O taip! O ne! Ir aš pagaliau užsimaniau įrašo “kas mano rankinėje”! Toks šiame bloge bus rašomas pirmą kartą. Sakau šiame, nes esu rašiusi kitame, senais neatmenamais laikais buvo madinga parodyti kas tavo rankinėje, kas ant tavo darbo stalo, ar kas tavo pietų lėkštėje ir tada estafetę perduoti kitam blogeriui :). Tokie įrašai neturi jokios prasmės, jokios išliekamosios vertės, bet kažkodėl sulaukia daug dėmesio, o man pačiai visada įdomu. Ir ne tik į rankinę įlįsti įdomu. Ir į vonią, ir į stalčių, ir į papuošalų dėžutę… Tad iškrausčiau savo tašę ir aš.

Pradėkime nuo pačios rankinės.

Paprasta, visai nedidelė, tamsiai mėlyna. Tai yra naujausias mano pirkinys iš kažkurios CUP parduotuvės. Daug į ją telpa, nors pati gana maža.


Pirmiausiai ištrauksiu daiktus, kurie yra netipiniai. Tai yra kas dieną jų nesinešioju, bet nusprendžiau įrašą padaryti tokį grynai apie šiandieną. Tai ir rodau ką turėjau šiandien.

Medžiaginė terbelė iš “Tiger” parduotuvės. Patinka rankenų ilgiu. Šiaip nesu iš tų, kurie visur nešiojasi daugkartinius maišelius. Eidama į maisto parduotuvę neimu. Perku maišą, kurį po to naudoju šiukšlėms. Tačiau kartais, kai į miestą einu su nedidele rankine, kaip ši mėlyna, galvoju gal ką nusipirksiu kokioje “Humanoje”, nebus kur dėti, o su tos parduotuvės maišu gi negražu. Taip kartais ir prigriebiu drobinuką.


Taip pat rankinėje buvo ir pašto sąskaita-faktūra. Tiesiog šiandien siunčiau savo parduotuvės užsakymą.


Visi kiti daiktai yra stabilūs ir perkeliami kas kartą, kai keičiu rankinę. Tai yra raktai, piniginė, telefonas, kosmetinė.

Raktai kaip raktai. Spalvotą pakabuką turiu gal jau dešimt metų. Kažkas parvežė lauktuvių iš JAV. Patogu, nes greitai pasimato rankinėje. “Vespą” man visai nesenai atsiuntė Irma iš “Irma Sincera” youtube kanalo. Dar kartą ačiū! Kaip matai – nešioju, primena, kad reiktų pagaliau gyvai susitikti 😀


Telefonas pas mane irgi paprastas. “Samsung S5 NEO”. Geras. Keisti norėčiau nebent į “Huawei P10”, bet gaila pinigų.


Piniginė – standartinis pupsikas prigrūstas kortelių  ir kt. Iš įdomesnių dalykų:

Piniginėje visada nešiojuosi Džokerio kortą. Keičiu jas, šiuo metu su Coco Chanel. Taip pat turiu sviskardą. Tai yra “Victorinox” kreditinės kortelės dydžio daugiafunkcinis daikčiukas :). Peiliukas, žirklutės, pincetas ir visa kita. Dar gi turiu ir pleistrų, pati turbūt nei vieno nenaudojau, bet pastoviai tenka vyrą apklijuot. Karoliukai yra agatas. Nuo nutrūkusios apyrankės. Nešiojuosi monetų skyriuje.


Kosmetinę jau esate matę. Gavau ją su “So Susan” staigmenų dėžute. Tai taip pat nedidelis daiktas, bet pamatysite kiek ten sukišu. Nebus parodytos tik kelios intymios smulkmenėlės.

Vakar nusipirkau mažą saulės apsaugos pakuotę. Kartais lauke užsibūnu ilgiau nei planavau, tad tikrai pravers.

 

Kvepalų miniatiūra. Labai retai prisireikia, bet turiu tam nesulaukiamam ekstra atvejui, kai norėsiu kažkuo kvepėti.

 

“Polaar” lūpų balzamas. O kaip be balzamų prikaišiotų visur?

 

“L’occitane” rankų dezinfekavimo gelis. Irgi retokai prireikia, nes vis randu kur rankas nusiplauti, o bet maža ką.

 

Rankų kremas. Na labai reikalingas daiktas. Kas atsiras šioje kosmetinėje nulemia pakuotės dydis.

 

Aptrinta, nedidelė išorinė baterija. Būtų tragedija likti be ryšio.

 

Dar labiau aptrintas veidrodėlis. Nepamenu kada naudojau.

 

Darbo pažymėjimas.

 

Na ir vienas mylimiausių daiktų – šveicariškas peiliukas. Pastoviai prireikia, tai nagus nusikirpt jei nulūžta, tai siuntą atplėšt jei iš smalsumo nesulaukiu namų, tai pinceto… Ir dar matote tušinuką, kuriam nededikavau atskiros foto. Čia jau geocacher’iai visi turi įprotį nešiotis.


Štai ir viskas. Manau optimalu. Trūksta drėgnų servetėlių, bet pastoviai jas pamirštu.

O ką nešiojatės jūs?

Ačiū, kad skaitote! Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.