[2022 03 16] Kokios jūsų nuotaikos? Nesitikiu atsakymo, kad gyvenimas gražus ir t.t. Rusija pasistengė, kad jis toks nebeatrodytų. Neįsivaizduoju kaip ukrainiečiai dar sugeba filmuotis iš karo zonų ir šypsotis. Tačiau man nuolat galvoje skamba kažkur internete matyta frazė „nesilaidokim dar“. Taip, vyksta karas. Taip, reikia aukoti, savanoriauti, skleisti žinią apie rusijos daromus nusikaltimus ir prisidėti prie informacinių karų. Tačiau tuo pačiu būtina rūpintis savo fizine ir emocine sveikata, nepamiršti, kad šiuo metu keliaujame ir į ekonominę krizę, tad reikia nenustoti palaikyti mėgiamų verslų ir apskirtai branginti galimybę stovėti po dušu.

Šiandien įrašas paprastas ir jums jau patikusio formato – labai trumpi atsiliepimai apie išbandytus produktus. Ankstesnė dalis čia. Tekstas ilgas nebus, nes tikrai daug naujovių mano pasaulyje nebuvo.

BELLAPIERRE mineralinė kompaktinė pudra

Seniai norėjau kompaktinės mineralinės pudros. Viskas gerai su biriomis, išskyrus tai, kad jos birios. O tai reiškia, kad nepatogu vežiotis (aš pamirštu užsukti apsauga, o ir šiaip likučiai byra), daug netvarkos. Taigi, išbandžiau presuotą. Nematau kažkokių trūkumu, tik kad naudoti šiek tiek patogiau. Tad kai po šimto metų sunaudosiu, tai vėl kažką tokio pirksiu.

THE BALM SCUBA WATER RESISTANT blakstienų tušas

Mėgstu turėti bent vieną vandeniui atsparų tušą ir mėgstu THE BALM. Tačiau šis nuvylė. Labai jau… Natūralus? Dažo vos vos, o aš jau mėgstu, kad visas tas vargas matytųsi bent kažkiek. Atsparumas vandeniui irgi abejotinas, nes nuolat nusiteplioju, o nuvalyti sunku. Nekartočiau.

DIDIER LAB ONE STEP gelinis nagų lakas

Jei atvirai, tai tingiu aš nagus lakuotis. Priežastis – tam reikia rasti valandą kas savaitę. Daug, bliamba, o rezultatas abejotinas. Todėl dažniausiai kepru labai trumpai. Tačiau, kai jau sugalvoju, kad noriu lako, tai man viskas turi būti kuo paprasčiau, pvz, vieno žingsnio gelinis. Šis Dieder Lab visai neblogas. Spalvos sodrios, gal tik storoki sluoksniai man gaunasi, bet matyt įgūdžio reikalas. Šiaip vienfazi, kuris man laikytų ilgiau nei dvi dienas, gana sunku rasti.

Flora & Curl Hydrating Hair Mist – plaukų purškiklis

Sausiems, garbanotiems plaukams atgaivinti. Man labai patinka ir kaip paskutinė priemonė po plovimo ir formavimo, ir kitą dieną, kai reikia atgaivinti bangas. Skaniai kvepia, gera sudėtis, be proteinų ir silikonų.

Curlsmith Curl Conditioning Oil-in-Cream – kondicionuojantis nenuplaunamas kremas

Dar vienas labai vertas dėmesio produktas garbanėms. Šio kremo konsistencija iš pirmo žvilgsnio kieta, sviestinė ir neįkvepia. Atrodo, kad taigi tikrai plaukai apsivels, nepasidengs gražiai ir bus sulipę. Bet gi ne. Lengvai minkštėja ir tirpsta, puikiai pasiskirsto net ant labai šlapių, varvančių plaukų ir juos suminkština. Garbanos tampa glotnios, malonios liesti, minkštos! Seniai jau tokio gero kremo neturėjau, o naudojamas su geliu iš viso pasaka.

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

Pagaliau salicilo rūgšties serumas sugrįžo! Tai ir iš karto nusipirkau. Man tai nepamainoma priemonė prieš bet kokį giluminį ar įaugusio plauko sukeltą spuogą. Veikia greitai ir efektyviai. Kartais lašą įvarvinu ir į veido priežiūros produktą.

Kilig drėkinamasis rankų kremas su vitaminu C

*Reklama, dovana. Graži pakuotė. Malonus lengvas kvapas. Tačiau pats kremas apie nieką. Nei ten labai drėkina, nei ten labai maitina. Ką tik nusiplovus rankas visai tinka pasitepti, bet jokio ilgesnio poveikio. Nei kritikuoju, nei giriu. Suvartosiu ir pamiršiu.

Bandau dar sugalvot, ką čia pirkau ir išmėginau per pastaruosius mėnesius, bet atrodo, kad čia ir visos naujienos.


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.