"LaSpell" grožio dėžutė. Įspūdžiai

Estimated read time 4 min read

Taip, jūs supratote teisingai. Mane suviliojo dar viena grožio dėžutė. Vis ieškau laimės :).

Laspell.lt yra puslapis skirtas visažistams ir lyg šiol regis nieko nepardavinėjo. Tačiau visai neseniai, vos prieš savaitę, facebook’e paskelbė apie grožio dėžutę, kurią buvo galima įsigyti čia. Mane suviliojo gana nedidelė dėžutės kainą ir įdomūs prekiniai ženklai. Aš jau norėjau dekoratyvinės kosmetikos, nes “Lookfantastic” su savo kremukais pabodo.

Riboto kiekio leidimas, specialiai vasaros sezonui skirta grožio dėžutė bus vienas geriausių Tavo pirkinių. Įdomiausia dalis? Dėžutės turinys bus staigmena! Joje rasi kosmetikos produktus, kurių bendra vertė siekia 30 Eur, o Tu ją įsigyti gali tik už simbolinius 11.99 Eur.

Susiviliojau, nusipirkau. Tiesa, svetainėje nenurodoma kokiu būdu bus siunčiama ir užvakar sulaukiau skambučio dėl patikslinimo. Nemėgstu skambučių. Na, bet mes ne apie tai, jums gi smalsu kas dėžėje.

Išpakuojam! Kaip visada ne tik parodysiu ką radau, bet pabandysiu paskaičiuoti vertę. Juk grožio dėžutės perkamos dėl dviejų priežasčių. Pirma, tai norisi atrasti kažką nematyto, gauti tai ko šiaip gal nepirktum, bet visai apsidžiaugtum, susipažinti su naujais ženklais. Antra, tai norisi už mažiau gauti daugiau. Dėl to mes perkame kates maiše :).

Išpakuojam!

Nedidelės kartoninės dėžutės viduje rožinis popierius:

Po juo…

Nuteikia visai neblogai. Po visais daiktais dar yra krūva lankstinukų.

Pirmą ištraukiu “Biok Dermatology” rankų kremą išsausėjusiai odai. Pilna 75ml pakuotė.

Mano vertinimas: truputį suima juokas grožio dėžutėje radus rankų kremą. Be jų niekaip! Tačiau aš dar nebandžiau nieko iš šios BIOK linijos tad esu visai patenkinta.

Produkto vertė: 4.99 eurai.

Iš pradžių maniau, kad čia kosmetinė, bet pasirodė, kad…

…pirkinių maišelis.

Mano vertinimas: neturiu ką pasakyti. Tokių krepšelių nenaudoju, bet praverčia kartais susidėti visokius archyvuojamus rūbus drabužinėje.

Vertė: nevertinamas, nes tai reklaminis priedas.

“Driu Beauty” AHA serumas visų tipų odai. 5 gramų mėginukas. 

Mano vertinimas: šis dalykas, kaip ir visa kita kompanijos produkcija (prabangi ir lietuviška) labai kelia smalsumą ir džiaugiuosi radusi. Kaip mėginukui, tai sakyčiau visai žavi auksinė pakuotė, o pabandyti tikrai užteks ne vieną kartą. Džiugina!

Vertė: Pilna 30 gramų pakuotė kainuoja 51.20 eu, tad 5 gramus vertinu 8.5 eu.

“Sleek Matte Me” lūpų kremas.

Mano vertinimas: gyvenimas mane tikrai privers dažytis lūpas :). Jau dabar užsitepiau. Jausmas žiauriai nemalonus. Ir kaip jūs gyvenate su dažytomis lūpomis? Bet šiaip tai visai patiko. Išbandysiu.

Vertė: 7.99 eu.

“Merkior Professional” trijų spalvų šešėliai. Briks Matt spalva

Mano vertinimas: Ši kompanija ką tik atėjo į lietuvišką rinką ir manau, kad daug apie ją girdėsime dar. Visada smalsu išmėginti kažką naujo. Juokinga, kad kitais keliais šiandien atkeliavo identiška paletė (pardavėjai turi ir daugiau spalvų). Na, bet aš juk žadėjau apdovanoti draugiškiausią venividi.lt skaitytoją, ar ne? Labai smagu dėžutėje rasti dekoratyvinės kosmetikos.

Vertė: 11.50 eu

Na ir dar dėžutėje buvo mėginukų. Jų pinigais nevertinsiu, nes šiuos dažnai galima gauti kitais būdais :). Jau prikaupiau gerokai Matrix vaivorykštės (turiu ir mėginukų ir pilno dydžio produktų), tad reiks greitai rašyti kas patinka, o kas ne :).

Galutinis vertinimas: Mano paskaičiavimu dėžutės vertė yra apie 32.9 eurai. Pardavėjai ką žadėjo, tą ir davė + dar mėginukų ir krepšelį pridėjo. Visi produktai naudojami, dėžutėje buvo vietos ne tik žinomiems ženklams kaip Biok, ar Sleek, bet ir atradimų – Melkior bei Driu. Šį kartą esu visiškai patenkinta avantiūra.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours