Labas! Kaip gyvenate? Aš nusprendžiau penktadienį pasidaryti laisvesnį ir pradėti nuo blogo rašymo, nes kitaip dienos pabaigoje nelieka noro. Esu minėjusi, kad dabar dirbu su viena el. parduotuve ir rašau įvairius tekstus, produktų aprašymus ir pan. Vakar paskaičiavau,  kad per dieną gaunasi apie 2500 ir daugiau žodžių. Nei daug, nei mažai, bet vakarop šio redagavimo lango ir nebeatsiverčiu. Tad tegul penktadienis būna kitoks. Reikia laiko ir sau.

Apie tą laiką sau ir meilę sau. Aš labai nemėgstu visokių šūkių, kad save reikia mylėti. Na reikia reikia, bet daugeliui žmonių tai sunkiai sekasi. Aš mėgėja pagraužt. Kad nepakankamai gerai rašau. Kad nepakankamai greitai. Kad nepakankamai gudri. Kad negraži. Kad negaliu konkuruot su tuo kuo negaliu ir visada jaučiu, kad mano minutės senka, o tada net nenoriu stengtis :). Ir tada kas nors sako: mylėk save ir tada mylės kiti. Būk sau geresnė. Nustok save kankint. Aha aha, kaip? Yra kokia nors svirtelė? Perjungiklis? Užtenka paskaityt psichologinę knygutę? O gal prisipirkt kvepiančių kūno kremų, vonios putų ir užsidegt žvakę? Juk tai irgi visada asocijuojama su meile sau. Jei atvirai, tai kartais padeda! 

Taip ir priartėjome prie kūno kremų. Ką manot apie juos? Apskritai apie kūno kremus, losjonus, aliejus? Ar tai pasilepinimo priemonės ar būtinybė?

Aš asmeniškai tokius produktus mėgstu. Tačiau labiau dėl malonumo. Taip, mano kūno oda, skirtingai nei veido, yra sausa. Ypač blauzdos, kurios kartais net pleiskanoja. Todėl drėkinančių produktų reikia. Tačiau kartais tiesiog tingiu jais teptis ir nieko nenutinka. O ir kai netingiu, daugiausiai dėmesio skiriu minėtoms blauzdoms, kažkiek rankoms, o ten koks pilvas, nugara, krūtinė, užpakalis ir kitos dalys iš viso lieka nepaliestos. Tad sakau, kad man kūno kremai ir jų draugai yra labiau malonumas ir malonus ritualas. O va iš to seka, kad priemonės turi kvepėti, maloniai naudotis, traukti. Kokia bekvape nuobodybe aš neprisiruoščiau išsitepti. Ir per kalėdinius mainus dovanų gavusi „Green Feel’s“ kūno kremą su graikinių riešutų aliejumi aš jį išsitraukiau tik vasarą ir dabar papasakosiu ar patiko. 

Šio produkto norėjau seniai, nes nuomonės formuotojos labai gyrė kvapą. O jau sakiau, kad kvapai man labai svarbūs. Dar „Green Feel’s“ pasižymi geru kainos ir sudėties santykiu. 

Aprašymas:

Lovely line – pagrindinis GREEN FEEL’S tikslas – pajausti tikruosius Jūsų poreikius. Pastarųjų įkvėpti sukūrėme priemones, kurios pasiruošusios pateikti kaip įmanoma daugiau informacijos apie save. Itin MIELAI, atvirai ir kviečiant Jus nusišypsoti.

Maitinamasis kūno kremas su natūraliu graikinių riešutų aliejumi. Na aš tikrai ne veltui esu laboratorijoje vadinamas Riešutėliu. Manyje gausu graikinių riešutų aliejaus, kuris padeda ne tik intensyviai maitinti ir drėkinti Jūsų kūno odą, bet ir ją apgaubti užburiančiu, ką tik nuskintų ir išgliaudytų riešutų aromatu. Įsileiskite mane į savo vonios kambarį ir aš neabejotinai tapsiu mylimiausiu Jūsų odos draugu.

Kaip naudoti? Reikiamą kiekį sukamaisiais judesiais įmasažuokite į švarią kūno odą, kol įsigers. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduoju naudoti ryte ir vakare.

Sudėtis: Aqua*, Glycerin*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Dicaprylyl Ether*, Cetearyl Alcohol*, Glyceryl Stearate SE*, Cetearyl Wheat Straw Glycosides*, Dimethicone, Juglans Regia (Walnut) Oil*, Olus Oil*, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Tocopherol*, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Benzyl Alcohol*, Dehydroacetic Acid*, Parfum.

Parduotuvėje ieškokite kartoninės dėžutės, kūno kremas supakuotas į ją. Man tai yra labai perteklinis dalykas. Gal informacijos ir galima daug surašyti, bet tam, šiais laikais, verta pasitelkti technologijas, kad ir QR kodą, o ne gamtos išteklius, kurie keliauja į šiukšlių dėžę. 

Kūno kremas gali vadintis ir sviestu. Jis tirštas, tačiau ant odos pasiskirsto lengvai. Susigėrimo greitis – vidutinis. Drėkinimas/maitinimas – geras, ta prasme nuima sausumo jausmą ir oda komfortiškai jaučiasi iki kito maudymosi. 

Kvapas… Love-hate santykiai. Vieną dieną tas saldus riešutų aromatas labai malonus. Kitą dieną atrodo, kad per daug jo. Tikiu, kad šaltuoju metų laiku meilę jausčiau dažniau. 

Bendras įspūdis labai geras. Esu bandžiusi tik kremą su kanapių aliejumi, tad riešutinio maitinamosios savybės man patiko labiau. 

Kokie kūno kremai/aliejai/losjonai jums patiko labiausiai? Rekomenduokit, ką nors kvepiančio įdomiau nei braškytės 🙂


Naudinga: Kūno kremą rasite, ko gero, visur, kur parduodama kosmetika. Pvz., Drogas.lt. 200ml kainuoja apie 5 EUR, be akcijų.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

 

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).