Lapkritis 2023

Estimated read time 4 min read

Nors lapkritis yra vienas nemėgstamiausių mano mėnesių, bet jis pralėkė žaibiškai, net nespėjau paburbėt dėl tamsos 😀 Tačiau prisėdusi parašyti suvestinės suprantu, kad nelabai net užfiksavau, kas per jį įvyko. Žinau tik, kad vis pasiduodavau įvairioms “juodoms” akcijoms, nes verkia mano piniginė.

Šuo. Jeigu taip trumpai, tai laisvas nuo darbo laikas yra, ir turbūt visada jau bus, skirtas Bitei. Faktas, kad šią žiemą man jau sunkiau rytais ir vakarais tamsoje eiti į lauką. Šaltis ir tamsa nėra mano geriausi draugai. Bitė ir toliau mokosi, nors šį mėnesį buvo gerokai mažiau treniruočių nei įprastai. Čia todėl, kad trenerę užgriuvo nepalankios aplinkybės, o mes jau patys kiek išeina, tiek dirbam. Spiriu sau į šikną iki gruodžio vidurio apibendrinti metus su belgų malinua. Juo labiau, kad į blogą ateina daug žmonių ieškančių info apie šiuos šunis, o mes patys turim pavyzdinį egzempliorių, kuriuo galima atbaidyti (arba suvilioti).

Darbas. Kai mano parduotuvės analytics parodė, kad “nugalėjau” praeitų metų lapkritį (o aš konkuruoju pati su savimi), galiausiai nusiraminau. Dariau Black Friday išpardavimą, bet lyginant su Atvirlaiškių dienos išpardavimu jo rezultatai 3 kartus menkesni. Gal ir gerai, nes žinau, ką verta daryti kitais metais, o ko ne. Pradėjau pardavinėti knygų skirtukus. Ne tai, kad labai populiari prekė, nes niša gal ne visai ta, bet man labai smagu juos kurti. O kol galiu žaisti su mažais kiekiais, tol pabandysiu atrasti ir skirtukų gerbėjų. Juk daug postcrosserių mėgsta knygų temą.

Knygos. 9 knygos mėnesio sąskaitoje. Iš jų dvi audio. Jau pasižadėjau sau pradėti daugiau skaityti, nes socialinių tinklų skrolinimą pakeitusi į knygą aš perskaityčiau daugiau, būčiau ramesnė ir tikrai laimingesnė. Geriausia mėnesio knyga tampa “Gegutės daina”. Dar labai patiko “Lemtingos Kalėdos” bei “Klara ir saulė”.

Advento kalendoriai: Esu didelis vaikas ir man labai patinka advento kalendoriai. Todėl šiemet turiu net tris. Lipdukų ir washi juostelių kalendorių iš Penpaling Paula. Kosmetikos kalendorių “Blissim Christmas Essentials Advent Calendar” ir DIY kalendorių, kurių mainai buvo organizuoti Lietuvos postcroserių fb grupėje. Tad tikiuosi gruodį bus smagu keltis ir džiaugtis dovanomis. Dar pasidovanojau “Loverte beauty box” (dar neatkeliavo), kurią perku jau antrus metus iš eilės. Pernai labai nudžiugino kainos ir turinio santykis ir iš tos dėžės sukomplektavau ne tik kelias dovanas artimiesiems, bet turėjau ilgai kuo džiaugtis. Šiemet planuoju daryti panašiai. Šis tas į Kalėdų senio maišą, šis tas man.

Pasižadėjimai. Po visų tokių pirkinių pažadėjau sau ilgai nepirkti drabužių ir kosmetikos. Kiek ilgai? Tiesiog kuo ilgiau. Reikia siekti asmeninio rekordo. Esu spontaniškas žmogus, mane lengva suvilioti, bet tikrai visko turiu daugiau nei reikia. Jei pavyktų susilaikyti mėnesį, tris ar pusę metų, tai jau būtų pasiekimas. Labai noriu sunaudoti kuo daugiau turimų ar būsimų (iš kalendoriaus, bei dar neatkeliavusių, bet jau nupirktų) produktų. Kažkam gal čia menkas iššūkis ir žmogus gal ir taip perka kitą šampūną tik kai turimas pasibaigia, tačiau aš “lepinu” save daiktais, tai kompensuoju kažką kitą, gal dėmesio stoką, ar nemokėjimą savimi rūpintis, o tai jau net ne tik man, bet ir betono plytelei būtų aišku, kad nėra gerai.

Gruodis. Ai, tikiuosi praeis lengvai. Šiais interneto laikais dovanos nebekelia didelio streso, nereikia blaškytis po akropolius. Norėčiau šiek tiek pataisyti sveikatą. Skirti dėmesio tiek savo mental health, tiek fizinei būklei. Abu reikalai dabar apleisti, vienas kitą nuolat baksnoja ir tikrai nesijaučiu nei morališkai, nei fiziškai gerai. Darbo prasme gruodis tikrai neturėtų būti sunkus, tad štai ir proga pagalvoti apie save.

Va tai tiek šį kartą. Jei jau skaitėt, tai pasilabinkim, kaip sekasi jums?


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

5Comments

Add yours
 1. 1
  Saulė

  Gyvenime dar nesu pirkusi Advento kalendoriaus ir dar nepradėsiu.Baido tai,kad per daug nereikalingų daiktų ten būna, nora džiaugsmas kasdien bent po kažką pasidovanoti suprantamas. Man lapkritį galbėja mokslai, nepaprastai gera sužinoti daug naujo ir būti tarp fainų žmonių. Salomėja, o kiap projektas nebedažyti plaukų sekasi?ar jau uždarytas jis?:)

 2. 2
  Salomėja

  Saule,
  vis dar nedažau, žili auga, iš tolo šviečia palyginus su likusiais 🙂

 3. 3
  DaliaM

  Kiek pamenu iš ankstesnių metų, man lapkritis būna geras, vis dar važiuoju iš inercijos, daug visko vyksta, ir tamsos nespėju pastebėti. Lapkritį daug šopinausi vėl (kaip ir spalį bei rugsėjį)-toks buvo planas! Negaliu skųstis, komplimentai tikrai pakelia nuotaiką 🙂 Ką tik apturėjau savaitgalio kelionę į Brno ir Vieną – irgi labai patiko, abu miestai žavingi, draugai ten gyvenantys labai šilti. Vienoje patyriau tikrą Christmas market, tai dabar galiu ramiai laukti Kalėdų :)) Nusprendžiau gimtadienį švęsti namie, tai užpuolė rūpestis kaip įgyvendinti reikės, namai tiek žmonių nematę :)) na o gruodžio gale dar norėčiau pavažiuot iki Švedijos 🙂 ir šiaip gruodis žada būti užimtas – šventės, atvykstantys svečiai, koncertai ir t.t. 🙂

 4. 4
  Dina

  Aš tai žiauriai noriu kokio fancy Advento kalendoriaus, bet man vis gaila pinigųųųų. Ir šiaip susilaikau, nes turiu labai daug kosmetikos, kurią reikia sunaudoti, knygų, kurias reikia perskaityti, tai bandau valdytis ir taupyti. Man iššūkis, nes visad buvau išlaidūnė nuo algos iki algos

 5. 5
  Anonymous

  Aš ir mėgstu save lepinti, tik paskutiniais metais nuo drabužių pirkimo persimeciau ant kremu, serumu, kvepalų. Gyvenu Vokietijoj, čia teikiama tokia Klarna paslauga (pirminio mokėjima be pabrangimo galima atideti 30-iai dienų), tai su savo išlaidomis visai susipainiojau, velkasi praeito mėnesio mokėjimas, o kur dar naujas pirkinys ir t.t.

+ Leave a Comment