Drabužių man per daug nebūna. Esu žmogus, kuris šioje srityje visada vertino kiekybę. Bet ar tai reiškia, kad kokybė nesvarbi? Tikrai ne! Ir kiekybė bei kokybė kartu įmanomos tik turint daug pinigų. Arba noro, laiko bei sėkmės dėvėtų drabužių medžioklėje. Taip pat geros akies ir nuojautos išpardavimų metu.

Pastaruoju metu neblogomis kainomis mojuoja ir kinų parduotuvės. Jų yra dešimtys, gal net ir daugiau. Ir žinau, kad yra žmonių, kurie nemėgsta kai blogeriai/vlogeriai aptaria tuos drabužius. Reklama, burbteli jie ir piktai nusisuka. Visgi aš manau, kad tai galimybė parodyti tiesą tiems, kurie jau jau jau va va va tuoj atvers savo piniginę. Ką mes gauname iš kinų parduotuvių? Drabužius, kurie siūti tame pačiame fabrike, kur ir “Zara” (gi visi vistiek gamina Kinijoje!!!), o gal tik labai panašius, bet daug prastesnius? Pažiūrim? Drabužiai bus iš StyleBest.com. Kartą aš jau rašiau apie labai nevykusią patirtį: Drabužiai iš Stylebest.com. Ar verta apsipirkti?

Šis kartas irgi labai įdomus, nes dėl rūbų susitariau dar vasaros gale. Man pasakė, kad išsiuntė. Po to pasakė, kad vieną darbuotoją keičia kitas, o aną ir vėl kitas ir niekas negali pasakyti, kur siuntinys. Kadangi jo negavau, tai ir nebesukau galvos iki kol… Jau šiais metais kurjeris atvežė paslaptingą siuntą. Net paėmusi į rankas negalėjau nuspėti kas viduje. Juk po pusės metų tai jau tikrai nebesitikėjau gauti kažką iš “Stylebest”. Bet gavau. Tad ir pažiūrėkime ką.

Šį kartą aš drabužių ant savęs nefotografavau, nes beveik niekas man netiko, arba yra tokie paprasti, tokie paprasti, kad nėra net dėl ko persirenginėti. Nuoroda į parduotuvę bus ant drabužio pavadinimo, kurį palieku tokį, kaip ten, kad galėtumėte pasiieškoti alternatyvų, jei tik jausite poreikį.

Double Breasted Belted Plaid Trench Coat

Stylebest.com review | Grožio blogas

Stylebest.com review | Grožio blogas

Stylebest.com review | Grožio blogas

Stylebest.com review | Grožio blogas

Šis rūbas kainuoja daugiau nei 60$ ir yra visiškas nusivylimas. Skudurėlis. Jo medžiaga sunkiai lyginasi, matosi turbūt. Pasiūtas jis taip so so. Diržas per trumpas, todėl neišeina užrišti mazgo. Pasiuvimas visiškai keistas ir lyg negana, tai dar ir plonas tas rūbas labai. Na žinot, kaip kostiuminės kelnės be pamušalo. Nepatiko. Dydis XL, beje, daugiau mažiau atitinka. Rankovės nėra per trumpos, bet mano figūrai šis lietpaltis nelabai. Nepatikau sau.

Reikia? Tikrai nerekomenduoju pirkti už tokią sumą. Galima rasti alternatyvų. Pvz “Mango” lietpaltis, “Mango” lietpaltis 2, “Asos” lietpaltis.

Vistiek norisi? Dovanoju, jei tik dydis tinka. Parašykit ir pirmam panorėjusiam atiduodu :).

V Neck Shirt Dress

Stylebest.com review | Grožio blogas

Stylebest.com review | Grožio blogas

XL dydis, 16.89 USD. Medžiaga tikrai prastoka (toks šiurkštus storesnis šifonas), bet pats rūbas man visai nieko. Žinoma, suknele to nevadinčiau, greičiau jau tunika, bet iš ėsmės nešiotinas. Tik ar verta laukti mėnesį?

Women Collar Blue Blouse Shirt

Stylebest.com review | Grožio blogas

Stylebest.com review | Grožio blogas

XL dydis, 17.89 USD.

Dėl dydžio tai manyčiau, kad jie vienu pamažinti, nes man skečiasi sagutė per krūtinę ir šiaip neatrodo tokie oversized kaip ant modelio.

Iš esmės šie marškiniai pagaminti kokybiškai. Tik labai ploni. Vasarą, žinoma, puiku, jei tik sulauksime kada nors +30 :). Tik būtina pagalvoti apie apatinius, nes persimato. Tiesiog man atrodo kinai taupo ne tik ant medžiagų kiekio, bet ir gamindami jas sugeba stipriai paploninti.

Stylebest.com šių marškinių nebeturi, bet labai panašių ir net pigesnių rasti nesunku. Pvz., “H&M” marškiniai, “H&M marškiniai 2, “H&M marškiniai 3, didelio dydžio “H&M” marškiniai.

Long Sleeves Loose Sweatshirt

Stylebest.com review | Grožio blogas

 

Stylebest.com review | Grožio blogas

XL dydis, 15.39 USD.

Paprastas kaip 2×2. Vienintelis minusiukas tas, kad norisi jog šis būtų čiut čiut storesnis. Na ne visai maikutė ilgomis rankovėmis, bet plonas džemperiukas. Tačiau, kaip sakiau, taupo jie ant medžiagos tūrio. O šiaip, tai tikrai gražiai pasiūtas. Tokį paprastą rūbą sunkoka būtų sufeilint.

Drawstring Fleece Hoodie Sweatshirt

Stylebest.com review | Grožio blogas

Stylebest.com review | Grožio blogas

Stylebest.com review | Grožio blogas

L dydis, 21.89 USD.

Rūbas pasiūtas gražiai, bet ir vėl gi labai plonas. Net nuotraukoje matosi kaip persišviečia pakaba. Beje, dydis įdomus. Nors ir L, bet man tikrai smarkiai per didelis. Modelis toks padidintas, bet nėra jausmo, kad čia oversized, tikrai jausmas, kad skęstu.

Ir už tokio plonumo daiktą aš sakyčiau per daug pinigų prašo. Tam pačiam H&M galima rasti panašiai kainuojančių, gal net storesnių. Pvz., Rožinis džempas 1, rožinis džempas 2, rožinis džempas 3, rožinis džempas 4.

Ripped Ankle Jeans

Stylebest.com review | Grožio blogas

Stylebest.com review | Grožio blogas

Stylebest.com review | Grožio blogas

L dydis, 17.39 EUR.

Aš prašiau XL dydžio ir keikiu parduotuvę, kad įdėjo L. Nes tai vienintelis rūbas, kuris patiktų 100% jei įlįsčiau. Iš tiesų tai beveik telpu, tik užsisegus atrodo, kad visi lašiniai lipa lauk, o atsisėsti be šansų. Džinsai be elastano, tuo man ypač patinka, nes tvirti, nesitampo, liemuo nėra žemas. Na teks dabar plonėt. O ir kaina, sakyčiau, tikrai nebloga už džinsus. Kiek pasižvalgiau po alternatyvas, tai labai jau konkurencingas rūbas.

Drawstring Hoodie Heather Sweatshirt

Stylebest.com review | Grožio blogas

Stylebest.com review | Grožio blogas

XL dydis. 18.89 USD.

Iš pirmo žvilgsnio tai yra visiškai mano stiliaus rūbas, nes treningines suknias aš mėgstu. Tačiau ir vėl gi labai trūksta storio. Na truputuką. Aš tikrai turiu medvilninių, vasarinių maikučių, kurios yra storesnės. Dydis irgi man regis padidintas. Šiaip drabužis patogus ir aš iškarto gavusi paverčiau naktiniais. Tamposi, miegoti jauku. Manau, kad vasarą aš ją imsiu į keliones. Galvoju, kad iš palapinės į kempingo dušą nubėgti tokia yra pats tas. Tačiau šiaip dėvėti norėčiau storesnę. Bežiūrinėdama alternatyvas radau nuostabios spalvos H&M suknelę-džemperį. Jei netaupyčiau vyro gimtadienio dovanai, tai pirkčiau dabar pat.

Beje, rinkdamasi šiuos drabužius, tada vasarą, aš sugaišau labai labai daug laiko. Tai nebuvo paviršutiniškas op tep lep. Visada atrodo, kad ten gausu rūbų, bet kai imi atrinkinėti savo skonio, savo dydžio, tai viskas ir susitraukia.

Visų jų vertė – apie 170 USD. Bet ar yra ką dėvėti? Džinsai tik (į kuriuos netelpu, bet čia mano bėda, kalbam apie kokybę) ir pilkasis džemperiukas dar dar. Kitką (išskyrus paltą) irgi galima užsivilkti, bet taip su perkreiptu veidu :). Dauguma drabužių atrodo gražiai į juos žiūrint nuotraukose ar net iš toliau. Tačiau liečiant ir dėvint jaučiasi, kad trūksta tvirtumo, kirpimai keisti, medžiagos per plonos. O kai pagalvoju, kiek aš visko galėčiau nupirkti už tokią sumą dėvėtuose? Tad jei renkatės, galvojate, dvejojate, man atrodo, kad išvados gana aiškios :).


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!