Lapkričio geriausi arba koks buvo mano mėnuo

Estimated read time 3 min read

Negaliu patikėti, bet šiandien už lango šviečia saulė ir blizgina apšerkšnijusius stogus. Beveik norisi užsileisti Kalėdinės muzikos ir niūrų lapkritį palikti už nugaros. O buvo jis tikrai pilkas, daug rūpestėlių, bėdelių ir blogos nuotaikos. Tačiau viskas baigiasi, o pažvelgus atgal gi matau nemažai ir smagių dalykėlių. Tad ir papasakosiu kas džiugino lapkritį. Kadangi šis blogas yra teminis, tai ir džiugesiai suksis aplink pirkinius, kosmetiką ir kitus materialius stebuklus.

Pradėsiu nuo sėkmingiausių pirkinių.

Mėnesio pati pačiausia prekė yra… auskarai, kurie nekainuoja net euro!

Mažuliukai mane džiugina net šiuo metu :). Aš mėgstu didelius, kabančius auskarus, bet žiemą man jie įsipina į šaliką ir pasimeta, todėl tokie miniatiūriniai tampa išeitimi. Ir įpučia šiek tiek Kalėdų dvasios :).

Negaliu ignoruoti ir kito džiugaus pirkinio. Tai Dolce Gusto kavos aparatas. Pats paprasčiausias koks tik įmanoma, bet kaip man patinka dabar tos kavos!

Buvo lapkritį ir renginių ir įsimintiniausiu tapo Sepulturos koncertas 🙂

Knygų daug neperskaičiau. Vos penkias. Tad ir pasirinkimas mažas, bet iš jų renku Sophie Kinsella „Turiu jūsų telefoną“. Mano atsiliepimas čia.

Lapkritį gavau ir labai daug gražių atvirlaiškių. Bet mėnesio atviruku man šį kartą yra ne tas, kurį gavau, o tas, kurį pagaminom www.favoritepostcard.com parduotuvei. Tiesiog idealiai tinka šiam blogui ir kalėdinei realybei atspindėti :). Jį rasite čia.

Mėnesio staigmena-dovana yra mediniai papuošalai, kuriais nustebino vyras. Šiaip aš nemažai iš jo dovanų gaunu, bet retai tai būna staigmenos, greičiau jau norų išpildymai 🙂 O juk visi žino mano apsėdimą dėl Sugar Skulls! Katinas jau kas dieną kartu vaikšto įsegtas į paltą.

Mėnesio dekoratyvinės kosmetikos priemone tapo “Catrice” kreminė pudra. Apie ją rašiau čia.

Na tai tikrai dažniausiai praeitą mėnesį naudota pudra.

Taip pat dekoratyvinėje srityje lyderiavo MakeUp Revolution šešėliai Iconic Dreams

Gavau ir nepaleidžiu iš rankų. Nors ir ne visas spalvas spėjau išmėginti :).

 

Kūno priežiūros priemone skelbiu kokosų aliejų.

Turiu aš jį visais metų laikais, bet ateina tas šaltasis, kai aliejus sukietėja, va tada mėgstu lepintis. Naudoju įvairiai. Truputį įvarvinu į vonią. Tepu kūną po dušo. Kartais šio gėrio gauna ir plaukai.

Nagų priemone ir top spalva tampa Sincera gelinis lakas. Sensational 149.

Kokybei priekaištų turiu, bet vieno žingsnio gelinį laką labai patogu naudoti, o spalva tokia kasdieniška, tokia priderinama!

Nors rodžiau papuošalus prie pirkinio bei dovanos nominacijų, tačiau vistiek dar yra mėnesio blizgutis. Juo tampa pakabukas, kurį labai abejodama pirkau Humanoje, o dabar mielai nešioju prie paprastų megztinių.

Mėnesio kvapas yra Diesel Loverdose Tattoo.

Aš labiausiai mėgstu Diesel Loverdose violetiniame buteliuke, bet juodasis didžiausias iš visos mano turimos šeimynos, tai mažiau gailesčio kai tiesiasi ranka 🙂

_____________________________________________________________________________________________________

Štai toks tas lapkritis. Ne toks ir blogas. O gruodį daugiau dėmesio skirsiu Kalėdoms. Nedarysiu tradicinių Blogmas, kurių metu kas dieną blogeriai ką nors kalba Kalėdų tema, bet tikrai šį tą sugalvosiu. Kas trečią dieną parodysiu ką gavau advento kalendoriuje, tuo pačiu tai bus įrašai apie laukiamiausias metų šventes.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Pirma nuotrauka yra “Designed by Freepik”.

+ There are no comments

Add yours