Kaip sekti tarptautinę registruotąją pašto siuntą?

Estimated read time 2 min read

Atkeliavę į paštą išsiųsti siuntos dažnai sulaukiame klausimo “paprastu ar registruotu”. Registruotas siuntimas kainuoja daugiau, tačiau jį pasirinkę gauname specialų numerį, pvz., RN000000005LT, kurį turėdami galime sekti siuntinio kelionę. Jei mūsų siunta neišvyks iš Lietuvos, tai viskas paprasta. Sužinoti kaip jai sekasi galime Lietuvos pašto svetainėje. Tačiau išsiuntę registruotą laišką į užsienį Lietuvos pašto svetainėje pamatysime tik paskutinę jo stotelę mūsų šalyje. Toliau jau teks kapanotis savarankiškai, o tiksliau keliauti į gavėjo šalies pašto svetainę, susigaudyti svetimos kalbos sukeliamoje painiavoje, rasti kur sekami siuntiniai ir sužinoti rezultatus.

Aš noriu pasiūlyti patogesnį ir greitesnį variantą, naudingą svetainę http://www.track-trace.com/post. Čia lengvai pasieksime 113-kos šalių pašto svetaines.

Iliustruosiu pavyzdžiu.

1. Keliaujame į minėtą svetainę http://www.track-trace.com/post. Į paieškos lauką įrašome savo siuntinio registracijos numerį ir spaudžiame “track with options”.

2. Pamatysime Lietuvos pašto svetainės fragmentą (jei siunta siunčiama iš Lietuvos). Kairiame viršutiniame kampe spaudžiame “Select country”.

3. Pasirodžiusiame sąraše pasirenkame gavėjo šalį. Pavyzdyje rinkausi Suomiją.

4. Galiausiai pamatysime pasirinktos šalies pašto svetainės fragmentą su siuntos paieškos rezultatais, pavyzdžiui:

Dėmesio: jei siunta dar neužregistruota gavėjo šalyje, tai ketvirtame žingsnyje greičiausiai pamatysime žinutę, kad informacijos nėra.

Malonaus siuntimo!

Total
0
Shares

15Comments

Add yours
 1. 2
  siuntu paieska

  Puikus įrašas! Kadangi siuntas pastaruoju metu tenka siųsti vis dažniau, tad ir jų sekimas tampa vis aktualesnis. Ačiū, kad dalinatės. 🙂

 2. 3
  siuntinukai

  Tikrai naudingas įrašas, nes anksčiau tikrai būdavo taip, kad siuntinukai pasiklysdavo. O dabar galima viską nuodugniai matyti. Kurioje vietoje tam tikru metu yra siuntinukas ir kada jis bus tau pristatytas.

 3. 4
  kur mano siuntinys

  Labai naudinga informacija. Dabar, kai yra galimybe sekti siunta, nebereikia nuolatos nerimauti ir galvoti, kur mano siuntinys.

 4. 5
  Martynas

  Jokios naudos is to tik jai sunti siuntini is lietuvos. Paaiskinkit tada kaip cia yra iki lietuvos siunta ateina is uzsienio su tracking number ir ja gali stebeti kol ji pasiekia Lietuvos Respublika paskui tracking number dingsta nes ne lietuviskas kaip ir siunta ? Jau trys siuntos ir visos kazkaip pasiklydo lietuvoje o pagal siuntima rodo kad jos jau menuo kap atvyke i lietuva tai kur ieskot galu nes jau atsibodo tokios nesamones!!

 5. 6
  Salomėja

  Martynai, koks tas tracking number? Jei ne tas tradicinis dvi raidės devyni skaičiai dvi raidės, tai jos ir nėra pašto kodas ir jo sekti negali. O tradicinius kodus galima sekti net jei jie nelietuviški.

 6. 7
  Milda

  Tikrai naudingas straipsnis. Atrodo toks paprastas dalykas, siuntinio sekimas, tačiau tiek daug vargo, kai reikia suprasti, kaip tai veikia…
  Aš todėl dažniausiai naudojuosi specialiomis sistemomis, kuriose paprasčiau viskas veikia, gali stebėti tiek siuntinio kelią, tiek siuntų kainas matyti iš karto. Jeigu kam įdomu tai va galite čia pasižiūrėti, kokių “mandrų” sistemų būna 😀

 7. 9
  Joana

  Naudojuosi ParcelABC paslaugomis ir esu tikrai patenkinta. SIuntas nugabena greitai ir kokybiškai, kainos prieinamos.

 8. 10
  Daugiau

  Na, tikrai visada turime galimybių savarankiškai gabenti krovinius, tai laiko per maža, tai per brangu, todėl tenka pagalvoti apie tai, kam galima būtų patikėti šią užduotį, rasti tokią bendrovę, kuri būtų patikima, kuri pasiūlytų gabenti krovinius pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Greitieji kurjeriai tikras išsigelbėjimas.

 9. 11
  omniva

  aš turiu el. parduotuvę ir galiu pasakyti kad pagrinde žmonės renkasi paštomatus arba kurjerius jei prekė brangesnė ar gali pasiūlyti nemokamą pristatymas, o paštu siunčiu tik į rajonus kur nėra terminalų arba kai kurjeriu pristatymas per brangus

 10. 12
  yvonna

  o kaip suzinoti kur siuntinys yra siustas is uzsienio i lietuva .atseku kad siuntints i lietuva atkeluavo ir viskas dingo.savaite kaip nieko nerodo tik kad siunta pasieke lietuva ir jokio pristatymo .. .nebutu lietuva bordakas grynas .tai siuntos dingsta tai isplesytos .o kaltu nera

 11. 13
  Salomėja

  yvonna, manot, Rusijoj, Kinijoj ar kad ir toje pačioje Ispanijoje ar UK geriau? Nemanau. Šiuo karantimo metu savaitę laukti kol siunta bus išskirstyta ir pasieks gavėjus yra normalu 🙂

 12. 14
  Anonymous

  Matau kaip siunta atkeliavus iš Amerikos jau dvi savaitės manęs nepasiekia.O pašto darbuotojai sako kad siuntos visai nėra LT.Durnynas tam pašte.Sėdi ir nieko neišmano.Sako kokia čia svetainę susiradot.Nors aš viską čia matau.

+ Leave a Comment