Kartą per mėnesį jie siunčia savo sudarytas grožio dėžutes. Kas man patiko – jose dažniausiai keturi pilno dydžio produktai. Ankstesnes dėžutes apžiūrėti galite čia. Aš pati mačiau, kad kaip ir priklauso, vieni mėnesiai džiugintų labiau, kiti mažiau.

Pats principas nesudėtingas. Užsisakote dėžutę. Nesvarbu ar pirmą, ar paskutinę mėnesio dieną, jūs gausite kito mėnesio rinkinį. Pvz., tiek užsisakę liepos 1, tiek liepos 31, jūs sulauksite rugpjūčio dėžutės, kurią siunčia kito mėnesio dešimtą dieną, tai yra, pavyzdžio atveju apie rugpjūčio 10. Man dėžutė atkeliavo maždaug per dešimt dienų iš JK, apie išsiuntimą jokio atskiro pranešimo negavau. Siunčia neregistruotu paštu.

Kaina – 24.25 GBP, siuntimas nemokamas. Nepatogu tais svarais skaičiuoti, bet nebepamenu, koks kursas buvo, kai pirkau, į 30 EUR tikrai tilpau.

Tai va, teorija tokia, jei kas neaišku, tai klauskit, o dabar neriam į dėžę. Tiesa, ką ten nersi, gi tik keturi produktai, bet užtat ne mėginukai kokie 🙂

Dėžutė labai paprasta, kartoninė, be jokios spaudos, tik lipdukas kamputyje. Atidariusi pamačiau skrajutę su nuolaida. Jie siūlo 20% nuolaidą dėžutėje esantiems prekiniams ženklams. Galioja iki kito mėnesio dešimtos dienos. Imkit jei reikia 🙂

Priemonės sudėtos kompaktiškai ir paslėptos po popieriaus karpiniais. 

Na ir traukiu po truputį. 

Pirmas radinys yra „Kathleen“ citrininė dušo želė. 150 ml buteliukas, kiek aš suprantu, yra pilno dydžio, tik jei pirktumėte atskirai, būtų įdėtas į kartoninę dėžutę. Kaina – 18 GBP. Hm hm, kas perka duškę už tokią kainą? Išbandyti bus įdomu. Aš jau nebesu tokia išlepėlė, kuriai blogai rasti dušo želę ar rankų kremą. Per laiką supratau, kad fency šmency dalykai taip ir lieka nepanaudoti. Visgi, kaina už šios paskirties priemonę man atrodo neadekvati. Kita vertus, gal kažkas jaučia aistrą, kaip aš plaukų priemonėms. Tad radinys neblogas, kvepia skaniai, bandysiu, bet už tokią vertę norėčiau bent jau litro 🙂

„Humble Natural Beauty“ rankų kremas „Sweet Pea & Verbena“, 75ml. Kaina – 8 GBP. Jau pabandžiau. Labai įdomus, malonus kvapas. Atrodo, kad ir veikia neblogai. Kadangi gyvename “plauk dezinfekuok plauk dezinfekuok” laikais, tai rankų kremai naudojasi kaip niekada greitai. Seniau būčiau burbėjusi ir raukiusis, dabar gi visai džiaugiuosi. 

„Elsa’s Organic Skinfoods“ greipfrutų, imbiero ir citrinos kvapo dezodorantas, 60g. Kaina – 18 GBP, nors panaršiusi internete radau ir už 13 (tik nežinau ar siunčia). Nepatikėsit, bet džiugina ir kelia smalsumą. Man dar nėra pasiteisinęs natūralus dezikas. Bet aš labai noriu kažką atrasti tinkamo. Visgi, jie brangoki, o dėl “pabandžiau, netiko išmečiau” nesinori leisti pinigų. Nekantrauju pabandyti. Pasidariau nuotraukas, tad jei tiks ir patiks, papasakosiu bloge. 

Paskutinis dalykas – „Ooh! – Oils of Heaven Organic Plum Conditioning Face Oil“ – kondicionuojantis slyvų kauliukų aliejus veidui, 30ml. Kaina – 19 GBP. Šiaip aš naudoju aliejus veidui, tik gal šaltuoju metų laiku. Manau pasilaikysiu iki rudens. Neliūdina, pažiūrėjau pasiūlą, visi Ooh! aliejukai atrodo fainai. 

Dėžutės vertė – 63 GBP. Realiai gal apie 50 GBP (įvertinus kainas ir kitose parduotuvėse). Tai gavau mažiausiai dvigubai daugiau nei sumokėjau. O produktai sunaudojami. Rankų kremas tikrai sueis. Aliejus, jei nepatiks veidui, tai sutepsiu kūnui ar plaukams. Su dušo žele viskas aišku, o dėl dezodoranto laikau kumštukus, nes kartais nuo Nivea norisi pailsėti. Ir viskas kokybiška.

Gundausi ir kitą dėžutę įsigyti. Nebūtinai artimiausią, bet man patiko. Ką manot jūs?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).