Praėjęs savaitgalis buvo jėga! Tik trys dienos, visos čia pat – Lietuvoje, bet kiek patirta! Ir kontrastų buvo, ir naujų pramogų atrasta, neblogai pasimalta po šalį: Vilnius-Trakai-Aukštadvaris-Kaunas-Vilkija-Jurbarkas-Šilutė-Ventė-Kintai-Ventė-Kintai-Šilutė-Rusnė-Šilutė-Švėkšna-Plungė-Kretinga-Plungė-Šiauliai-Panevėžys-Vilnius. Na, bet tiems, kam įdomios momentinės mano gyvenimo akimirkos, tas jau matė (šiuo metu populiariausiame soc. tinkle, kuriame viskas ir vyksta), o kitiems per daug galvos ir nekvaršinsiu, nes yra ir taip ką papasakoti – nauja grožio dėžutė atvyko!

Primenu, kad prenumeratos sąlygų ieškokite Lookfantastic.com svetainėje. Ir noriu eilinį kartą pasikartoti ir akcentuoti, kad LF kartais sufeilina. Prenumeratą nutraukiate, bet vėliau apsižiūrite, kad pinigai nuskaičiuoti, nauja dėžutė išsiųsta. O kaip problema bus išspręsta, labai priklauso nuo konsultanto. Todėl mano patarimas – kai jau tikrai tikrai nebenorėsite gauti kitos dėžutės, tai ištrinkite visus savo mokėjimų kortelės duomenis. Prieš tai, žinoma, prenumeratas atšaukit, kad jau nebūtų prie ko prikibti.

Primenu savo pirmo įspūdžio vertinimo principą:

0 – man atrodo, kad produktas yra nesąmonė ir aš jo net nedovanočiau.

1 – priemonės nebandysiu, nes aš tokių dalykų nenaudoju ir nenoriu naudoti, arba visai netinka spalvos/tipas. Tačiau nemanau, kad jis prastas, tad progai pasitaikius padovanosiu tinkamam žmogui.

2 – išbandysiu!

Tai va. Viskas, žiūrinėjam!

Liepos tema – “Golden Goddess”. Deklaruojama vertė – 70 GBP, kas yra apie 79 EUR.

“Kérastase Reflection Bain Chromatique Shampoo”, 80ml – plaukų šampūnas. Kaina – 4.94 EUR (pilnas dydis yra 250ml ir kainuoja 15.45 EUR).

Mano vertinimas: šampūnas tikrai nėra pats įdomiausias produktas, net tokiai plaukų priežiūros priemonių gerbėjai, kaip aš. Tikiu, kad gerai plaus galvą. Na, bet nusimato kelionių, tikrai išmėginsiu. Vertinimas –2.

“Filorga UV Bronze After Sun Gel”, 50ml – gelis po deginimosi. Kaina – 7.36 EUR (Pilnas dydis yra 200ml ir kainuoja 29.45 EUR).

Mano komentaras: Ai, kažkaip šūds, kai norėtum išmėginti kažką iš “Filorgos”, nes tai tokia prabangesnė kosmetika, o įdeda nelabai reikalingos paskirties priemonę. Na, gelis po deginimosi, turėtų paryškint įdegį, man tai viskas kas susiję su įdegiais nelabai įdomu, bet kadangi kartais nudegu, tai ką jau čia, sunaudosiu. Pabandžiau jau truputį, labai greitai susigeria. Vertinimas –2.

“First Aid Beauty The Face Cleanser”, 28,3g – veido prausiklis. Kaina – 3.58 EUR (pilnas dydis yra 142g ir kainuoja 17.95 EUR).

Mano nuomonė: pernai dėžutėje radau veido valymo ir tonizavimo padelius, kurie žiauriai patiko, tad visai maloniai nuteikia mintis ir apie tos pačio kompanijos prausiklį, juo labiau, kad rastą praeitoje dėžutėje sėkmingai naudoju kelionėse, tad veido švara valdo :D. Vertinimas – 2.

“SVR Laboratoires SEBIACLEAR Gel Moussant Cleanser”, 10ml – veido prausiklis. Kaina – 0.65 EUR (pilnas dydis yra 200ml ir kainuoja 12.95 EUR).

Mano vertinimas: Pala pala, dar vienas prausiklis? Tikrai? Nu ok. Kelionių dabar būna, susinaudoja tokie dalykai, todėl pagal savo vertinimo sistemą duodu du, bet neįdomu.

“doucce Freematic Highlighter”, spalva “Sparked Ray” – spindesio suteikianti pudra. Kaina apie 12 EUR.

Mano vertinimas: LF, negaliu skųstis, visada įdeda kažką įdomesnio veidui, kartais plaukams ar kūnui, tačiau kas liečia dekoratyvinę kosmetiką, tai dažniausiai prikrauna nei šiokių, nei tokių dalykų. Tiesa, bent su spalvomis stengiasi šiek tiek. Ko gero niekada nieko taip ir nepanaudojau, viską išdovanojau. Aš nesu didelė dekoratyvinės fanė nors ir dažausi kas dieną, gal todėl? Jau tų higlighterių per akis, tad šitą turbūt arba į vinted įkelsiu, ar šiaip kam padovanosiu. Vertinimas – 1.

“Lancer Omega Hydrating Oil”, 5ml – drėkinantis aliejų mišinys. Kaina apie 13.33 EUR (pas LF šio aliejaus neradau, bet suvidurkinus konkurentų kainą, jį gaunasi apie 80 EUR už 30ml).

Mano įvertinimas: Realiai tai įdomiausias dėžutės produktas – 2.

Štai ir viskas!

Pagal mano vertinimo kriterijus dėžutė gauna 1.83 balus iš 2.

Statistika yra kalė, nes pagal įvertinimą ši dėžė atrodo tikrai gerai. Ką ten jau, tik higlighter’is nedžiugina. Bet va jei žiūrėtume ne tik į skaičius, tai sakyčiau, kad ir du prausikliai yra keistas sprendimas, čia vertinant visumą, nes gal jie ir geri. Ir tas “Filorga” toks sunkiau panaudojimas, reiks specialiai progų rasti. O ir dėžutės dizainas negražiausias ever. Tačiau be jokių abejonių labai smalsu išmėginti aliejuką, jo dydis bei pakuotė tinkami žygiams. Daug tikiuosi iš pirmojo veido prausiklio.

Vertė – 41.87 EUR. Kadangi deklaruojama vertė yra apie 79 EUR, o aš tik pusę sugraibau, tai gal kažkur padariau klaidą perskaičiuodama kainą pagal proporcijas? Tik galva perkaitus, neatrandu :), vėliau pakoreguosiu, jei šį galvosūkį išspręsiu :).

Kito mėnesio tema – Feel, Be, Look Fantastic. Atskleistas produktas – Molton Brown’s Delicious Rhubarb and Rose Bath and Shower Gel. Kiekis neaiškus.

Tiek šį kartą!


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.