Mano vyras dabar gana dažnai skrenda į komandiruotes Kopenhagoje. Iš ten dažniausiai lauktuvių gaunu juodų saldainių (nom nom nom!) arba Lego (žino, kad krykštausiu). Tačiau paskutinį kartą skambina ir sako, kad esu kažkokiame prekybos centre, gal tau ko reikia? Na, sakau, visko reikia! Bet gi nieko neparskraidinsi su rankiniu bagažu. Sakau, pažiūrėk gal yra dekoratyvinės. O kas ta dekoratyvinė, pasigirsta klausimas. Ir ne, man nėra juokinga, nes aš lygiai taip pat pasitikslinčiau pirkdama kokį tepalą “Senukuose”. Na, sakau, ne šampūnai ir kremai, bet visokie lūpdažiai ir tušai, būna atskiri stendai. Rado tradicinius “L’oreal”, “Maybelline”, kas neįdomu, tada “Essence”, bet kai paprašiau apžiūrėt vidurį stendo, kur būna riboto leidimo kolekcijos, paaiškėjo, kad ten tik visokie helovyno blizgaliukai. Tada aptiko E.L.F. Amerikietiškos kosmetikos aš kartais parsisiunčiu iš “Iherb”, bet na, kodėl gi ne? Telefonu išrinkom tušą ir lūpų dažus. Deja su spalva ne visai pasisekė. Renkant kažką natūralesnio, natūraliausias variantas buvo “Natural” spalva. Tik man ji kiek šviesoka.

Sudėtis: Paraffinum liquidum (mineral oil), microcrystalline wax (cera microcristallina), synthetic beeswax, ethylhexyl palmitate, copernicia cerifera (carnauba) wax, ozokerite, polyethylene, ceresin, silica dimethyl silylate, polyisobutene, aspartame, retinol (VA), magnesium ascorbyl phosphate (VC), tocopheryl acetate (VE), phenoxyethanol, ethylparaben, propylparaben, methylparaben. May contain: Titanium dioxide (CI 77891), iron oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), blue no.1 lake (CI 42090), red no.40 lake (CI 16035), red no.7 lake (CI 15850), red no.27 lake (CI 45410).

Lūždažis patogus, panaus į pieštuką, išsukamas. Labai maloni minkšta, tiesiog kreminė formulė. Tačiau aš tikrai nedrįsčiau jo vadinti matiniu. Gal ir netviska, bet vistiek labiau aksominis. Lūpų nedžiovina, kaip tik maitina. Dėvisi maloniai, tačiau tikrai neilgai. Pagersit kavos ir eisit iš naujo dažytis. Šiaip jau man tokios formulės patinka. Na tokios, kurios lūpų nekankina. Bet spalva man čiut per šviesi. Ji šiek tiek pilkšvesnė už mano natūralią lūpų spalvą.

Jau vakar matyta nuotrauka, kurioje dėviu šiuos dažus.

Nėra blogai, bet per blyšku. O ko tu tikėjaisi, paklausite, rinkdamasi “natural” spalvą? Gal kažko tokio vos vos rausvesnio ir čiut čiut tamsesnio.

Tačiau kaina nedidelė, visai rimtai svarstau išbandyti dar.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com. Kaina – 2.55 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.