Aš esu grožio blogerė. Jei į šį įrašą atkeliavote ieškodami grožio blogerių kontaktų, tai manieji yra čia 🙂

Tačiau nesu tokia vienintelė.

Jūs skaitot mane, aš skaitau kitus tinklaraščius, juos rašančios blogerės skaito dar kitus ir taip sukasi visas tas nedidukas tinklaraštininkų pasaulėlis.

Šiaip jau grožio blogerių (beauty bloggers) aš skaitau mažokai. Nėra mano gyvenime tiek laiko, kad 100 kartų skaityčiau skirtingas nuomones apie tą patį tušą. Mano skaityklėje daug daugiau asmeninių, knyginių, IT ir pan. tinklaraščių.

Ir visgi turiu kelis blogus favoritus. Žinau, kad maniškį skaito ir žmonės ne iš “blogerių pasaulio”, todėl gali būti, kad jiems bus smagu atrasti naujų skaitalų. Tad pasidalinsiu savais.

1. Alionos blogas lithuaniabeauty.blogspot.com

Šį tinklaraštį atrado kosmetikos gamintojai bei atstovai, todėl visada galima paskaityti apžvalgų apie naujausius, dar nematytus, būsimus produktus. Aliona rašo dažnai ir daug.

2. Patricijos blogas www.ojeinoriudar.lt

Jį rašo labai linksma mergina. Na, tiesiog skaitai, apie kažkokią eilinę pudrą, ar akių tušą, ką aprašo daugybė žmonių, bet šypsaisi sau. Patinka ir asmeniškumai, kurie prasprūsta tarp atsiliepimų.

3. [Update – neberašomas] Živilės blogas kosmetikosuzrasai.com

Prenumeruoju jau senokai. Patinka paprastas stilius ir įrašų struktūra. Aiškiai išdėstyti pliusai, minusai bei randu nemažai informacijos apie sudėtines kosmetikos priemonių dalis bei jų teigiamą, ar neigiamą poveikį. Man, kaip žaliai visame tame parabenų pasaulyje tai patinka. O ir nuotraukos labai gražios!

4. Gretos blogas akvedukas.blogspot.com

Šį tinklaraštį atradau dar gana neseniai, bet įrašai patraukė ir užkibau bei tapau nuolatine skaitytoja. Patinka, kad yra tekstų ne tik apie kosmetiką, ypač sudomino apie išorinį telefono pakrovėją. Mane visada domina tokie daikčiukai, juk ir Veni Vidi kadaise buvo įvairių dalykų apžvalgų tinklaraštis, tik laikinai susikoncentravo į tai kas man prieinama ir įdomu kas dieną. Tad štai, užsukit ir pas Gretą.

5. Modestos blogas  – www.groziogurmane.lt.  Jį žino kiekvienas natūralios kosmetikos gerbėjas. Ar klystu? Kokybiški tekstai ir puikios nuotraukos, net sintetinius nusidėjelius patraukia pasidomėti natūralesnėmis priemonėmis. Aš su malonumu viską skaitau!

6. Ingridos blogas geleta-kosmetine.blogspot.lt. Seniai skaitau, man patinka paprastumas, aprašomi produktai, stilius. Toks paprastas, geras, nesužvaigždėjęs blogas.

7. [Update – neberašomas ]Živilės blogas beautybyzivile.blogspot.lt.  Jaukus, savas, mielas, paprastas. Man labai patinka Živilės apžvalgos, kartais primena mane pačią. Tik rekomenduočiau pagalvoti apie naują tinklaraščio dizainą (žinau, kad ne man patarimus dalint, nes mano pačios ne kažką, bet aš negaliu pasikeist nepakeisdama visos bloginimo platformos, o blogspote turėtų būti lengviau). Ta siaurutė teksto juostelė per vidurį, labai jau liūdnai atrodo.

Update: noriu parekomenduoti dar keletą vertų dėmesio tinklaraščių:

www.vinilina.lt

mospblog.wordpress.com

www.besameapzvalgos.lt

Tai štai toks neilgas mano prenumeruojamų blogų sąrašas. Bet tai nė kiek nereiškia, kad skaitau tik tiek. Anaiptol. Užsuku į daugybę kitų, bet į šiuos dažniausiai!

O jūs ar skaitote grožio blogus? O gal rašote? Pasidalinkit atradimais čia, ar Facebooke.