Kelioninis dydis, arba ką naujo išmėginau atostogų metu. “Skincode”, “Leonor Greyl”, “Elemis”, “Naturtint”, “Saryna Key” ir kt.

Estimated read time 7 min read

Štai aš ir grįžau! Džiugu, kad kol atostogavau, jūs vistiek užsukdavote naujų įrašų paskaityti. Jė! Man visai nebuvo sunku parašyti juos į priekį, bet dabar labai sunku grįžti į dabartį, apšokinėti darbus, galų gale susisitvarkyti kelioninius daiktus. Net dalį šio įrašo herojų jau reikia išmesti, o juos parsivežiau todėl, kad norėjau jums parodyti :). Aš aprašiau kelionę kitame bloge, kuriame pasakoju viską sau ir draugams, kam įdomu, užsuksit ir rasit. O čia, kaip ir priklauso pagal tematiką, noriu pasidalinti mintimis apie atostogų metu naudotą kosmetiką. Ne visą, tik tai ką naujo išmėginau. Per laiką prisikaupė visokių miniukų, tad pagalvojau, kad kada gi jei ne dabar? Viską susikroviau, viską ką vežiausi naudojau, tad žiūrim atidžiau! Prie pavadinimo įdedu nuorodą į pardavėjo puslapį, kur rasite daugiau info apie patį produktą. Žvaigždutė prie pavadinimo reiškia, kad priemonę gavau iš gamintojų/atstovų/pardavėjų, kitaip sakant, tai yra PR produktas.

“Naturtint CC Cream” – kremas plaukams*. Kremas žada daug. Jau toks puikus, toks universalus, bet man nepatiko. Ko aš tikėjausi? Kad minkštins, drėkins, suteiks švelnumo, neleis pūstis. Ką gavau? Apsunkina ir netgi šiurkština. Iš esmės geriau be jo nei su juo.

“Leonor Greyl shampooing créme moelle de bambou” šampūnas ilgiems ir sausiems plaukams* ir “Leonor Greyl masque fleurs de jasmin” plaukų kaukė*. Mano kelionės metu sąlygos plaukams buvo labai nedėkingos. Jei galvą plaudavau rytais, tai ant šlapių tekdavo dėtis šalmą ir važiuoti visą dieną. Jei trinkimą palikdavau vakarui, tada reikia šlapiais miegoti, o ryte atrodyti kaip kaliausei bebenčiukui. O čia net ne apie atrodymą kalba, o apie jų nuolatinį žalojimą. Tad kaip matysite, tikrai visko daug plaukams įsidėjau. “Leonor Greyl” priemonės natūralios, be aršių ploviklių, silikonų ir t.t. Tad tikėjausi jas naudojant puoselėti plaukus. Šampūnas man labai patiko. Nors po jo reikia kaukės, kuri man silpnoka, bet net ir vienas neblogai dorojasi su sausais plaukais. Ne visada turėjau galimybę naudoti kaukes. Žinote, duše su žetonais laikas tiksi, nėra jo 5 žingsniams, viską reikia daryti greitai. Taigi, kaip sakiau, šampūnas man patiko. Išplauna. Kvepia, per daug nesausina ir yra skalsus. Kaukė gi nors ir nėra bloga, bet man per silpna. Sakyčiau ji labiau tiktų normalių plaukų savininkėms, ne toms, kurios turi storus sausus stagarus.

“Leonor Greyl l’huile de Leonor Greyl” plaukų aliejus*.  O štai čia yra mažas stebuklėlis. Ir aš jau svajoju apie pilną pakuotę. Kaina nemaža, bet neišsišoksta iš kitų man labai patikusių aliejukų konteksto. Aliejus be silikonų, kvepia medum, pievomis, gėlėmis, na tiksliau vasara. Vien dėl kvapo mane jis veža. Tačiau kitos savybės taip pat puikios. Teoriškai jį reikia ant plaukų tepti prieš plovimą, bet kaip visada, priemonės ypač natūralesnės, gali būti naudojamos taip kaip sugalvosite. Aš pati jį tepdavau prieš naktį ant sausų plaukų, ryte išsiplaudavau galvą ir tada sutepdavau šlapius galus. Tikrai negailėjau ir nesijaudinau, kad gali riebinti, nes vistiek ne gražių plaukų dienos buvo gi. Iš esmės būtent šis aliejus leido išlaikyti paslankumą. Labai patiko. Beje, atvėsus orams sukietėja.

“Inoar” ir “Saryna KEY Damage Repair Pure African Shea Oil”* aliejai plaukams. Prigriebiau ir du silikoninius aliejus plaukams. Kad ir kaip šis ingredientas keikiamas, aš visgi tikiu apsaugine jo galia. Manau, kad ta plėvelė apsaugo nuo aplinkos poveikio, trynimosi į šalmą, nuolatinio vėjo ir kt. Nevengdavau tepti ant viršaus po to, kai ištepdavau “Leonor Greyl”. Nepiktnaudžiavau, bet naudojau. Apie pačius aliejus galiu pasakyti, kad “Saryna Key” patiko labiau. Tirštesnis, skaniau kvepia, mažiau reikia.

“Saryna KEY Damage Repair Pure African Shea Butter” plaukų kaukė*. Tai jau nėra natūralesnės sudėties kaukė, bet ir stipresnė už “Leonor Greyl”. Gana neblogai tramdė pūtimąsi, nereikėjo labai ilgai laikyti (iš tiesų tik užtepdavau ir po kokios minutės nuplaudavau), plaukus minkštino. Tikrai gana teigiamai vertinu ir didelis kiekis užmirštas nesivoliotų.

“Skincode essentials protective day cream spf12”, “Skincode exclusive cellular day cream spf15” dieniniai veido kremai* ir “Skincode essentials revitalizing eye contour cream” paakių kremas*. Šiaip užtektų ir vieno kremuko, bet įsimečiau ir tą visai mažiuką mėginuką, nes buvo tiesiog įdomu palyginti “essentials” ir “exclusive” serijas. Turiu pasakyti, kad antroji – “Exclusive” – ant veido jaučiasi sunkiau, riebesnis, uždeda plėvelę. Man labiau patiko “Essentials”. Paprastas, lengvas kremas, kuris maloniai padrėkina, greitai susigeria, ant jo gerai gula manau naudotas BB, kuris taip pat turi SPF. Tikrai neįnoringas, naudoji ir negali nieko blogo pasakyti. Paakių kremas taip pat fainas. Aš kaip visada nesitikiu, kad darys kokį nors stebuklą, tenoriu, kad gerai padrėkintų, nes tai jau automatiškai sumažina nuovargio žymes. Tą daro. Gal net šiek tiek momentinio stangrinimo priduoda. Tikrai sunaudosiu iki galo, nes man mažai paakių kremų įtinka.

“NUXE Crème Fraiche de Beauté Moisturiser for Normal Skin” veido drėkiklis normaliai odai. Šį naudojau vakarais. Labai skaniai kvepia žolėmis. Bet tikrai nepatiks kiekvienam. Aš kaip žinote kvapus mėgstu. Drėkinimas lengvas, bet pakankamas. Kažko ypatingo nepastebėjau, bet visai patiko.

“PÜR Fully Charged Magnetic Mascara” blakstienų tušas. Buvau ir truputį dekoratyvinės įsimetusi, bet kadangi šiame įraše kalbu tik apie tai ką naujo bandžiau, tad atstovauja tušas. Visai nepatiko. Pasidažiau ir turėjau milijoną laiko vienetų laukti, kol nustos tepti vos sumirksėjus. O ir po to išėjau į žygelį, prakaitavau ir iš esmės visą nusivaliau, nes bėgo, tepė iki vakaro neišlaikė. Nemanau, kad suteiksiu antrą šansą.

“Elemis Superfood Cleansing Wash” veido prausiklis. Vėl gi man labai patinka žolinis kvapas. Taip pat priemonė švariai prausia ir gerai nuplauna net korėjietišką BB. Sausina tik minimaliai, kiek ir priklauso priemonei nuplaunančiai riebalus ir kt. Neturiu jokių priekaištų.

“Earth’s Care, Dry & Cracked Skin Balm” balzamas suskilusiai odai. Pasiėmiau kulnams ir nagams. Nieko ypatingo ir dar smirda vaistais. Bet naudojau, nes nieko ir geriau neturėjau.

 

Štai tiek naujovių išbandžiau! Tos kelionės tikrai gera proga sumažinti mažų buteliukų kiekį, nes namuose man kažkaip jie nesinaudoja nors tu ką. Beje, aš važiuodama per Lenkiją turiu tradiciją užsukti į “Rossmann” ir apsipirkti nematytų Lietuvoje daikčiukų. Na ir įkalbėjau vyrą sustoti. Užvažiavom į kažkokį prekybos centrą. Jis nuėjo maisto, aš į kosmetikos parduotuvę. Vaikštau, noriu visko, pvz “Biovax” produktų, bet ir suprantu, kad aš dar kai spalį parsivežiau šį tą, vis dar net neatidariusi esu. Tad prigriebiau vieną vienintelį daiktą, tiesiog suvenyrą :). Nes vitamino C serumai gi ant bangos.

Grįžtu prie motociklo, fotografuoju pirkinį į insta stories ir gaunu vyro žinutę – neskubėk, lauksiu prie moco :). Na ir toks juokas suėmė, tikėjosi gal žmogus, kad valandai dingau :).

Tad šį kartą tiek, tikiuosi buvo įdomu.


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

3Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Perskaičiau kelionės aprašymą, labai patiko! Instagram irgi sekiau, labai prisijuokiau 😀 Mėginukų daug neužkaupiu, ir į keliones (retos jos pas mus, nebent savaitgalinės) nemėgstu jų dėtis kažkaip, bijau rezultatų, tad deduosi kažką jau patikrinto, o namuose periodiškai vis pabandau kažką “iš sandėliuko”.

 2. 2
  Vasarė

  Man su miniukais irgi taip pat, tik kai keliauju, tai įsimetu. 🙂 Užtat visai džiaugiuosi, kad Nidoje visą vasarą esu, bus proga kiek apmažinti atsargas, nes pilno dydžio produktų ne tiek jau ir daug įsidėjau. 😀 Beje, dėl to PUR tušo – man jis vienas irgi visai nepatiko, jau galvojau, kad reikės išmesti. Bet sugalvojau kitaip panaudoti. Pradėjo džiūti Maybelline Sensational, kuris man irgi labai patiko. Ir dabar jis ant tokios ribos, kad dar naudoti kaip ir tinkamas, išmesti gaila, bet tokio efekto kaip pradžioje jau nebeduoda. Tai aš jį sluoksniuoju su PUR, vieną sluoksnį Maybelline, antrą PUR. Ir toks geras rezultatas išeina, rimtai kaskart neatsigėriu blakstienomis. Man nors Maybelline yra super, bet vos vos trūksta tankinimo. Ir jei sluoksniuoju su tuo Total Temptation, kažkaip ne tas… O su PUR tai to-bu-la. 🙂

 3. 3
  Dalia

  Siaip zoliniai kvapai man patinka, bet elemis prausiklio toks gerokai per stiprus ir nemaloniai keistas man 🙂 nuxe krema smagiai sunaudojau vakarais pora ar kelis kartus per savaite. Man jautesi stiprus drekinimas, tai super toki turet kartkartem panaudot, pasigesiu 🙂 gaila, kad tusas nevykes. Maniskis dar nepradarytas, laukia savo eiles.

+ Leave a Comment