Jei saldainių dar negana, arba "Mary Kay" kūno putėsiai „Be Delighted“

Estimated read time 3 min read

Pratęskime šventinius pokalbius apie saldainius. Tai kiek suvalgėte? Kiek šokoladukų gavote dovanų? Nebesinori žiūrėti ar ilgitės to nuodėmingo šlamštimo (“o apie dietą pagalvosime rytoj”)? Aš tai mielai dabar įsimesčiau į burną kokį saldėsi, bet kažkaip dar laikausi. O jus galiu pakankinti saldainių kvapais 🙂

Jokia paslaptis, kad praeitą savaitę gavau dovanų iš “Mary Kay” atstovų, jau gyriausi. Dovaną sudarė kūno putėsiai, apie kuriuos šiandien ir kalbėsiu, bei blizgus purškiklis.

Apie purškiklį atskiro įrašo tikrai nedarysiu, nes tai toks produktas, kuris mano gyvenime neranda vietos. Taip, aš jį pabandžiau, pasipurškaliojau, pakrykštavau, pašūkavau vyrui: “žiūrėk kokį barby pink fyfų daiktą gavau!”. Ir viskas tuo baigiasi. Jei noriu blizginti kūną, aš mieliau renkuosi highlighter tipo priemonių suteikiamą blizgesį, o šis purškiklis per daug pavienius blizgučius skleidžia. Kvapas – saldus zefyrų-kramtomos gumos. Jei jus domina, tai ieškokite čia.

Na, o putėsius išmėginau ir tiesą sakant naudoju kiekvieną dieną nuo tada kai gavau, tai yra visą švenčių periodą.

Aprašymas minimalus.

Pažinkite „Be Delighted“ kolekciją! Išbandykite visiškai naują odos priežiūros būdą. Pažinkite mūsų putėsius:

  • jūs pamilsite jos nepaprastą, saldų sausainių aromatą
  • nepaprastai lengva konsistencija, putėsiai akimirksniu įsigeria
  • drėkina ir nepalieka riebaus sluoksnio odos paviršiuje.

Sudėtis:

Putėsiai, sakote? Na, iš tiesų šio kremo konsistencija tokia keista. Baltas baltas, purus purus. Man vis pritrūksta žodžių apibūdinti? Lyg smulkiai malta cukraus pudra būtų išsukta su kiaušinio baltymu? Ne, ne tai… bet kažką tokio primena.

Tepasi lengvai, kaip silikonas. Susigeria žaibiškai. Tuo tai tikrai patiko. Oda tampa švelni (na, kaip būna nuo silikoninių makiažo bazių), jokio diskomforto. Lengvai drėkina.

Tačiau tas kvapas, tai gali išvaryti iš proto. Aš mėgstu saldžius kvapus, bet kitokio tipo. Labiau vanilės, karamelės, rytietiškų gėlių. Taip, man truputį “užplaukė”, kad Kalėdiniam laikotarpiui užsimaniau zefyriukų-saldainukų. Gal ir ne be priežasties žmonės dovanoja rožines cukraus lazdeles. Apima nemaloni fantazija, kad įkrentu į lipnią rožinę cukraus vatos masę, nors kremas nei lipnus, nei rožinis :D.

Tiesa, minėtos savybės, nepaisant kvapo, man visai patinka, ypač tai, kad susigeria labai greitai, bet dėl nenatūralaus saldumo aš abejoju, kad sunaudosiu iki galo. Kremo naudai turiu pripažinti, kad kvapas nesilaiko labai jau ilgai. Na, bet vistiek gi jau tuoj nusibos. Gal ryt, gal poryt, bet greitai. Dar bus galima per Valentino dieną prisiminti.

Ar rekomenduoju? Tik jei nesibaidote tinklinės prekybos konsultantų ir mėgstate tokio tipo kvapus. Nesu gerai susipažinusi su “Mary Kay” kosmetika, tad gal kitomis progomis jie išleidžia žemiškesnių kvapų produktų?

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pas konsultantus ir www.marykay.lt. 113 gramų kainuoja 23.50 EUR.

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours