“Lookfantastic” grožio dėžutė “Beauty Awakening”, 2018m. balandis. Įspūdžiai

Estimated read time 3 min read

Taip jau sutapo, kad šiandien yra siuntinių diena. Man atrodo greitu laiku laukia trijų tipų apasivalymas: naudotų dalykų atiduotuvės draugams bei giminėms ir išparduotuvės “Vinted”, o taip pat naujų daiktų konkursai soc. tinkluose jums. Nes naujienas išbandyti norisi!

Vienas iš dienos siuntinių yra “Lookfantastic” balandžio grožio dėžutė. Pardavėjai žadėjo, kad ši dėžė bus verta apie 70 EUR, o kainavo tik 15.50 EUR. Žinoma, skirtumas ne toks fantastiškas, kaip kovą, bet vistiek su pažadu rasti kažką įdomaus.

Prenumeratos sąlygų ieškokite Lookfantastic.com svetainėje.

Pirmo įspūdžio pažymiai atrodys taip:

0 – man atrodo, kad produktas yra nesąmonė ir aš jo net nedovanočiau.

1 – priemonės nebandysiu, nes aš tokių dalykų nenaudoju ir nenoriu naudoti, arba visai netinka spalvos/tipas. Tačiau nemanau, kad jis prastas, tad progai pasitaikius padovanosiu tinkamam žmogui.

2 – išbandysiu!

Taigi, žiūrim ką rasim įdomaus!

GLAMGLOW Supermud Mask, 15 g. – valomoji veido kaukė. Kaina – 18.95 EUR. Tai kaip ir pilnas mini dydis (tiek galima įsigyti), tik kitokioje pakuotėje, negu reguliari.

Mano reakcija: taigi aš labai seniai norėjau išmėginti “Glamglow”. Jau tiek visos apie jį kalba! Tad vertinimas – 2!

PÜR Fully Charged Magnetic Mascara, 4ml – blakstienų tušas. Kaina – 6.45 EUR (pilnas dydis yra 13ml ir kainuoja 20.95 EUR)

Mano vertinimas: Esu gana abejinga, tušas tai tušas, tačiau kelioninis dydis patogu, ketinu išbandyti pati ir sužinoti kas ten tokio magnetinio. Tad vertinimas – 2.

NUXE Crème Fraiche de Beauté Moisturiser for Normal Skin, 15ml – veido drėkiklis normaliai odai. Kaina – 9.73 EUR (pilnas dydis yra 30ml ir kainuoja 19.45 EUR).

Mano vertinimas: išbandysiu kelionės. Nėra taip, kad šokčiau kadrilį, bet pagal vertinimo sistemą vistiek gaunasi 2 :).

Dr. Botanicals Bergamot & Poppy Seed Smoothing Body Exfoliating Bar, 100g – muilas. Kaina – 19.90 EUR. 

Mano reakcija: čia yra muilas. Ta prasme, na daiktas gal ir pravartus, bet kam gali būt įdomus muilas? Ir dar už 20 EUR? Ok, padovanosiu kažkam, bet nedžiugina. Vertinimas – 1.

Emma Hardie Moringa Cleansing Balm, 15ml – valomasis veido balzamas. Kaina – 8.31 EUR (Pilnas dydis yra 100ml ir kainuoja 55.45 EUR).

Mano vertinimas: na tai tikrai gana nemažai išliaupsintas produktas, tad labai įdomu pabandyti, tuo labiau, kad pilno dydžio nedrįsčiau pirkti. Lankstinukas sako, kad tai gali būti naktinė priemonė ar produktas tepamas ant spuogų… Vertinimas – 2.

NIP+FAB Glycolic Fix Daily Cleansing Pads, 10vnt, – veido valymo padeliai su glikolio rūgštimi. Kaina – 1.33 EUR (Pilnas dydis yra 60vnt ir kainuoja 7.95 EUR).

Mano vertinimas: Man tokie dalykai labai patinka. Esu naudojusi keletą skirtingų ir visus tik pagirti galiu, tad tikiuosi ir čia bus atradimas! Vertinimas – 2.

Viskas! Pažiūrėjom!

Pagal mano vertinimo sistemą dėžutė gauna 1.83 balus iš 2 :).

Lyginant su kovo mėnesiu viskas dabar atrodo taip:

Pagalvojau, kad bus visai linksma stebėti kaip kinta įspūdis “atsivalgius”, o gal sugedus dėžutėms :). Juk užsiprenumeravau metams :).

Suskaičiavus vertę dėžutė gaunasi už beveik 65 EUR. Gal kiek mažiau nei deklaruojama, bet iš esmės produktai man atrodo tikrai verti išbandymo. Ypač džiugina galimybė išmėginti “GlamGlow”. Vien ši kaukė atperka dėžutę. O dar valomasis balzamas ir padeliai tikrai neužsigulės!

Kaip jums?


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

10Comments

Add yours
 1. 1
  Dalia

  Ir aš turiu prenumeratą, galvojau susiturėsiu ir neskaitysiu įrašo kol neišpakuosiu – siurprizo nesigadinsiu. Tai laužiausia gal koki 10 sekundžių ir perskaičiau 🙂 nesusiturėjau. Tai kovo dėžutė man patiko labiau, o čia dar tas muilas…

 2. 3
  Miglė

  Čia ne bet koks muilas — šveičiamasis :)))) (tik kažin ar koks skirtumas išvis jausis)

 3. 4
  Marija

  O man kaip tik patiko tas muilas, nuo jo taip maloniai visa dėžutė kvepėjo 🙂

 4. 5
  Sonata

  Man muilą vaikai sunaudojo, net pabandyt nespėjau, kvepėjo skaniai abu 🙂 valomąjį balzamą bandys dukra nes turi jau spuogų 🙂

 5. 6
  Salomėja

  Merginos, aš nesakau, kad muilas yra nereikalinga nesąmonė (taip sakyčiau pvz, apie įdegio produktus). Sunaudojamas daiktas, net tada kai nežavi, galų gale galima nėriniuotą gležną liemenuką išsiplaut. Bet nu neįdomu, kai atradimų dėžutėje trečdalį vertės sudaro kažkoks muilas. Pakelkit rankas, kas pirks vėl, net jei labai patiks :), geriau jau tų padelių dvigubai būtų 🙂

 6. 7
  Vasarė

  Na, pirkti gal nepirkčiau už tokią sumą, bet einu pati rašyti įrašą ir aš tau tuoj papasakosiu, kam ir kaip labai gali patikti muilas. 😀 😀

 7. 8
  Justė

  Dėl kantrumo: didžiąją dalį laiko vis peržiūrėdavau “spoilerius”, bet šįkart ėmiau ir susiturėjau. Norėjosi prisiminti tą laukimą ir nekantravimą kuo greičiau plėšti paslapties šydą 😀 Tušas toks įdomus, nors nepatinka šio tipo šepetėliai. Išilgina blakstienas ir gražiai atskiria, tik va klausimas kaip “elgsis” truputį pasenęs 🙂 Dėl muilo (ne)įdomumo sutinku. Dar gana įdomu, kad vietoje Emma Hardie balzamo turėjo būti balinamosios dantų juostelės. Džiaugiuosi, kad galutinį variantą pateikė toks, koks yra dabar 🙂

 8. 9
  Salomėja

  Rimtai? Būtų buvęs tada liūdesiukas, nes balinamosios juostelės iš manęs gautų net ne vienetą, o nulį, toks net nedovanotinas dalykas 🙂

 9. 10
  Dalia

  O as susilaikiau ir neperskaiciau kol negavau 🙂 tik netycia visgi puse turinio buvau pamacius… is esmes nenuvyle, viska mielai sunaudosiu, bet, aisku, po kovo dezes ne wow 🙂 nekantrauju glam glow isbandyti ir tusa, tik pastarasis tures dar ilgai laukt savo eiles. Muilas 20 nevertas, nemegstu aguoniu ar kitu kietu daliu muile, nes tik kuna braizo, o sveist nenusveicia. Bet kaip natutaliu muilu myletoja mielai sumuiluosiu 🙂

+ Leave a Comment