Žinote, kas keista? Neretai susilaukiu priekaištų, kad perku tokias dėžutes ir (atseit) skatinu kitus įsigyti tai ko nereikia. Bet panašiu mėnesio laiku aš gaunu žinučių ir komentarų su klausimais, kada gi papasakosiu įspūdžius apie naujausią dėžę. Dabar 🙂 O sąžinė dėl vartojimo manęs negraužia, nes šį staigmena praktiškai vienintelis dalykas, kurį aš per kelis pastaruosius mėnesius pirkau grynai tik sau.

Primenu, kad prenumeratos sąlygų ieškokite Lookfantastic.com svetainėje. Ten vis dar galite nusipirkti šią dėžę ir net gauti papildomų dovanų. Ir noriu eilinį kartą pasikartoti ir akcentuoti, kad LF kartais sufeilina. Prenumeratą nutraukiate, bet vėliau apsižiūrite, kad pinigai nuskaičiuoti, nauja dėžutė išsiųsta. O kaip problema bus išspręsta, labai priklauso nuo konsultanto. Todėl mano patarimas – kai jau tikrai tikrai nebenorėsite gauti kitos dėžutės, tai ištrinkite visus savo mokėjimų kortelės duomenis. Prieš tai, žinoma, prenumeratas atšaukit, kad jau nebūtų prie ko prikibti.

Primenu savo pirmo įspūdžio vertinimo principą:

0 – man atrodo, kad produktas yra nesąmonė ir aš jo net nedovanočiau.

1 – priemonės nebandysiu, nes aš tokių dalykų nenaudoju ir nenoriu naudoti, arba visai netinka spalvos/tipas. Tačiau nemanau, kad jis prastas, tad progai pasitaikius padovanosiu tinkamam žmogui.

2 – išbandysiu!

Tai va. Viskas, žiūrinėjam!

Tiesa, dėžės tema yra “Feel, Be, lookfantastic”, o žadama vertė – 50GBP (apie 55 EUR).

“INC.redible In a Dream World Iridescent Lip Gloss”, 3,4ml –  lūpų blizgis. Kaina – 9,45 EUR.

Mano vertinimas: kažkokia burokėlių spalva manęs nesužavėsit. Tad tinkamas tik padovanoti ir vertinimas yra – 1.

“Balance Me’s Pure Skin Face Wash”, 40ml – veido prausiklis. Kaina – 5,90 EUR (pilnas dydis yra 125ml ir kainuoja 18.45 EUR).

Mano vertinimas: na, veido prausiklis nėra blogas daiktas, aš juos visus iš dėžučių sunaudoju, bet kaip nusibodo! Kiekvienoje būna, kartais net po du, kaip praeitoje, o ši kompanija manęs irgi per daug nežavi. Bet nėra jau labai blogai, tai vertinimas vistiek yra 2.

“Erno Laszlo Firmarine Lift Essence Lotion”, 15ml – veido losjonas. Kaina – 5,09EUR (pilnas dydis yra 200ml ir kainuoja 67,95 EUR).

Mano vertinimas:  vienintelis bent kiek įdomesnis produktas dėžėje. Gaila, kad toks mažas. Vertinimas – 2.

“Molton Brown’s Gingerlily Body Wash”, 100ml – dušo žele. Kaina – 7,81 EUR (pilnas dydis yra 300ml ir kainuoja 23,45 EUR).

Mano vertinimas: dušo žele yra absoliučiai neįdomus produktas. O dar toks kiekis. Aš į keliones geriau jau imsiu šampūną, nei duškę. Sudėtis iš aršesnių, kaina nepatraukli, išmėginti netraukia. Gal gana graži dovanojimui. Vertinimas – 1.

“BBB London Brow Build Gel”, 2ml – antakių gelis. Kaina – 10,42 EUR (pilnas dydis yra 4,5ml ir kainuoja 23,45 EUR).

Mano vertinimas: produktas kaip ir neblogas, bet man nepatinka spalva (per šilta) ir šepetėlis (per didelis), tad priemonė atidavimui, o vertinimas – 1.

“Mio Skincare Boob Tube + Multi-Action Bust Cream”, 40ml. – stangrinantis biusto kremas. Kaina – 14 EUR (pilnas dydis yra 100ml ir kainuoja 35 EUR).

Mano vertinimas: vėl gi, gal daiktas ir įdomus, reiktų išmėginti, bet aš vertinu tik per savo prizmę. O kiekvienai kūno daliai turėt po dedikuotą kremuką. Nei aš žaisiu, nei ten ką, tad vertinimas – 1.

Štai ir viskas!

Pagal mano vertinimo kriterijus dėžutė gauna 1.33 balus iš 2.

Šiaip čia neįdomiausia dėžutė, nes įvertinimą ištempė toks nuobodus dalykas, kaip veido prausiklis 🙂

Vertė – 52,67 EUR.

Kito mėnesio tema yra “Birthday Edition”. Atskleistas produktas – “Eve Lom” mini veido valiklis. Beje, jis buvo ir pernai metų gimtadieninėje dėžutėje.

Aš galiu pasakyti, kad šį kartą buvo nuobodu, todėl visą grožio dėžutę dovanoju jums. Tam, kad negraužtų sąžinė, kad iškišu, tai kas manęs nesužavėjo, aš ją papildysiu visokiais mielais kosmetiniais daikčiukais. Tegul būna bent kiek staigmenos. Konkursą paskelbsiu FB, tame pačiame įraše, kuriuo pranešiu apie šią apžvalgą.


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.