“Lookfantastic” grožio dėžutė “Beauty Bazaar”, 2018m. gegužė. Įspūdžiai

Estimated read time 6 min read

Žmonės jau pradėjo manęs klausinėti, ar dar negavau dėžutės. Fenomenalu, kad šios apžvalgos laukiamiausios, nors atrodo, kad gi nieko naujo neparodau, kokiame instagrame jau vos ne prieš mėnesį buvo aiškus turinys :). O aš jį pamačiusi nelabai ir laukiau dėžės. Taip, mėgstu staigmenas, bet kaip vaikystėje ieškodavau Kalėdų senio dovanų, kaip tyliai pašniukštinėju advento kalendorių lagelius, kaip skaitydama knygas pažiūriu paskutinį puslapį, taip ir su dėžutėmis, jei tik yra galimybė – pasmalsauju ką gausiu. Ir ne visada nudžiungu.

Primenu, kad prenumeratos sąlygų ieškokite Lookfantastic.com svetainėje. Ir dar noriu akcentuoti štai ką – jau kurį laiką LF garsėja kaip mėgstantys palupikauti. Prenumeratą nutraukiate, bet vėliau apsižiūrite, kad pinigai nuskaičiuoti, nauja dėžutė išsiųsta. O kaip problema bus išspręsta, labai priklauso, matyt, nuo to, kelintas besiskundžiantis būsite. Kažkam nemalonumus kompensuoja, kažką švelniai tariant pasiunčia. Todėl mano patarimas – kai jau tikrai tikrai nebenorėsite gauti kitos dėžutės, tai ištrinkite visus savo mokėjimų kortelės duomenis. Prieš tai, žinoma, prenumeratas atšaukit, kad jau nebūtų prie ko prikibti.

Primenu savo pirmo įspūdžio vertinimo principą:

0 – man atrodo, kad produktas yra nesąmonė ir aš jo net nedovanočiau.

1 – priemonės nebandysiu, nes aš tokių dalykų nenaudoju ir nenoriu naudoti, arba visai netinka spalvos/tipas. Tačiau nemanau, kad jis prastas, tad progai pasitaikius padovanosiu tinkamam žmogui.

2 – išbandysiu!

Tai va. Viskas, žiūrinėjam! Beje, oranžinės ir rožinės derinys mano akių tikrai nedžiugina :/

“Spotlight’s Teeth White Strips”, 4 vnt – dantų balinimo juostelės. Kaina – 6.71 EUR (pilnas dydis yra 28 juostelės ir kainuoja 46.95 EUR).

Mano reakcija: tokios dovanos man yra nesąmonė. Taip, man praverstų dantų balinimas, bet viskas ką esu bandžiusi taip jautrino, kad daugiau nenoriu. Ir čia net ne nuobodus muilas, kurį galima įkišti į rūbų spinta vien dėl kvapo, ne nuobodi pasta, kuria vistiek sunaudosi. Tai man kažkoks nereikalingas daiktas, kurio net nedrįsčiau kažkam dovanoti. Tad mano vertinimas yra 0. Tačiau Vasarė liūdėjo, kai praeitoje dėžutėje nerado reklamuotų juostelių, tad, Vasare, jei nori, tai jos tavo :). Jei neatsiliepsi, tai mėtysis mėtysis, iki kol nusimėtys :). Beje, visai graži dėžutė.

“Eyeko’s Eye Do Eyeliner” – pravedimas. Kaina – 18.95 EUR.

Mano reakcija: prizų fondas auga! Aš nemoku pasidaryti pravedimo, tai tokių daiktų nenaudoju. Žinoma, galima mokytis, praktikuotis, tam turiu krūvas PR produktų, bet vėl gi, aš kokiam IG matau, kad yra merginų, kurios įsivaizduoja, kad joms pavyko gražiai prasivesti akis. Tai va, aš nenoriu būti tokia pati įsivaizduojanti. Iš dekoratyvinės kosmetikos yra tik du daiktai, kurie niekada manęs nepradžiugina – pravedimai ir skaistalai. Tai va, vienas jų. Bet padovanosiu. Vertinimas – 1.

“Sleek MakeUP Face Contour Kit”, medium – kontūravimo paletė. Kaina – 8.45 EUR.

Mano reakcija: Lukfantastikiečiai, rimtai? Šis produktas mane privertė prunkštelėti. Kodėl? Viskas su juo gerai, bet kompanija savo dėžutes visada transliuoja kaip kažką madingo. Tegul ne visada pataiko, bet žinia būna tokia, kad perki ir būni ant bangos su naujausiais produktais. O čia… Kontūravimo paletė, kai kontūravimas net nebemadingas, ir dar “Seek”, ką visi kas norėjo jau prieš metus ar du išbandė :). Beje, mano santykis su kontūrais irgi toks keistas. Aš suprantu naudą, bandau kartais tai pritaikyti praktikoje, tačiau visgi man atrodo, kad šis išradimas skirtas fotosesijoms. Na žinote, foto veidas atrodo dvimatis, tai mes optinių iliuzijų dėka nupiešiame šešėlius. Bet realybėje nesame dvimačiai, todėl aš visada keistai žiūriu į tas nuspalvintas žandų vietas. Visgi, mes ir akis dažom, ir lūpas, tai ko jau nenusipiešt šešėlių? Tiesiog man sunku save apgaudinėt. O su produktu viskas gerai, tik jis man nelabai įdomus, tad dar vienas į dovanų krepšelį (jėtau, man jau būtina skelbt konkursus, tik aš labai nenoriu like+share, o nieko dar nesugalvojau). Vertinimas – 1.

“Skin Republic Bubble Purifying + Charcoal Face Mask” – putojanti valomoji kaukė. Kaina – 6.45 EUR.

Mano vertinimas: Gal ir gerai. Pabandysiu – 2.

“Avant Skincare R.N.A Radical Firmness Anti-Ageing Serum”, 5ml – stangrinantis serumas. Kaina – 20.32 EUR (pilna kaina yra 121.95 EUR už 30ml).

Mano vertinimas: Kaina už tokį mažutėlį gaunasi didesnė, nei aš visą dėžutę sumokėjau, tad gal ir puiki proga išmėginti kažką prabangesnio. O ir stangrinimas aktualus. Va tuo šios dėžutės ir įdomios. Vertinimas –2.

“this works In Transit Camera Close-Up”,  20ml – kaukė/drėkiklis/makiažo bazė. Kaina – 14.98 EUR (Pilnas dydis yra 40ml ir kainuoja 29.95 EUR).

Mano vertinimas: na, aš sakyčiau, kad man tai pats įdomiausias dėžutės produktas. Žurnaliuke teigiama, kad net kaip lūpų kontūrą galima naudoti, tad intriguoja, kas čia tokio gero, ar kaip tik visiškas š.? Iš tiesų, pirkdama dėžutes aš tikiuosi galimybės pamėginti kažką prabangesnio, kaip prieš tai buvęs produktas, arba gal atrasti kažką netikėto, apie ką nebuvau net pagalvojusi, kaip šis. Vertinimas – 2.

Štai ir viskas!

Pagal mano vertinimo kriterijus dėžutė gauna 1.33 balus iš 2.

Em… tendencijos nedžiugina, ar ne? Ar kito vasario dėžutė gaus 0 iš 2? 😀

Beje, bendra vertė man gavosi apie 76 EUR. Nelabai traukia žadėtų 80 svarų.

Bendri pamąstymai: aš žinau, kad daug jūsų galvoja, kad tai yra pinigų švaistymas, kad geriau taupyti ir nusipirkti vieną trokštamą daiktą. Taip ir yra! Tai tiesa! Į mano kvailiojimus galite žiūrėti kaip į eksperimetą. Pvz., jūs pageidaujate apžvalgų, aš jas rengiu. Savotiška darbinė užduotis :). Arba galime čia matyti paprasčiausią neatsispyrimą loterijai. Norui turėti ko laukti. Nes man nekantru būna ieškoti pirmųjų spoilerių. Galų gale taip aš galiu labai finansiškai nenukentėdama sukaupti visai nepigių dovanėlių kraitį įvairiems žaidimams. Yra pliusų, yra minsusų, man dėžutės yra paprasčiausia pramoga :).

Tai kaip jums gegužinė? Aš taip objektyviai galvoju, kad ją tik vienas produktas ištempia :).


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

17Comments

Add yours
 1. 1
  Virginija

  Tikrai ši dėžutė nėra spindinti, o bet tačiau..aš laukiau dantų balinimo juostelių, esu net pilną dydį pas juos pirkusi. Ir kontūro flomasterio laukiau, tai eksperimentuosiu/treniruosiuosi dabar 🙂

 2. 2
  Dalia

  Sita dezute tokia nei bloga, nei super. Dar vis smalsu, kas kitoj, ir nesiryztu atsisakyt prenumeratos nors jau galvoju, kad geriau reiktu pataupyt brangiam daiktui 😀 gal vasarine dar nustebins..? Ta konturavimo palete tikrai keista, kad ideta. Lyg atsikratyt jom noretu 😀 Geriau skaistalai su hailaiteriu butu. Man tie rudi dryziai keistai atrodo, nenaturalu. Bandziau kartais konturuot, bet neprilipo. Man nuotraukose irgi atrodo, kad daznai persistengta buna su konturavimu. O del to prabangaus serumo, tai kazi ar su 5 ml spesim pajaust koki poveiki 🙂

 3. 3
  Salomėja

  Poveikio gal ir ne, bet gal spėsim pajust ar patinka konsistencija ir ar nekyla neigiamų reakcijų :). Man patinka, kad dabar būna atskleistas vienas kitos dėžės produktas 🙂

 4. 4
  Vasarė

  O, geras dėl tų juostelių. 😀 Tai jei rimtai nusprendei, atnešk ketvirtadienį į renginį, kaip tyčia jis puikiai išpuolė! Man bus smalsu pamėginti, jokių reikalų su balinimu nesu turėjusi. 🙂
  Tą Sleek duo aš irgi turiu-turėjau (na, ką tik atkeliavo nauja veido-akių paletė su bronzantu, tai matyt Sleek dėl senatvės jau galima ramia sąžine išmesti). Nežinau, kontūravimui man nelabai, pernelyg šiltas (bet ne oranžinis, ačiūdie) – naudodavau kaip bronzantą. Man kontūravimas irgi itin nelimpa, ne todėl, kad nemokėčiau, bet tiesiog irgi nematau reikalo, nebent koks vakarinis renginys / fotografijos laukia, kaip tu ir sakei. 🙂 Užtat bronzantas – kitas reikalas. Jokių griežtų linijų nereikalauja, brūkšt brūkšt lengvai aplink veido išorinius kampus ir toks subtilus skirtumas gaunasi, šiek tiek dimensijos. Juokingiausia, kad kai sugalvoju išsitraukti bronzantą, tai vis sulaukiu komplimentų, kad kažkaip gražiai veidas atrodo susirišus plaukus / užsidėjus didesnius auskarus ir t. t. Mhm, jo, auskarai. 😉

 5. 7
  Milda

  Aš vis dar pikta ant LF, bet pasicekavint progos nepraleidau. Ir nors vieną mėnesį pavarė su dėžute, matomai per brangu gavosi, ant kitų atrodo kompensuoja 😀 o beto This works gavau iš advento kalendoriaus, tai man ir reagavo blogai oda ir šiaip nelabai supratau, tai labai greit nusikračiau. Bet pagal mūsų patinka nepatinka statistiką, spėju, kad tau bus priešingai 😀

 6. 9
  A.

  tą paskutinį dalyką jie buvo įdėję jau kažkada senovėj. įdomu tavo atsiliepimai, aš tai nelabai mačiau jo naudos, tad sugalvojau, kad jis sausesnei odai gal kažką daro:))
  kaukę jau bandžiau, pramoginė tokia.
  aš kontūringą naudoju, puiki priemonė šiek tiek padailinti žandus:)) . kiek mačiau dauguma moteriškių jo smarkiai perdaug užmozoja + nesupranta ar jai šilto ar šalto atspalvio reikia, tad ir gaunasi kaliausės. su saiku patepliojus, net nelabai ir matos.
  nors LF atveju, tai wtf tokį daiktą dėti 2018. reikės nepasikuklinti, kai atsiųs anketą įvertinimui šitos dėžės. + review jų svetainėj galima parašyti. gal susiims

 7. 10
  Laura

  Paskutinė dėžutę gaunu aš. Man dar net pranešimas neatėjo, kad pašte
  Dantų balinimo juostelės ir kontūravimo paletė – kaži ar panaudosiu. Pravedimą uoliai mokausi daryti, gaunasi klaikiai, bet vis įdomu, ar su nauja priemone nebus patogiau 🙂
  O praeita LF dėžutė yra man geriausia iš gautų dėžučių ever (dzin tas muilas), nes EH cleansing balm yra metų atradimas!

 8. 11
  Milda

  Išsiunčiau tą dėžutę, dabar laukiu pinigėlių. Visa laimė, kad pažadėjo grąžinti už siuntimą 🙂 bet į elementarius klausimus atsakymų negavau, tad jų paslaugomis naudotis nebeketinu 🙂

 9. 14
  Agny

  Laba! Ziuriu tau sekasi ir dėžutės ateina. 😀 as kiekvieną mėnesį negaunu ir vis rašau, gerai kad atsiunčia is naujo.. Tik jau būna taip pavėluotai! 🙂 tik vat pries savaitele gavau balandžio dėžutę, bet supakuota jau i oranžine gegužės dėžutę 😀 gegužė dar ir neatkeliavo, o pas kitas jau speju ir birželis atėjęs 🙂 tad tas biski atsibosta 🙂

 10. 15
  Salomėja

  Tai gal pašto problemos kažkokios? Gal verta siųstis iki pareikalavimo į kitą paštą?

 11. 16
  Giedrė

  Salomėja, kaip suprantu siunčia neregistruotu? per kiek laiko atkeliauja..?Nedingsta?

 12. 17
  Salomėja

  Giedre, na man dar niekada niekas nėra dingę (turėčiau dabar pabelsti į medį). Bet būna pas kitus visokių situacijų. Visgi paštas yra didelė žmonių grandinė.
  O atkeliauja per 10-14 dienų.

+ Leave a Comment