Negaliu patikėti, bet paskutinę grožio dėžutę aptarinėjau anų metų gruodį. Nieko nuostabaus, kad žiauriai žiauriai žiauriai jų pasiilgau. Tiesiog kaulus skaudėjo. Viena bėda – “Lookfantastic” buvo gerokai nuvylęs. Lietuviškos dėžutės, pvz., “Topbeauty” ar “Grožio Gurmanė”, kandžiojosi savo kaina. Vienas pigesnių yra “Grožio draugo” variantas, tačiau ir jie pabrango, o 3 iš 4 kartų pasiūlo šlamšto kratinį. Ir tą likusį kartą labai sunku pagauti :). Norėjau išbandyti korėjietiškas, bet jie lakštinių kaukių prikiša. Tačiau visą tą laiką aš nepamečiau iš akių #lfbeautybox. Apžiūrinėjau, ką žmonės gauna ir pastebėjau, kad turinys vėl ėmė gerėti. O kovo mėnesio grožio dėžutė suviliojo ir savo dizainu. Juk rožinė forever!

lfbeautybox march | Grožio blogas

Pardavėjai žadėjo, kad ši dėžė bus verta apie 150 EUR (135.5 GBP), o kainavo man tik 15.50 EUR. Hm, beveik 10 kartų vertingesnė? Užsiprenumeravau metams.

Prenumeratos sąlygų ieškokite Lookfantastic.com svetainėje.

Šiais metais keičiu savo vertinimo sistemą. Pirmo įspūdžio pažymiai atrodys taip:

0 – man atrodo, kad produktas yra nesąmonė ir aš jo net nedovanočiau.

1 – priemonės nebandysiu, nes aš tokių dalykų nenaudoju ir nenoriu naudoti, arba visai netinka spalvos/tipas. Tačiau nemanau, kad jis prastas, tad progai pasitaikius padovanosiu tinkamam žmogui.

2 – išbandysiu!

Na ir išvesiu vidurkį. Man atrodo taip bus paprasčiau, nes ar priemonei duodi 7 balus, ar 8, nelabai didelis skirtumas, todėl pernai daugelio dėžučių įvertinimas buvo labai panašus. Dabar maksimalus įvertinimas gali būti 2, minimalus – 0. Kitą mėnesį į įrašą įtrauksiu stulpelinę diagramą, kurioje iš karto matysis ar to mėnesio dėžutė geresnė už ankstesnes, tokia pati gera, ar prastesnė :).

Pasilieku sau teisę vertinimo būdą pakeisti, jei matysiu, kad kažkas neveikia, arba galima geriau.

Taigi, gana kalbų…

“The RENU Flash Relax Mask”, 30ml – veido kaukė, kuri žada skaistinti ir stangrinti. Kaina – 12.29 EUR (pilnas dydis yra 100ml ir kainuoja 40.95 EUR).

Mano reakcija: Noriu užsitepti jau dabar! Aprašymas skamba tikrai gražiai, o aš pastaruoju metu jaučiuosi pavargusi, tad norisi tikėti stebuklais. Vertinimas – 2!

lfbeautybox march | Grožio blogas

“Stylondon” ovalus makiažo šepetėlis. Tikslios kainos neradau, bet preliminariai susidariau vaizdą, kad jis kainuoja apie 5 EUR.

Mano vertinimas: dar prieš metus šį produktą būčiau visiškai nurašiusi. Tačiau kovodama su savo veido oda ir ant jos negulančiomis pudromis, aš atradau, kad būtent toks šepetėlis, kartais išgelbėja situaciją. Taigi, džiaugiuosi, kad turėsiu dar vieną. Daugiau turi, rečiau plauni :). Vertinimas – 2.

lfbeautybox march | Grožio blogas

“Omorovicza Balancing Moisturiser”, 30ml – veido drėkiklis riebiai, mišriai ir normaliai odai. Kaina – 66 EUR (pilnas dydis yra 50ml ir kainuoja 110 EUR).

Mano vertinimas: tai buvo produktas, kuris galiausiai padėjo apsispręsti ar užsisakyti dėžutę. Riebiai odai retokai kažką pasiūlo. O čia ir aprašymas intriguojančiai tobulas ir kaina tokia, kad na, kaip čia praleisi šansą išbandyti? Vertinimas – 2!

lfbeautybox march | Grožio blogas

“Skimono Beauty Foot Mask for Total Conditioning” – pėdų kaukė. Kaina11.95 EUR.

Mano mintys: pamačiau pakuotę ir pagalvojau, kad štai bus vienetukas, nes neketinu naudoti lakštinės kaukės. Apžiūrėjau – čia ne veidui! Pėdoms. Vistiek galvoju nenaudosiu, nes nemėgstu tų, kurios nudiria odą. Paskaičiau svetainėje aprašymą – gi nieko ji nenulups! Šiaip prieš ypatingas progas rekomenduoja pėdas paruošti. Super. Mėginsiu. Vertinimas – 2!

lfbeautybox march | Grožio blogas

“skinChemists Rose Quartz Youth Defence Lip Plump”, 8ml – lūpas putlinantis balzamas. Kaina52.95 EUR.

Mano vertinimas: Jau išbandžiau, tad vertinimas – 2. Kaina, sakyčiau, kosmosas. Bet aš dievinu šaldančius lūpų produktus, tad ir apie šį įspūdis neblogas. Jei labai kažko panašaus norite, bet tik ne už tokią sumą, tai labai artimas produktas yra pas “Avon” :), sudėčių, žinoma, nelyginau, tik efektą.

lfbeautybox march | Grožio blogas

“Doucce Freematic Eye Shadow Duo – 78 Kate & 81 Tenley” – akių šešėliai. Remiantis gamintojo svetaine, viena spalva kainuoja 10 USD (apie 8.10 EUR), tai vertė – 16.20 EUR.

Mano vertinimas: atrodo mieli miniukai. Nors aš vakar sakiau, kad nesu didelė mono šešėlių gerbėja, bet šį kartą pasisekė, kad įdėjo tokias paprastas spalvas, kad bus patogu įsimesti į kelionę. Pamėginsiu, tad vertinu vėl 2 balais.

Štai ir viskas. Nuostabu, bet dėžutė gauna maksimalų įvertinimą – 2. Gana lengva vertinti turint tik tris kriterijus – šūds (0), ne mano skonio/tipo (1), bandysiu (2).

Suskaičiavusi vertę aš gaunu 164.39 EUR! Išleidau 15.50 EUR. Galima būtų sakyti, kad sutaupiau 150 EUR? 😀 Nemanau. Nes juk tikrai nebūčiau visko prisipirkusi šiaip sau. Tačiau “Omorovicza” drėkiklio tikrai norėjau, tai net jei manyčiau, kad pirkau konkrečiai jį, tai vistiek gavau apie 50-ties eurų nuolaidą. Ir tada dar krūvą kitų daiktų pabandymui, bet labai gražią dėžutę. Ai, ir dar žurnalą. Tai kaip nesidžiaugti?

O kaip jums dėžutė?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!