“Lookfantastic” grožio dėžutė “Golden Goddess”, 2018m. liepa. Įspūdžiai

Estimated read time 5 min read

Praėjęs savaitgalis buvo jėga! Tik trys dienos, visos čia pat – Lietuvoje, bet kiek patirta! Ir kontrastų buvo, ir naujų pramogų atrasta, neblogai pasimalta po šalį: Vilnius-Trakai-Aukštadvaris-Kaunas-Vilkija-Jurbarkas-Šilutė-Ventė-Kintai-Ventė-Kintai-Šilutė-Rusnė-Šilutė-Švėkšna-Plungė-Kretinga-Plungė-Šiauliai-Panevėžys-Vilnius. Na, bet tiems, kam įdomios momentinės mano gyvenimo akimirkos, tas jau matė (šiuo metu populiariausiame soc. tinkle, kuriame viskas ir vyksta), o kitiems per daug galvos ir nekvaršinsiu, nes yra ir taip ką papasakoti – nauja grožio dėžutė atvyko!

Primenu, kad prenumeratos sąlygų ieškokite Lookfantastic.com svetainėje. Ir noriu eilinį kartą pasikartoti ir akcentuoti, kad LF kartais sufeilina. Prenumeratą nutraukiate, bet vėliau apsižiūrite, kad pinigai nuskaičiuoti, nauja dėžutė išsiųsta. O kaip problema bus išspręsta, labai priklauso nuo konsultanto. Todėl mano patarimas – kai jau tikrai tikrai nebenorėsite gauti kitos dėžutės, tai ištrinkite visus savo mokėjimų kortelės duomenis. Prieš tai, žinoma, prenumeratas atšaukit, kad jau nebūtų prie ko prikibti.

Primenu savo pirmo įspūdžio vertinimo principą:

0 – man atrodo, kad produktas yra nesąmonė ir aš jo net nedovanočiau.

1 – priemonės nebandysiu, nes aš tokių dalykų nenaudoju ir nenoriu naudoti, arba visai netinka spalvos/tipas. Tačiau nemanau, kad jis prastas, tad progai pasitaikius padovanosiu tinkamam žmogui.

2 – išbandysiu!

Tai va. Viskas, žiūrinėjam!

Liepos tema – “Golden Goddess”. Deklaruojama vertė – 70 GBP, kas yra apie 79 EUR.

“Kérastase Reflection Bain Chromatique Shampoo”, 80ml – plaukų šampūnas. Kaina – 4.94 EUR (pilnas dydis yra 250ml ir kainuoja 15.45 EUR).

Mano vertinimas: šampūnas tikrai nėra pats įdomiausias produktas, net tokiai plaukų priežiūros priemonių gerbėjai, kaip aš. Tikiu, kad gerai plaus galvą. Na, bet nusimato kelionių, tikrai išmėginsiu. Vertinimas –2.

“Filorga UV Bronze After Sun Gel”, 50ml – gelis po deginimosi. Kaina – 7.36 EUR (Pilnas dydis yra 200ml ir kainuoja 29.45 EUR).

Mano komentaras: Ai, kažkaip šūds, kai norėtum išmėginti kažką iš “Filorgos”, nes tai tokia prabangesnė kosmetika, o įdeda nelabai reikalingos paskirties priemonę. Na, gelis po deginimosi, turėtų paryškint įdegį, man tai viskas kas susiję su įdegiais nelabai įdomu, bet kadangi kartais nudegu, tai ką jau čia, sunaudosiu. Pabandžiau jau truputį, labai greitai susigeria. Vertinimas –2.

“First Aid Beauty The Face Cleanser”, 28,3g – veido prausiklis. Kaina – 3.58 EUR (pilnas dydis yra 142g ir kainuoja 17.95 EUR).

Mano nuomonė: pernai dėžutėje radau veido valymo ir tonizavimo padelius, kurie žiauriai patiko, tad visai maloniai nuteikia mintis ir apie tos pačio kompanijos prausiklį, juo labiau, kad rastą praeitoje dėžutėje sėkmingai naudoju kelionėse, tad veido švara valdo :D. Vertinimas – 2.

“SVR Laboratoires SEBIACLEAR Gel Moussant Cleanser”, 10ml – veido prausiklis. Kaina – 0.65 EUR (pilnas dydis yra 200ml ir kainuoja 12.95 EUR).

Mano vertinimas: Pala pala, dar vienas prausiklis? Tikrai? Nu ok. Kelionių dabar būna, susinaudoja tokie dalykai, todėl pagal savo vertinimo sistemą duodu du, bet neįdomu.

“doucce Freematic Highlighter”, spalva “Sparked Ray” – spindesio suteikianti pudra. Kaina apie 12 EUR.

Mano vertinimas: LF, negaliu skųstis, visada įdeda kažką įdomesnio veidui, kartais plaukams ar kūnui, tačiau kas liečia dekoratyvinę kosmetiką, tai dažniausiai prikrauna nei šiokių, nei tokių dalykų. Tiesa, bent su spalvomis stengiasi šiek tiek. Ko gero niekada nieko taip ir nepanaudojau, viską išdovanojau. Aš nesu didelė dekoratyvinės fanė nors ir dažausi kas dieną, gal todėl? Jau tų higlighterių per akis, tad šitą turbūt arba į vinted įkelsiu, ar šiaip kam padovanosiu. Vertinimas – 1.

“Lancer Omega Hydrating Oil”, 5ml – drėkinantis aliejų mišinys. Kaina apie 13.33 EUR (pas LF šio aliejaus neradau, bet suvidurkinus konkurentų kainą, jį gaunasi apie 80 EUR už 30ml).

Mano įvertinimas: Realiai tai įdomiausias dėžutės produktas – 2.

Štai ir viskas!

Pagal mano vertinimo kriterijus dėžutė gauna 1.83 balus iš 2.

Statistika yra kalė, nes pagal įvertinimą ši dėžė atrodo tikrai gerai. Ką ten jau, tik higlighter’is nedžiugina. Bet va jei žiūrėtume ne tik į skaičius, tai sakyčiau, kad ir du prausikliai yra keistas sprendimas, čia vertinant visumą, nes gal jie ir geri. Ir tas “Filorga” toks sunkiau panaudojimas, reiks specialiai progų rasti. O ir dėžutės dizainas negražiausias ever. Tačiau be jokių abejonių labai smalsu išmėginti aliejuką, jo dydis bei pakuotė tinkami žygiams. Daug tikiuosi iš pirmojo veido prausiklio.

Vertė – 41.87 EUR. Kadangi deklaruojama vertė yra apie 79 EUR, o aš tik pusę sugraibau, tai gal kažkur padariau klaidą perskaičiuodama kainą pagal proporcijas? Tik galva perkaitus, neatrandu :), vėliau pakoreguosiu, jei šį galvosūkį išspręsiu :).

Kito mėnesio tema – Feel, Be, Look Fantastic. Atskleistas produktas – Molton Brown’s Delicious Rhubarb and Rose Bath and Shower Gel. Kiekis neaiškus.

Tiek šį kartą!


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

13Comments

Add yours
 1. 1
  Vita

  Man šita dėžutė irgi labai prastoka, pradedant nuo pačios dėžutės dizaino ir baigiant dviem prausikliais. Aš dabar jau penkis prausiklius iš lookfantastic dėžučių turiu ir tiesiog nespėju tokiais greičiais jų naudoti, tad tikrai keistas sprendimas įdėti netgi du. Arba pvz., šampūnas dažytiems plaukams, kurio net pakuotė į skrydį pasiimti nėra pati patogiausia, nes užima trečdalį maišiuko skysčiams 🙂 Hm, toks jausmas, kad turinys su kiekviena dėžute vis prastėja 🙁
  P. S. man labai labai patinka tavo nuotraukos. O ir pats blogas 🙂

 2. 2
  Salomėja

  Vita, sutinku, kad sukelia įvairių nesmagių minčių, kartais atrodo, kad būtent vasarą dėžutės būna prasčiausios, gal tada jas mažai kas perka? Tai galvoja, ai sueis :). Dėl šampūno, tai jo minusas yra ne tipas (nes dažytų plaukų šampūnas visai tinka tiesiog tiems, kam tinka ir drėkinantys, bei trūksta blizgesio), bet mano manymu nesandari pakuotė, kuri tik užsispaudžia pasukus. Beje, pernai vasarą irgi buvo viena dėžutė, kuri nė iš tolo netempė iki deklaruojamos vertės. Džiugu, kad, ne man vienai dizainas fu!
  P.S. Ačiū!

 3. 3
  Dalia

  Man tai si menesi nepatinka, kad ir vel prausiklis ir jie visi du, priemone idegiui(geriau su spf priemone butu), hailaiteris vel.. atsaukiau prenumerata, nes nebedziugina turinys :/

 4. 4
  Kristė

  Molton Brown dušo želės žiauriai fainai kvepia, bent jau tos, kurias man teko garbė gauti. Dydis 100 ml, spėju bus. Tik vėlgi, ar tai tikrai džiugina? Tad mieli dėžučių prenumeratoriai, marš praustis! 😀

 5. 6
  Diana

  Įdomiausias iš dėžutės tik aliejus 🙂 bet ir … visiems odos tipams… bijau , kad nepradėtų riebi oda kimštis… daugiau tai nelabai kažką… aš vis viliuosi, kad kitą mėnesį bus kažkas wau…

 6. 7
  Raimonda

  Salomėja, galiu paklausti kokia šiuo metu šios dėžutės kaina?
  Nesusikalbu su LF, man rodo vieną kainą, o moku kitą.

 7. 8
  Salomėja

  Aš moku 15.50, metų prenumerata. Tiek ir rašo lyg ir. O mėnesinė – 20. O kiek iš jūsų bando plėšt?

 8. 9
  Raimonda

  Nuo 2017 vasario mokėjau po 15,50eu, baigėsi metai, pratesė automatiškai ir tik balandį pamačiau, kad nuskaičiuoja po 19,50eu, parašiau laišką su klausimu iš kur tokia kaina, nes niekur nematau, gavau atsakymą, kad brango international ir kai pakeisiu šalį bus tokia kaina. Kažkaip nebesigilinau, nu brango tai brango. Šiandien vėl kažkaip sukirbėjo, nu kad negali būti, nuėjau, nu viskas ok, rašo kad po 15,50eu jei metams. Parašiau per live chat’ą, iš pradžių atrašo, kad turi būti 15,50eu, o tas 19,50eu tipo tik pirmą mėnesį, tai klausiu kodėl jau šešis mėnesis taip moku, paprašė duomenų tipo jo, kainuoja 20eu, bet tai panašu, kad kažkokia akcija buvo, todėl moku po 19,50eu. WTF??? Susinervinau, parašiau kur logika, jei automatiškai pratęsiama prenumerata, bet kitom kainom be jokio įspėjimo, tai kodėl dar didesnės kainos nepadarė. Ir kažką paspaudžiau, kad išsijungė chat’as (arba atjungė mane). Tai ir nesuprantu ar čia automatiškai pratęsiant prenumeratą metams kaina pasidaro mėnesinė ar čia mane kvailina 🙂 Daugiau žiūriu prie mano order šio mėnesio dėžutės kaina 15,50eu parašyta, nors nuskaičiuota 19,50eu. Palauksiu kito mėnesio ir rašysiu jau rimtą laišką su visais printscrean’ais. Šiaip tai pakanti esu labai, nu bet 48eu nėra jau taip mažai, tai ir ieškau teisybės gal čia aš kažko nesuprantu.

 9. 10
  Salomėja

  Raimonda, akivaizdžios jų problemos, nepasiduokit. Pastaruoju metu labai ne kokie atsiliepimai apie jų pagalbą, deja.

 10. 11
  Raimonda

  Ačiū, kovosiu 🙂 Jau įsitikinau, kad kaina nesikeitė tai turiu įtarimą kad visgi jie man skaičiuojama mėnesinę kainą ir dar skiedžia, kad taip ir turi būti.
  Beje kuo tuoliau tuo gražesnės nuotraukos, gėris akims 🙂

 11. 12
  Simona

  Na jau isbandziau situos produktus ir ilindau rugpjucio apzvalgos 🙂 istiesu tas filorgos after sun labai mane dziugina 🙂 naudoju kaip dienini veido krema per tuos karscius, jis toki duoda ciut brondza, pudros net nereikia 🙂 nerealus produktas. Tas pirmasis prausiklis nuplauna net tusha, labai vykes irgi, nes anksteni declor ir tas kur morenga kazkoks tai isviso neprause.. su kazkokiu alie aliejum pasimakaluoji.. na jo hailaiteris ir dar ne normalios dezutes.. nesuprantu as tu be paletes produktu.. seseliai stovi ir dabar dar tas hailaiteris. Kur juos deti? Man jie prie ingloto paletes neprikimba.
  Laukiu rugpjucio apzvalgos 🙂 grazaus ryto visoms!

 12. 13
  Salomėja

  Na, sulaukt dėžutės pirma reiktų, bet jau pirmą spoilerį pamačiusi nustojau laukt 🙂

+ Leave a Comment