Šiai temai mane įkvėpė Besame, kuri sugalvojo ir parašė, kokius penkis produktus pasiliktų jei tektų apsispręsti mirk gyvenk. Užsukit į jos įrašą, ir šiaip, mylėkit blogerius, kurie rašo blogus, nes tai jau nykstanti rūšis :). 

Idėją pasigavau. Nors šiandien keistai jaučiuosi, galvoju imti ir daryti :). O keistai jaučiuosi, nes vakar pajutau deguonies bado pasekmes. Buvau koncerte Kongresų rūmuose ir atrodo, kad ten kažkas ne tik nevėdino, bet ir siurbė deguonį. Tetos vėdavosi bilietais, o aš skaičiavau minutes, kada gi viskas baigsis. Man regis net plojimų buvo mažiau, nei paprastai tokio lygio koncertuose, kur programą atlieka geriausia metų operos solistė Europoje. Visi tiesiog žiobčiojo kaip žuvys ir norėjo greičiau išsimėžti. Kongresų rūmai, kas jums yra? Tai šiandien jaučiuosi tokia ant ribos, o tuoj vizitas pas stomotologę. Nežinau, kaip čia bus 🙂 Tačiau kol kas pakalbėkime apie kosmetiką. Perskaičiusi Besame tekstą, pagalvojau, kad mano penketuke neatsirastų vietos nei bronzeriui, nei highlighter’iui. O kas gi jame atsidurtų?

1. “Maybelline Dream Urban Cover” kreminė pudra

Ši pudra itin gerai maskuoja, tad tiktų bet kokia rimtesne proga. Taip pat ji yra labai lengva, man tepasi kaip kremas, neryškina išsausėjimų, nesijaučia sunkiai, todėl mielai renkuosi ir kiekvienai dienai. 

Tačiau žinoma ją reikia fiksuoti, o tam pasilikčiau…

2. “Everyday Minerals” mineralinę pusiau matinę pudrą “Semi Matte Base, Golden Light 2W”

Nes ji man puiki ir fiksavimui ir pati viena, kiekvienai dienai. Tiesiog universali ir be konkurencijos, nors turiu aš ne vieną panašios paskirties priemonę. 

Kitas produktas penketuke:

3. “Gosh” blakstienų tušas “Rebel Eyes Skinny B”

Apie jį rašiau vakar. Šiuo metu turiu gal keturis ar penkis tušus ir šis yra favoritas. Ir dažo puikiai, ir patogus, ir netepa. Ir dar per daug nelipina, tai tinka ir kiekvienai dienai, ir dramos galima prikurti. Vieni pagyrimai, tad nekeista, kad jis liktų. O kur dar tai, kad vietos mažiausiai užima :).

Toliau…

4. “L’Oreal Paris” matinis lūpų lakas “Rouge Signature”

Dar galvojau, ar pasiimt kažką antakiams, ar ne. Bet ai, geri jie tokie kokie yra, be pinceto vistiek negyvenčiau. Tai imu šią spalvą. Ji kiek tamsesnė (turbūt ryškiausia ką naudoju). Man tinka, neiššaukianti, o patys dažai man yra geriausia ką gyvenime esu naudojusi. Nes nejuntami. 

Na ir paskutinis penketuke…

5. šviesą atspindinti priemonė iš “ColourPop”

Šios priemonės niekada nesu naudojusi kitaip nei šešėlius. Nors šiaip čia lyg ir šlapias bronzeris. Žinau, kad užkritusių vokų savininkėms nerekomenduojami blizgūs šešėliai. Bet viena yra žinoti, kita jaustis. Pvz, kai aš vokus, arčiau blakstienų, patepu kuo blizgiu, atrodo, kad žvilgsnis irgi spindi ir yra gyvesnis. O čia tik op op pirštu, nei pastangų reikia, o atrodo gražiai. Dengiasi plonai plonai. Nusipelnė būti penketuke. 

Žinau, kad mažai besidažantys žmonės iš viso gal net neturi penkių produktų, bet įrašas apie mane. Aš jų turiu dešimtis, tad tikrai reikėjo pasukti galvą, ką pasilikčiau. Grynai teoriškai. O jūsų penketas būtų…?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.