Artėja Kalėdos ir po truputėlį jau reiktų kaupti dovanų idėjas. Man visada paprasta pasirūpinti moterimis, bet kai kalba pasisuka apie vyrus… Nėra ką dovanoti, nes jų žaislai dažniausiai labai brangūs, o smulkmenų nevertina… Net patys vyrai nežino, ką dovanoti savo draugams ar bendradarbiams. Ar aš siūlau kojines? Tik kaip vieną iš alternatyvų, jei gerai pažįstate žmogų. Šiaip, paprastai, aš pasisakau prieš kojinių dovanojimą. Kodėl? Man atrodo, tokiais dalykais turi kiekvienas pats pasirūpinti, be to, ne kartą esu gavusi nesąmoningą kalėdinę dovanų kojinę (siaube siaubeli!!!) arba kažką prigriebto ant “Maximos” takelio. Na žinote, kai bėgi pieno, pamatai pliušines kojines ir pagalvoji – bus gerai.

Ir visgi, pernai skaičiau kažkokią apklausą, kad tokias dovanas žmonės vertina palankiai ir net pageidauja. Sako, kad praktiška. Nugali porcelianinius drambliukus! Keista. Na, bet kojinių nebūna per daug, jas nešioja visi. Apie tai kalba ir “Penguin Socks” įkūrėjai: “aš dėviu kojines, tu dėvi kojines, visi dėvi kojines, ir dar mes norėjome dėvėti spalvotas kojines!”

Taip jau nutiko, kad aš pažįstu žmones, kurie sugalvojo “Penguin Socks”. Gal man ne viskas patinka su išpildymu, bet tikrai labai žavi užsidegimas bei lengva saviironija, todėl aš pasisiūliau pristatyti jauną, naują verslą :). Lengva suprasti, kokia sunki yra pradžia, kai esi nežinomas, nes pati patyriau.

Prisistatyme kūrėjai neslepia, kad save vadina ofiso planktonu, kiekvieną dieną dėvi kostiumus ir vieninteliai būdai išsiskirti iš pilkos minios – kaklaraištis (kurio daugelis vengia) arba kojinės. Tad pradžioje nusimezgė sau, o po to pasiūlė ir kitiems. Kol kas pardavinėjamos didelio dydžio, tad labiau tinkamos vyrams, bet ateityje gal atsiras ir kitokių išmatavimų bei spalvų prekių.

Mano mėgstamiausios yra su matematiko raštais bei kalėdinės. Ir su avimis, kurių kol kas nėra prekyboje, bet cute!

Mano vyras apskritai mėgsta dėvėti skirtingas kojines. Nešiojasi jos maloniai, pati bandžiau, nors man kiek ir didokos 🙂

Tai va, jei desperatiškai ieškosite dovanos, prisiminkit pingvinus. Ir dar, kad jau labai piniginė neverktų, tai žinokite, kad su nuolaidos kodu venividi.lt iki gruodžio 15 dienos gausite 30 % nuolaidą.


Naudinga: Kojines nusipirksite ir kitą aktualią informaciją rasite penguinsocks.com.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.