[2022 07 27] Ką jau čia slėpsi – socialiniai tinklai suryja labai daug mūsų laiko. Ne veltui atsirado įvairios programėlės ar iš karto įdiegti įrankiai, kurie rodo, kiek laiko praleidžiame vienoje ar kitoje aplinkoje. Ir tuose socialiniuose tinkluose daugiau laiko praleidžiame ne patys rodydami, o sekdami kitus. Tad šiandien noriu pasidalinti, ką įdomaus seku pati.

Iš tiesų, turėdama 4 profilius aš stebiu tikrai daug žmonių. Tarp jų įvairiausios žvaigždės nuo Ievos Swan iki Karolinos. Tačiau tai, kad esu paspaudusi mygtuką „follow“ dar nieko nereiškia, nes visus tokius profilius pažiūriu, kai visai jau neturiu, ką veikti ir noriu pašvaistyti laiką. Kai kurių net ir tada nepažiūriu, nes esu paspaudusi mute. Tačiau yra tokių, kurių storiai peržiūrimi patys pirmi. Juos čia ir išvardinsiu, o sąrašas tikrai nebus labai ilgas.

Sigita rašo/rodo namų gyvenimą. Dominuojančios temos – interjero kūrimas, tačiau trijų vaikų, iš kurių du jau paaugliai, mama randa ir kitų temų. Man patinka sveikas požiūris į aplinką, savo kūną ir net tuos pačius socialinius tinklus.

Miglė kalba apie socialinius tinklus, veda administravimo kursus. Seku, nes patinka kuriamo turinio stilius, patarimai, motyvacijos. Ir, aišku, perlai, kuomet pasidalija pačiomis keisčiausiomis klientų žinutėmis. Perlams skirtas highlightas, tad galit eiti pasijuokti ar pavartyti akis.

Nesu didelė vaikų reikalų gerbėja, bet Ū Ilgoji blogą skaičiau dar iki soc. tinklų. Patinka Ūlos mamos stilius visame kame. Na ir tai yra šiek tiek ironiškas, fainas profilis iš nedidelės šeimos gyvenimo. Dažnai sukelia šypseną.

Vytautės turinys orietuotas į sveiką požiūrį į viską: grožį, kūną, aplinką. Man patinka jos mintys, smagu, kad yra žmonių, kurie primena, kad drabužiai turi tarnauti kūnui, o ne atvirkščiai. Tai gal daug bendro ir neturim, bet visada peržiūriu, ką kelia.

Čia matyt vienas nelietuviškiausių (savo drąsa) lietuviškų profilių apie plius dydžio moters gyvenimą. Giedrė į savo kūną žiūri labai sveikai. Iš esmės rodo tą patį, ką daugelis mūsų kitų influenserių: save iš paplūdimio, save valgančią ir t.t. Labai įkvepia ir primena, kad gyventi reikia dabar, o ne tada kai sulieknėsime, o teisę rodytis, selfintis, būti su bikiniu ir t.t. turi visi.

Milana, spėju, yra viena garsiausių burnos higienisčių. Garsiausių, tai nes daug kas seka ir žino. Na tai va, ir aš pažiūriu jos kuriamą turinį ir neslėpsiu, kad įkvepia reguliariau naudotis dantų siūlu 😀

Rūta man truputi primena mane pačią. Atrodo tokia pasaulio heiterė :). Nors iš tiesų turbūt taip nėra. Nedaug mes turim bendro. Aš neturiu vaikų, šunų, negyvenu trobelėje, nemėgstu siūti ir t.t., bet vistiek patinka, kaip ji surašo mintis per daug nesistengdama užklostyti visu vatom, kad tik neužsigautų ir neįsižeistų.

Dviejų merginų (nors daugiausiai Patricijos) knygų profilis. Šiaip aš knygų profilių seku apie 300, tačiau čia paminėsiu tuos kelis, kurių storių beveik nepraleidžiu. Taigi, book.duo man patinka už aršumą, kai reikia pareikšti nuomonę apie įvairius dalykus. Knygų atsiliepimus skaitau labai retai, nes aš iš viso nelabai mėgstu juos skaityti, tačiau visą kitą turinį sugeriu su apetitu!

Sandra knygų blogų senbuvė. Dabar panašu, kad skaito mažokai, atsiliepimais dalinasi negausiai, bet kuria turinį apie knygas. Iškapsto įdomybių, parodo Norvegijos gamtos, įdomių vietų ir t.t. Vienu metu buvo dingusi, tai iš karto pasigedau.

Paula yra mažo verslo savininkė. Ji turi elektroninę atvirukų ir kitų kancialerinių prekių parduotuvę ir iš esmės yra mano įkvėpimo šaltinis. Matau kaip ji auga, matau kaip jai sekasi ir tai įkvepia tikėti, kad viskas įmanoma, jei tik darai su meile ir užsidegimu.

Štai ir viskas, išrinkau 10 profilių iš įvairių sričių, kurie man įdomus. O sudėjus viską, tai seku apie 1000 žmonių. Ar čia buvo nors vienas profilis, kurio jūs dar nežinojote? Papasakokit, ką ir kodėl sekat jūs. Be pagrindinių šių dienų žvaigždių.


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.