Hey! Nauja dėžutė! Jau galite atbėgti ir pasakyti ką nors apie neatsakingą vartojimą, nes grožio dėžutės būtent tai ir yra. Mes su smagumu prisiperkam supakuoto šlamštuko ir krykštaujam, o jė! Tik man sunku suprasti, kodėl gi kai kuriems žmonėms taip skauda dėl to. Suprantu suprantu, reikia žemę gelbėti, bet, o jei pradėjus nuo savęs? Pvz., mielieji atsakingieji, nustokit naudoti internetą, elektrą ir įrenginius (ar bent nutuokiate kiek resursų jiems yra išnaudojama?) pamokslaujančių komentarų rašinėjimui. Ir aš čia netaikau žmonėms, kurie nori pasakyti, kad jiems dėžutė (ši ar kita) yra nesuprantama ir neįdomi, man svarbios jūsų nuomonės, čia grynai rašau tiems žemės gelbėtojams, kurie bando mokyti kitus :). Ir aš čia linksmai, su šypsena.

Primenu, kad prenumeratos sąlygų ieškokite Lookfantastic.com svetainėje. Ir noriu priminti, kad LF kartais sufeilina. Prenumeratą nutraukiate, bet vėliau apsižiūrite, kad pinigai nuskaičiuoti, nauja dėžutė išsiųsta. O kaip problema bus išspręsta, labai priklauso nuo konsultanto. Todėl mano patarimas – kai jau tikrai tikrai nebenorėsite gauti kitos dėžutės, tai ištrinkite visus savo mokėjimų kortelės duomenis. Prieš tai, žinoma, prenumeratas atšaukit, kad jau nebūtų prie ko prikibti.

Primenu savo pirmo įspūdžio vertinimo principą:

0 – man atrodo, kad produktas yra nesąmonė ir aš jo net nedovanočiau.

1 – priemonės nebandysiu, nes aš tokių dalykų nenaudoju ir nenoriu naudoti, arba visai netinka spalvos/tipas. Tačiau nemanau, kad jis prastas, tad progai pasitaikius padovanosiu tinkamam žmogui.

2 – išbandysiu!

Tai va. Viskas, žiūrinėjam!

Šios dėžutės tema – “Into the blue”. Viskas apie perėjimą iš pavasario į vasaros sezoną ir skirta drėkinimui bei švytėjimui. Žadama vertė – 65 GBP (apie 73 EUR).

“MÁDARA SOS Hydra Moisture+Radiance Mask”, 12,5ml. – drėkinanti veido kaukė. Kaina – 17.95 EUR.

Mano vertinimas: Žinoma, aš labiau norėčiau valomosios kaukės, bet drėkinamoji irgi turėtų būti neblogai. Žurnaliuko tips and tricks sako, kad ją galima naudoti ir kaip naktinę priemonę. Išmėginsiu, ir tai bus pirmas mano bandomas “Madara” produktas. Vertinimas – 2.

“Real Chemistry Environmental Rescue Essential Day Cream”, 10ml – dieninis veido kremas. Kaina – apie 5.7 EUR (Pilnas dydis yra 50ml ir kainuoja 34 USD).

Mano vertinimas: Nežinau ar dėl pakuotės ar dar kažko, bet šis kremas manęs netraukia. Surasiu naujus namus ir vertinimas yra 1.

“Rituals The Ritual of Dao Body Cream”, 70ml – kūno kremas. Kaina – 7.30 EUR (pilnas dydis yra 220ml ir kainuoja 22.95 EUR).

Mano vertinimas: Man regis viskas čia aišku! 2! Juk esu neadekvati “Rituals” gerbėja, nėra buvę, kad nepatiktų produktas.

“Elemis Superfood Cleansing Wash”, 30ml – veido prausiklis. Kaina – 5.90 EUR (pilnas dydis yra 150ml ir kainuoja 29.45 EUR).

Mano vertinimas: jei ten visokie veido kremai būna įdomu, bet aš jų tiesiog nepanaudoju, nes nesulaukiu progos išsitraukti miniuką, tai veido prausikliais visada itin apsidžiaugiu. Aš pasiimu juos į keliones, jei labai reikia, tai panaudoju ir kūnui, visi sueina, o kažką prabangesnio išmėginti taip pat labai įdomu. Vertinimas – 2.

“Studio 10 Liquid Foil i-Radiance Metallic Shadow” – akių šešėlis. Tikslios kainos neradau, bet remiuosi kitų blogų info ir tuo kiek kainuoja kompanijos produktai ir manau, kad jo vertė apie 20 EUR.

Mano vertinimas: iš pirmo žvilgsnio lyg ir atrodė įdomiai. Bet padariau swachą ant rankos ir ne… Nenaudosiu, ieškosiu naujų namų :). Tiesiog jis man atrodo kaip vos vos rusvas blizgis su daug pavienių blizgučių. Tikrai ne mano skonio. Žodžiai Foil ir Metalic mane visai kitokiam vaizdui nuteikė. Įvertinimas – 1.

“Vita Liberata Fabulous Self Tanning Gradual Lotion”, 50ml – savaiminio įdegio losjonas. Kaina – 4.49 EUR (pilnas dydis yra 200ml ir kainuoja 17.95 EUR).

Mano vertinimas: dar pernai būčiau skyrusi 1, bet po truputį auga tas smalsumas imti ir išmėginti kažkokį gerai vertinamą tokio tipo produktą. Tad va ir proga. Vertinimas – 2.

“Christophe Robin Cleansing Volumizing Paste with Pure Rassoul Clay and Rose Extracts” – pasta galvai plauti, 40ml.  Kaina – 7.99 EUR (pilnas dydis yra 250ml ir kainuoja 49.95 EUR).

Mano vertinimas: Šį produktą kažkada gavau, beje, pilnas jo dydis dabar daugiau nei 10 eurų brangesnis, bet arba kažkam atidaviau, arba sunaudojau, bet to neprisimenu. Tačiau nieko prieš jį neturiu. Kaip tik nusidažiau šaknis ir matau, kad truputį neatsiplauna galvos oda, tai bus puiki proga pašveisti :). Vertinimas – 2.

Štai ir viskas!

Pagal mano vertinimo kriterijus dėžutė gauna 1.71 balus iš 2.

Tai sakyčiau neblogai :). Nors kovo mėnesio dėžė vis dar rekordininkė :).

Bendra vertė yra apie 69 EUR, tiesa, aš nežinau kiek tiksliai kainuoja šešėliai. Tačiau panašu, kad tai, kas man mažiausiai patiko, yra brangiausia dėžutėje. Kita vertus, vien “Madara” kaukė, o mane seniai vilioja ką nors iš šios kompanijos pamėginti, verta daugiau nei man kainavo dėžutė. O dar priedo gaunu džiuginančius “Rituals” ir “Elemis”!

Kito mėnesio tema – “Golden Goddess” (kaip aš svajoju, kad kada įdėtų “Nuxe” blizgantį aliejų), o atskleistas produktas – “Kerastase Reflection Bain Chromatique Sulfate Free” šampūnas (80ml).

Tiek šį kartą!


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.