Keiktis negražu, bet šiandien tą darau :). Pastarąsias porą dienų, mano kompiuteris ožiuojasi ir kažkodėl atsijungia nuo interneto. Ir nors aš namie turiu net du Wi-Fi šaltinius, o telefono dėka galiu padaryti ir tris, neprisijungia prie jokio, tol kol neperkraunu kompiuterio. Tiek jau čia tos bėdos tebūtų. Perkrauni ir naudojiesi toliau. Juo labiau, kad nedaro jis to dažnai, du-tris kartus per dieną. O bet tačiau, esu kelis kartus minėjusi, kad mano bloginimo platforma yra nesąmoninga ir neturi automatinio saugojimo. Jei aš nebūnu paspaudusi “išsaugoti ir tęsti redagavimą” mygtuko, tai dingus interneto ryšiui, tenka atsisveikinti su tuo ką parašiau. Tai spėkit, kad dingsta :D. Aš, žinoma, neinkščiu. Skaitinėju internetus, kaip galėčiau identifikuoti ir susitvarkyti bėdą, gal pagaliau atrasiu, kas čia gadina reikalus.

Ai, dar oras už lango iš nuotaikos atima -100, o šildymo sąskaita -1000. :). Na, bet kaip vakar ir sakiau – daugiau pozityvumo, nes aplink vyksta labai daug gerų ir įdomių dalykų!

Apie tikrai įdomų dalyką aš ir atėjau čia papasakoti! Pirmą kartą paėmusi į rankas pasakiau – “wow”! Tokią reakciją sukėlė juodos spalvos IKOS lūpdažis, kuris dar vadinamas galvojančiu (protingu? išmaniu?) – „The Thinking Lipstick”.

Produktas pristatomas taip:

Lūpų dažų sudėtyje yra daugiau nei 50 % natūralių aliejų (Ricinus Communis). Aliejus šaltu būdu spaudžiamas iš sėklų.

Tai ideali lūpų priežiūros priemonė, kuri apsaugo lūpas nuo drėgmės praradimo.

Be to 7,8 % iš pagrindinių komponentų sudaro įvairūs vaškai, tokie kaip Candelilla, bičių ir karnaubo vaškas. Receptūra taip parinkta, kad produktas reaguoja į odos PH balansą.

Lūpų dažų spalva kinta pagal jūsų nuotaiką, nuo perlų rožinės iki vyšninės ar abrikoso.

Lūpų dažai išsilaiko ant lūpų iki 24 valandų.

Patarimas: kai pasidažote lūpų dažais palaukite 1-2 minutes ir lūpų dažų perteklių nuimkite servetėle.

Šiaip jau yra melas, kad lūpų dažų spalva priklauso nuo nuotaikos. Nei ten priklauso, nei ką. Yra keli spalvų variantai ir juodas virsta tamsiai rožiniu-violetiniu, žalias – barbiškai rožiniu ir t.t.

Kokios jūs nuotaikos bebūtumėte, juodas dažas nevirs oranžiniu. Jis taps tokiu, kokiu sumanyta iš anksto.

Bendras priemonės vaizdas tikrai prabangus, daro įspūdį. Tūbelė dabar madingos rožinio aukso spalvos.

Neatrodo, kad būtum kokį niekutį prigriebus iš kioskelio, ar ne?

Patys dažai man paliko labai dviprasmišką įspūdį. Oho, juoda spalva, pagalvojau, įdomu įdomu, bet iš tiesų, tai juodumo nesitikėkite, ji iš karto keičiasi. Ir keičiasi nelabai tolygiai.

Pradeda rūžavuoti nuo ploniau padengtų kraštų. Ten, kur dažų daugiau, lieka tokia murzinoka juodai violetinė spalva. Pašalinus perteklių – gražios, gana švelnios spalvos violetinis pigmentas:

Rankos rankomis. Pakalbam apie lūpas.

Problema nr.1: kokį pieštuką naudoti? Tai jau tikrai, kad ne juodą, nes juoda spalva keičiasi. Sunku ir tą violetinį pataikyti, kai nesu tikra, koks liks rezultatas. O jis priklauso nuo to, kiek storai dažų tepi.

Problema nr.2: lūpos turi būti tobulos. Vos koks niekinis pašerpetojimas – būtinai išryškės, nes būtent tie trūkumai nusispalvina juodai ir spalvos nekeičia. Tad gali būti margalūpe, mergele :).

Problema nr.3: spalva keičiasi netolygiai, tad vistiek pirmas 10 min būsi margalūpe.

Problema nr.4: lūpų dažai žiauriai žiauriai sausina lūpas. Dar kokias tris dienas po to.

Radau senų nuotraukų:

Čia po kelių valandų. Nusausinta servetėle, praktiškai vien į lūpas įsigėręs pigmentas, matosi, kad lūpos persišviečia.

O čia visai šviežia. Ir kaip jau sakiau – lūpos margos, atrodo truputį purvinos.

Tiek daug problemų įvardinau, kad ko gero reiktų lūpų dažus nuteisti, ar ne? Neskubėkime. Pasakysiu, kad nepaisant visų minusų, man patiko jų išsilaikymas. Į lūpų pigmentą įsigeria taip, kad jei specialiai nenuvalysite – laikys 3 dienas. O tokiai lūpų dažymo vėplai kaip aš (ar nenusitrynė, ar nenusivalė, ar neišsitepiau, ar ar ar ar!), tai super. Pasidažai. Palauki, kol susigers. Nuvalai perteklių ir valio! Ramuma. Jei taip žiauriai nesausintų, tai iš viso būtų gėris. Kaip ten bebūtų, tai daikčiukas tikrai įdomus.

Įvertinimas:

Naudinga: IKOS produkcijos galite rasti Groziodraugas.lt, taip pat čia. Lūpdažio kaina – 7.24-13 EUR.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.