[2022 08 10] Ar vartojate vitaminus bei maisto papildus? Vitaminą C, magnį? Kažką organizmo stiprinimui? Aš esu žmogus, kuris mėgsta „stebuklingas“ piliules. Vitaminą C geriu beveik nuolat. Vitamino B griebiuosi, kai skauda raumenis, magnio – kai pradeda tirpt pirštai. Geriu maisto papildą, kuris šiek tiek padeda tvarkytis su pms. Seleną – rudenį pradėjus slinkt plaukams.

Ir man labiausiai patinkanti forma – tabletės arba kapsulės. Tada jas geriu reguliariai. O vat su tirpiais milteliais ar skysčiais man kiek sunkiau. Jei neskanu – labai sunku prisiversti. Ir šiaip šiek tiek erzina tas maišymas, tirpinimas. Kartais vyras nuperka tirpius multivitaminus, kurie man nežmoniškai saldūs, tai sunkiai prisiverčiu gerti. Pati kažkada buvau nusipirkusi kolageno – vaisinio skonio, tai dar kažkur mėtosi. Ar jums daro įtaką skonis?

Šiame įraše papasakosiu, ar man pavyko reguliariai gerti „Skinlovers“ kolageną ir kokie gi įspūdžiai?

Teorija ir trumpas „Glowing Skin Collagen Booster“ aprašymas

Nuo 25 metų mūsų organizme kas metus mažėja nuo 1 iki 2 proc. hialurono rūgšties ir kolageno kiekiai, o kologeno sintezė su amžiumi sumažėja 75proc., dėl to atsiranda pirmosios raukšlės, odos sausumas, silpsta plaukai. Skinlovers “Glowing Skin Collagen Booster” (kolageno skatinimo kursas) natūralių premium klasės papildų kursas užtikrins kolageno atstatymą organizme ir aprūpins kūną svarbiomis medžiagomis, tokiomis kaip Hialurono Rūgštis, Cinkas ar Vitaminas C.

Mokslo įrodyta, kad hidrolizuotas, smulkios molekulės kolagenas lengviau prasiskverbia į ląsteles ir yra greičiau pasisavinamas ir paskirstomas organizme. Kolageno privalumas:

• Elastingesnė, skaistesnė ir prisotinta drėgmės oda

• Sustiprėję ir tankesni plaukai

• Sustiprėję nagai

• Pagerėjusi imuninė sistema

• Pagerėjusi bendra savijauta ir energingumas, sumažėjęs nuovargis.

Daugiau apie konkretų papildą informacijos rasite gamintojo svetainėje.

Mano asmeniniai įspūdžiai apie „Skinlovers „Glowing Skin Collagen Booster“

Pirmą kartą gavusi pasiūlymą išbandyti papildus aš atsisakiau. Sunku man išlaikyti reguliarumą, jei nelabai skanu. Sunku man rašyti apie rezultatus, nes paprastai juos gana keblu apčiuopti. Ar čia papildo pasekmė, ar to, kad pastarąjį mėnesį valgiau daug uogų? Čia šitas, ar daugiau miego? Kaip žinoti? Kaip atskirti? Tačiau žiauriai sausėjančios pėdos, nagų odelės, blauzdos, amžius (už 2 mėnesių man 40) ir t.t. paskatino pabandyti. Ką prarasiu? O dar ir įrašui bus proga, gal kažkam naudinga ir įdomu, tad sutikau.

Visą 60 dienų kursą sudaro dvi dėžutės po 30 paketėlių. 1 paketas – 1 diena. Taip pat gavau ir smagią stiklinę gertuvę dengtą guma. Atrodo prabangiai.

Pradėsiu nuo to, kas man svarbiausia, nes tai nulemia ar galėsiu vartoti reguliariai ar ne – skonio ir momentinio pojūčio, pvz., ar nepykina, ar nedirgina skrandžio ir pan.

Skonis. Papilduose nepridėta jokių papildomų skonių, tad galima teigti, kad jie beskoniai. Tačiau aš esu šiek tiek jautroka ir poskonį jaučiu. Maišau kolageną tik su vandeniu, nors tą galima daryti, pvz., su sultimis ar smūčiais. Nei vieno, nei kito nenaudoju, tad lieka senas geras H2O.

Na ir skonis man primena želatiną. Nestipriai, bet neslėpsiu – nesu didelė gerbėja. Visgi šis variantas man daug geresnis už netikras avietes, apelsinus ar kitokį cukrinį skonį. Taigi, gerti galiu.

Paprastai kolageną geriu po pietų. Ištirpinu vidutinio dydžio stiklinėje ir daug negalvodama išgeriu. Jokių nemalonių pojūčių nejaučiu. Esu suvartojusi jau apie 45 pakelius.

Apie poveikį man visada sunku kalbėti. Pvz., visada juntu ar veikia magnis, bet nesu tikra ar veikia vitaminas C. Peršalimų ir net kovido pavyko išvengti, tad gal veikia? Tačiau kaip kitaip patikrinti? Taip ir su kolagenu.

Geriu dieną dvi. Nieko. Geriu savaitę dvi. Nieko. Tačiau po mėnesio pradėjau pastebėti, kad mano oda, ten, kur labiausiai probleminė, lyg ir ne tokia sausa. Ypač nagų odelės ir patys pirštų galiukai, kurie tiesiog ragėja ir lupasi. Dabar vis dar yra to sausumo, gaunu velnių ir nuo manikiūrininkės, kad atseit aliejukų nenaudoju (naudoju), bet situacija kur kas geresnė, nes pirštų galai nebeatrodo lyg paveikti kažkokios chemijos ir apsilaupę. Taip pat kojų nagai tapo truputį elastingesni ir ne tokie raginiai, žirklutes galiu panaudoti be papildomo mirkymo, tačiau ar tikrai čia papildo dėka? Prisiekti negalėčiau. Apie rankų nagus sunku kažką sakyti, nes jie pas mane visada nulakuoti geliniu ir viskas su jais yra gerai, kaip ir plaukai – stori, vešlūs, šiuo metu neslenka, visada auga kaip pašėlę.

Energijos man trūko visą liepą, bet čia dėl streso ir atostogų trūkumo, tad negaliu sakyti ar papildas jos suteikė. Gal be jo iš viso nebūčiau nuo žemės atsikėlusi? Pastebėjau, kad per pastarąjį PMS mane mažiau bėrė ir šiaip simptomai buvo lengvesni. Tačiau tokio teigiamo šalutinio poveikio gamintojas nenurodo, tad gal čia mano reguliarus rytinis vaikščiojimas taip puikiai veikia? Kaip žinoti?

Išvadą padaryti galiu vieną – po daugiau nei mėnesio vartojimo aš matau teigiamus pokyčius sausiausiose ir problematiškiausiose kūno vietose. Vartoti papildą paprasta ir nėra neskanu :). Man patinka, kad nepridėta visokių skoniklių ir dažiklių.

Ar rekomenduoju? Esu bandžiusi tik 2 kolageno papildus. Vienas jų buvo toks neskanus, kad taip ir nebaigiau vartoti. Šį geriu ir gersiu toliau, nieko blogo negaliu pasakyti, o tai jau yra pakankama rekomendacija. Jei bandėt, kas jums tiko ir patiko, visada laukiu rekomendacijų komentaruose, nes esu atvira atradimams.

Naudinga info: 60 dienų kursas kainuoja 117 EUR, papildus galima pirkti išsimokant per 3 kartus. Skinlovers svetainėje galioja mano nuolaidos kodas Salomeja10, kuris suteikia papildomą 10% nuolaidą, dažniausiai net tada, kai vyksta akcijos. O jų tikrai pasitaiko!


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#REKLAMA, produktai yra padovanoti