Knygų apžvalga. Liepa 2019

Estimated read time 3 min read

Šiandien baigiasi mėnuo ir žinau, kad tikrai jau nebeperskaitysiu jokios knygos, tad galiu parengti šį savo mėgstamą įrašą. 

Nežinau ar rugpjūtį bus apie ką papasakoti. Išvažiuoju atostogauti ir abejoju ar turėsiu noro skaityti. Nors el. skaityklę įsimetu. Na, o liepą gi sukrimtau 14 knygų. Ir jos atrodė taip:

 • 7 knygas padovanojo leidyklos. Ačiū, “Baltoms lankoms”, “Balto” leidybos namams ir “Kitoms knygoms” :). 
 • 1 knyga iš bibliotekos. 
 • 5 knygos elektroninės iš “Milžino” prenumeratų.
 • 1 knyga atkeliavo mainų dėka. 

Skaitymo išlaidos – 5 EUR už prenumeratą. 

Visiškai dominavo psicholiginiai trileriai. Jų perskaičiau net 8. Labiausiai iš jų patiko “Anyta”, nors tai greičiau psichologinė šeimos drama nei trileris. 

Visiškas meh pasirodė “Pasimatymas”. Nuobodu. Nepatiko ir “Grąžink mane”.

Na, o nustebino “Tylioji pacientė”. Gal ir nebuvo itin įdomi, bet pabaiga tai labai netikėta. 

Išskirtinė pasirodė “Eleonorai Olifant viskas gerai”. Itin artima knyga. Sakyčiau mėnesio geriausia. 

Visos apžvalgos jau yra “Šiukšlynėlyje”, tad jei kažkuri iš 14 sudomino, kviečiu užsukti :). Beje, pers savo skaitymo metus (jie prasideda lapkričio 1) perskaičiau 80 knygų, beveik 20 daugiau nei pernai per visus 12 mėn, o juk man dar liko 3 mėnesiukai iki metų galo. 

Taip pat noriu dar šiek tiek pakalbėti apie “Milžino” prenumeratą, nes vis sulaukiu klausimų.

Tad pagrindinis dalykas, kuris kelia keblumų yra klausimas, ar galima “Milžino” knygas skaityti el. skaityklėse.

Atsakymas: jei knygas perkate už įprastą jų kainą, tai gaunate failą ir jį galite skaityti tiek kompiuteryje, tiek telefone, tiek el. skaityklėje. Tačiau jei perkate prenumeratą, tą, kur 5EUR/mėn (o dažnai būna ir visokių kodų, kuomet galima išmėginti nemokamai), skaityti galite tik P raide pažymėtas knygas ir tik “Milžino” programėlėje. Na, o programėlė veikia telefonuose (“Android” ir “iOS”). Skaityklėse, deja, galimybės skaityti nėra, nebent turite kažkokią mandrą, kuri palaiko trečiųjų šalių app’sus, aš tokią buvau radusi pas kinus, bet nedrįsau pirkti. 

Nemėgau aš skaityti telefone. Bet knygų kainos tokios, kad galimybė mėnesį skaityti už 5 eur yra tarsi stebuklas. Kaip matote, šį mėnesį mano sąskaitoje 5 “Milžino” knygos. Elektroninės kainuotų 48.70, o popierinės 61,15 EUR, pagal šios dienos kainas. Aš jau net bibliotekoje nebeimu tų knygų, kurios yra “Milžine”, nes kam tampytis?

Toks šis mėnuo. Be apkalbų iš bukstagramo :). Ką įdomaus skaitėte jūs?


Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

3Comments

Add yours
 1. 1
  Marija

  Čia visai ne į temą, tiesiog norėjau rekomenduoti vieną knygų skaitytojų tinklapį: https://www.goodreads.com/
  Aš ieškodama, ką naujo skaityti, visada pasižiūriu vienos skaityti mėgstančios draugės profilyje, ir renkuosi knygas, kurios įvertintos daugiausia žvaigždučių 🙂

  O jei labiau į temą, tai šią vasarą irgi perskaičiau Kirkę, kuri labai patiko, taip pat labai rekomenduoju Alderman Naomi “Galybė”, kažkaip beskaitant atrodė, kad žiūriu serialą.

 2. 2
  Salomėja

  Goodreads žinau, bet aš nelabai domiuosi kitų žmonių atsiliepimais prieš skaitydama knygą (su keliomis išimtimis). Dažniausiai paskaitinėju jau po to, kai pati būnu perskaičiusi. Tos žvaigždutės mažai reiškia, pernai trilerių kategorijoje “Moteris lange” buvo viršūnėje, o juk visai nuobodi ir neįdomi :). Pati tą sistemą pasinaudoju tik pažymėti perskaitytai knygai, kad po to iš karto matyčiau statistiką ruošdama šį įrašą 🙂 O “Galybė” jau tikrai yra norų sąraše.

 3. 3
  Neringa

  Paskutinė perskaityta Adam Kay „Dabar tau skaudės: slapti jaunesniojo gydytojo dienoraščiai“, labai patiko, nes rašo linksmai apie rimtus dalykus.

+ Leave a Comment