“Lookfantastic” grožio dėžutė “Beauty Empowered”, 2018m. kovas. Įspūdžiai

Estimated read time 5 min read

Negaliu patikėti, bet paskutinę grožio dėžutę aptarinėjau anų metų gruodį. Nieko nuostabaus, kad žiauriai žiauriai žiauriai jų pasiilgau. Tiesiog kaulus skaudėjo. Viena bėda – “Lookfantastic” buvo gerokai nuvylęs. Lietuviškos dėžutės, pvz., “Topbeauty” ar “Grožio Gurmanė”, kandžiojosi savo kaina. Vienas pigesnių yra “Grožio draugo” variantas, tačiau ir jie pabrango, o 3 iš 4 kartų pasiūlo šlamšto kratinį. Ir tą likusį kartą labai sunku pagauti :). Norėjau išbandyti korėjietiškas, bet jie lakštinių kaukių prikiša. Tačiau visą tą laiką aš nepamečiau iš akių #lfbeautybox. Apžiūrinėjau, ką žmonės gauna ir pastebėjau, kad turinys vėl ėmė gerėti. O kovo mėnesio grožio dėžutė suviliojo ir savo dizainu. Juk rožinė forever!

lfbeautybox march | Grožio blogas

Pardavėjai žadėjo, kad ši dėžė bus verta apie 150 EUR (135.5 GBP), o kainavo man tik 15.50 EUR. Hm, beveik 10 kartų vertingesnė? Užsiprenumeravau metams.

Prenumeratos sąlygų ieškokite Lookfantastic.com svetainėje.

Šiais metais keičiu savo vertinimo sistemą. Pirmo įspūdžio pažymiai atrodys taip:

0 – man atrodo, kad produktas yra nesąmonė ir aš jo net nedovanočiau.

1 – priemonės nebandysiu, nes aš tokių dalykų nenaudoju ir nenoriu naudoti, arba visai netinka spalvos/tipas. Tačiau nemanau, kad jis prastas, tad progai pasitaikius padovanosiu tinkamam žmogui.

2 – išbandysiu!

Na ir išvesiu vidurkį. Man atrodo taip bus paprasčiau, nes ar priemonei duodi 7 balus, ar 8, nelabai didelis skirtumas, todėl pernai daugelio dėžučių įvertinimas buvo labai panašus. Dabar maksimalus įvertinimas gali būti 2, minimalus – 0. Kitą mėnesį į įrašą įtrauksiu stulpelinę diagramą, kurioje iš karto matysis ar to mėnesio dėžutė geresnė už ankstesnes, tokia pati gera, ar prastesnė :).

Pasilieku sau teisę vertinimo būdą pakeisti, jei matysiu, kad kažkas neveikia, arba galima geriau.

Taigi, gana kalbų…

“The RENU Flash Relax Mask”, 30ml – veido kaukė, kuri žada skaistinti ir stangrinti. Kaina – 12.29 EUR (pilnas dydis yra 100ml ir kainuoja 40.95 EUR).

Mano reakcija: Noriu užsitepti jau dabar! Aprašymas skamba tikrai gražiai, o aš pastaruoju metu jaučiuosi pavargusi, tad norisi tikėti stebuklais. Vertinimas – 2!

lfbeautybox march | Grožio blogas

“Stylondon” ovalus makiažo šepetėlis. Tikslios kainos neradau, bet preliminariai susidariau vaizdą, kad jis kainuoja apie 5 EUR.

Mano vertinimas: dar prieš metus šį produktą būčiau visiškai nurašiusi. Tačiau kovodama su savo veido oda ir ant jos negulančiomis pudromis, aš atradau, kad būtent toks šepetėlis, kartais išgelbėja situaciją. Taigi, džiaugiuosi, kad turėsiu dar vieną. Daugiau turi, rečiau plauni :). Vertinimas – 2.

lfbeautybox march | Grožio blogas

“Omorovicza Balancing Moisturiser”, 30ml – veido drėkiklis riebiai, mišriai ir normaliai odai. Kaina – 66 EUR (pilnas dydis yra 50ml ir kainuoja 110 EUR).

Mano vertinimas: tai buvo produktas, kuris galiausiai padėjo apsispręsti ar užsisakyti dėžutę. Riebiai odai retokai kažką pasiūlo. O čia ir aprašymas intriguojančiai tobulas ir kaina tokia, kad na, kaip čia praleisi šansą išbandyti? Vertinimas – 2!

lfbeautybox march | Grožio blogas

“Skimono Beauty Foot Mask for Total Conditioning” – pėdų kaukė. Kaina11.95 EUR.

Mano mintys: pamačiau pakuotę ir pagalvojau, kad štai bus vienetukas, nes neketinu naudoti lakštinės kaukės. Apžiūrėjau – čia ne veidui! Pėdoms. Vistiek galvoju nenaudosiu, nes nemėgstu tų, kurios nudiria odą. Paskaičiau svetainėje aprašymą – gi nieko ji nenulups! Šiaip prieš ypatingas progas rekomenduoja pėdas paruošti. Super. Mėginsiu. Vertinimas – 2!

lfbeautybox march | Grožio blogas

“skinChemists Rose Quartz Youth Defence Lip Plump”, 8ml – lūpas putlinantis balzamas. Kaina52.95 EUR.

Mano vertinimas: Jau išbandžiau, tad vertinimas – 2. Kaina, sakyčiau, kosmosas. Bet aš dievinu šaldančius lūpų produktus, tad ir apie šį įspūdis neblogas. Jei labai kažko panašaus norite, bet tik ne už tokią sumą, tai labai artimas produktas yra pas “Avon” :), sudėčių, žinoma, nelyginau, tik efektą.

lfbeautybox march | Grožio blogas

“Doucce Freematic Eye Shadow Duo – 78 Kate & 81 Tenley” – akių šešėliai. Remiantis gamintojo svetaine, viena spalva kainuoja 10 USD (apie 8.10 EUR), tai vertė – 16.20 EUR.

Mano vertinimas: atrodo mieli miniukai. Nors aš vakar sakiau, kad nesu didelė mono šešėlių gerbėja, bet šį kartą pasisekė, kad įdėjo tokias paprastas spalvas, kad bus patogu įsimesti į kelionę. Pamėginsiu, tad vertinu vėl 2 balais.

Štai ir viskas. Nuostabu, bet dėžutė gauna maksimalų įvertinimą – 2. Gana lengva vertinti turint tik tris kriterijus – šūds (0), ne mano skonio/tipo (1), bandysiu (2).

Suskaičiavusi vertę aš gaunu 164.39 EUR! Išleidau 15.50 EUR. Galima būtų sakyti, kad sutaupiau 150 EUR? 😀 Nemanau. Nes juk tikrai nebūčiau visko prisipirkusi šiaip sau. Tačiau “Omorovicza” drėkiklio tikrai norėjau, tai net jei manyčiau, kad pirkau konkrečiai jį, tai vistiek gavau apie 50-ties eurų nuolaidą. Ir tada dar krūvą kitų daiktų pabandymui, bet labai gražią dėžutę. Ai, ir dar žurnalą. Tai kaip nesidžiaugti?

O kaip jums dėžutė?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

Total
0
Shares

27Comments

Add yours
 1. 3
  Salomėja

  Jei klausiate apie šešėlius, tai lankstinuke nurodytos būtent šios, tad manau, kad nesiskiria, nes būtų gal parašyta, kad skirtingose dėžutėse, skirtingi variantai gali būti.

 2. 4
  Sonata

  Pas mane irgi tos pačios šešėlių spalvos. Kojų kaukę jau išbandžiau nes po žiemos oro kojytės jau verkė… Įspūdžiai patys geriausi!!!

 3. 5
  Vasarė

  O Dieve, norėjosi nusikeikti ir eiti žiūrėti tos dėžutės, ar dar galima užsisakyti, vien Omorovicza purškiklį pamačius… Jau tokius milijonus liaupsių apie jį prisiklausiusi esu (nors milijoną ir kainuoja), kad dabar dar ir iš tavęs atsiliepimo lauksiu. 🙂 Tiesą pasakius, turbūt pirmą kartą matau tokią beprotiškai viliojančią dėžutę.

 4. 10
  Milda

  ech, per vėlu 😀 rimtai, tokios geros dėžutės senokai nemačiau, nors ir šepetėlio žinau, kad nenaudosiu, bet visa kita tikrai wow 🙂 taigi antrą kart po tavo apžvalgos nusiperku dėžutę, tik va prenumeruot ilgam laikui nesiryžtu 😀

 5. 11
  ema

  Aš irgi vos pamačiusi kovo pirmosios spoilerius giliai įkvėpiau ir užsisakiau. Bet tik vienam mėnesiui. Tipo “apsidraudžiu”. Nors iš tikro visos LF dėžutės man daugiau ar mažiau patiko ir kokį 70-80 procentų jų turinio aktyviai naudoju.

 6. 12
  ema

  O šita poniutė ant dėžutės viršelio atrodo kaip su nosies pleistru inkštirams valyti, right?

 7. 13
  Salomėja

  Prieš tai neatrodė. Dabar JAU atrodo. Tai, ok, susidėsiu vienkartines kaukes 🙂

 8. 14
  Besame apžvalgos

  Norėjau iš pradžių ir aš šitos dėžutės vien dėl Omoroviczos, bet pasigilinus supratau, kad mano sausai odai tikrai netiks 🙁 bet dėžutė tikrai visai nebloga!

 9. 15
  Ausra

  Susigundziau ir as. Patarimas dar tik planuojancioms pirkti, mokekit svarais. Vieno menesio prenumerata kainuoja 15 svaru arba 20 euru. O tarkim Revolut programele uz 15 svaru paima bent jau siuo metu tik 17 euru. Aisku, lietuviski bankai gali duot blogesni kursa ir dar paimt mokesti uz konvertavima, bet gal vis tiek apsimokes labiau 😀

 10. 16
  Neimantė

  Na šį kartą ir aš pasiryžau pirmą kart užsisakyt dėžutę… Nes pamačius turinį seilė nutyso 😀 Man tik klausimas kilo – o tu negavai Darphin ILLUMINATING MICELLAR CLEANSER ? Nes jie dabar rodo kaip dovaną…

 11. 17
  Dalia

  Aš net nebandžiau atsilaikyt, užsisakiau iškart pamačius :))) seniai norėjau išbandyt, bet niekad nebuvau užtikrinta 🙂

 12. 19
  Salomėja

  Negavau, nes tuo metu kai užsisakinėjau tokios dovanos lyg ir nerodė, bent nepamenu.

 13. 21
  Laura

  Tu tukrai influencerė, nes ir aš 3 mėn. užsisakiau 😀 jau kirbėjo kurį laiką mintis, kad vėl noriu grožio dėžučių, o pamačius šitos turinį (su dviem produktais, kuriuos ir šiaip noriu pirkti), tai per 5 min susimokėjau už prenumeratą :))

 14. 23
  Justė

  Paskutiniais mėnesiais taip kirbėjo mintis nutraukti prenumeratą ir taip dabar džiaugiuosi to nepadarusi 😀 Beje, ačiū, kad grįžo tiek dėžutė, tiek apžvalgos! 🙂

 15. 24
  Salomėja

  Tai jau nėra už ką dėkoti man, reikia dėkoti LF, kad pagaliau susiėmė, nes pernai jau buvo pradėję atrodyti, kad tyčiojasi.

 16. 25
  Kristė

  Gundausi, bet dar laikausi. Mane dar vilioja ir Velykinių kiaušinių kolekcija. 😀

+ Leave a Comment