Jei galėčiau pasilikti tik penkis dekoratyvinės kosmetikos produktus!

Estimated read time 3 min read

Šiai temai mane įkvėpė Besame, kuri sugalvojo ir parašė, kokius penkis produktus pasiliktų jei tektų apsispręsti mirk gyvenk. Užsukit į jos įrašą, ir šiaip, mylėkit blogerius, kurie rašo blogus, nes tai jau nykstanti rūšis :). 

Idėją pasigavau. Nors šiandien keistai jaučiuosi, galvoju imti ir daryti :). O keistai jaučiuosi, nes vakar pajutau deguonies bado pasekmes. Buvau koncerte Kongresų rūmuose ir atrodo, kad ten kažkas ne tik nevėdino, bet ir siurbė deguonį. Tetos vėdavosi bilietais, o aš skaičiavau minutes, kada gi viskas baigsis. Man regis net plojimų buvo mažiau, nei paprastai tokio lygio koncertuose, kur programą atlieka geriausia metų operos solistė Europoje. Visi tiesiog žiobčiojo kaip žuvys ir norėjo greičiau išsimėžti. Kongresų rūmai, kas jums yra? Tai šiandien jaučiuosi tokia ant ribos, o tuoj vizitas pas stomotologę. Nežinau, kaip čia bus 🙂 Tačiau kol kas pakalbėkime apie kosmetiką. Perskaičiusi Besame tekstą, pagalvojau, kad mano penketuke neatsirastų vietos nei bronzeriui, nei highlighter’iui. O kas gi jame atsidurtų?

1. “Maybelline Dream Urban Cover” kreminė pudra

Ši pudra itin gerai maskuoja, tad tiktų bet kokia rimtesne proga. Taip pat ji yra labai lengva, man tepasi kaip kremas, neryškina išsausėjimų, nesijaučia sunkiai, todėl mielai renkuosi ir kiekvienai dienai. 

Tačiau žinoma ją reikia fiksuoti, o tam pasilikčiau…

2. “Everyday Minerals” mineralinę pusiau matinę pudrą “Semi Matte Base, Golden Light 2W”

Nes ji man puiki ir fiksavimui ir pati viena, kiekvienai dienai. Tiesiog universali ir be konkurencijos, nors turiu aš ne vieną panašios paskirties priemonę. 

Kitas produktas penketuke:

3. “Gosh” blakstienų tušas “Rebel Eyes Skinny B”

Apie jį rašiau vakar. Šiuo metu turiu gal keturis ar penkis tušus ir šis yra favoritas. Ir dažo puikiai, ir patogus, ir netepa. Ir dar per daug nelipina, tai tinka ir kiekvienai dienai, ir dramos galima prikurti. Vieni pagyrimai, tad nekeista, kad jis liktų. O kur dar tai, kad vietos mažiausiai užima :).

Toliau…

4. “L’Oreal Paris” matinis lūpų lakas “Rouge Signature”

Dar galvojau, ar pasiimt kažką antakiams, ar ne. Bet ai, geri jie tokie kokie yra, be pinceto vistiek negyvenčiau. Tai imu šią spalvą. Ji kiek tamsesnė (turbūt ryškiausia ką naudoju). Man tinka, neiššaukianti, o patys dažai man yra geriausia ką gyvenime esu naudojusi. Nes nejuntami. 

Na ir paskutinis penketuke…

5. šviesą atspindinti priemonė iš “ColourPop”

Šios priemonės niekada nesu naudojusi kitaip nei šešėlius. Nors šiaip čia lyg ir šlapias bronzeris. Žinau, kad užkritusių vokų savininkėms nerekomenduojami blizgūs šešėliai. Bet viena yra žinoti, kita jaustis. Pvz, kai aš vokus, arčiau blakstienų, patepu kuo blizgiu, atrodo, kad žvilgsnis irgi spindi ir yra gyvesnis. O čia tik op op pirštu, nei pastangų reikia, o atrodo gražiai. Dengiasi plonai plonai. Nusipelnė būti penketuke. 

Žinau, kad mažai besidažantys žmonės iš viso gal net neturi penkių produktų, bet įrašas apie mane. Aš jų turiu dešimtis, tad tikrai reikėjo pasukti galvą, ką pasilikčiau. Grynai teoriškai. O jūsų penketas būtų…?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

7Comments

Add yours
 1. 1
  Jovita

  1. Everyday minerals matinė biri pudra. Kažkoks kostmosas kokia gera. Visą vasarą naudojau vieną, be pagrindo, labai patiko.
  2. Gosh Boombastic tušas. Būūūm ir blakstienos tobulos.
  3. Barry M Matte Me Up, spalva Pose. Laikosi labai gerai.
  4. Nyx 3 STEPS TO SCULPT FACE SCULPTING PALETTE. Atradimas, patogu, nes viskas viename ir puikiai atrodo ant veido.
  5. ESSENCE LASH&BROW blakstienų ir antakių želė 9 ml. Pigi, gerai užfiksuoja antakius.

  Vis dar tebeieškau tobulo makiažo pagrindo. Šiuo metu bandau L’OREAL INFAILLIBLE makiažo pagrindą. Neblogas, bet ne tobulas.

 2. 2
  Alma

  Aš tikriausiai vargiai galėčiau pasakyti konkrečius produktus, bet iš principo mano visa dekoratyvinės kompanija ir yra 5 produktai 😀
  1. Makiažo pagrindas. Šiuo metu naudoju Deborah Pure Formula, normalus, bet nekartočiau. Ir dar su nuolaida prigriebtas Gosh Plus+, šitas labiau patinka. Dar visad kritiniu “nežinau, ką rinktis” atveju L’oreal True Match pirktina. Bet tobulo nesu atradusi.
  2. Fiksavimui šiuo metu Gosh Prime’n Set su hialuronu. Dar kuprinėje Loreal kompaktinė, bet laisvai išsiversčiau ir be jos.
  3. Akių pravedimui mylimiausias ir kartojamas Gosh metalo linijos pieštukas, atspalvis Moonstone. Dar keli iš Gosh yra patikę, bet šitas kažkaip labiausiai lipo.
  4. Antakiams tik Gosh pieštukas, perku urmu į priekį, ir bijau, kad neišimtų iš prekybos 😀
  5. Tušas. Keli mėgstami iš L’oreal ir MaxFactor rotuojami. Dabar sudominai su tuo iš Gosh, gal vis tik reikės pabandyti.

  Ir viskas 🙂 Iš pamišusios kosmetikos kaupikės į tokį optimizuotą reikalą.

 3. 3
  Salomėja

  Everyday minerals žiūriu daug kam patinka. Net keista, atrodo gi tos pudros panašios, bet pas juos kažkokia osom.

 4. 4
  Salomėja

  O bet smagu matyt Gosh gerbėją. Man kartais atrodo, kad aš tik viena naudoju. Net tarp tų blogerių, kurios irgi iš kokio renginio parsineša nepanašu, kad prilimpa.

 5. 5
  Alma

  Aš nuobodoka su ta Gosh, net neatsimenu, nuo kada čia taip užkibau, tikriausiai pieštukas antakiams ir buvo tas kabliukas, nes esu šviesi, pilki atspalviai ne iki galo tinka, rusvi dažnai turi to tokio raudonumo. Būtent Gosh ir radau tokį pilkai rusva atspalvį. Su akimis man vargas, nes arba tepa arba dirgina, Gosh irgi pavyko rasti tobulus. Dėl tos fiksavimo pudros tai Tu kalta 😀 Prirekomendavai, bet tikrai nenusivyliau.

 6. 6
  Salomėja

  Ta pudra man super. Antras pasirinkimas nuo įraše minėtos. Ypač kai nenoriu papildomos spalvos. Dabar turiu ir naują, kur padaro makiažą vandeniui atsparų, bet?su hialiuriono rūgštimi fainesnė 🙂

 7. 7
  Jurgita

  Man užtektų mažiau nei 5 priemonių:
  1. Mineralinis makiažo pagrindas. Buvau ir aš Everyday minerals gerbėja, bet jau seniai nebesisiunčiu iš iHerb (ten pudra be akcijos kainuoja 11 eur), o Lietuvoje brangiau gerokai. Pradėjau pirkti Lily Lolo pudrą ir esu patenkinta.
  2. Tankinantis blakstienų tušas. Iš tikrųjų net nelabai yra skirtumo kokios firmos, rezultatas daugmaž vienodas.
  3.Automatinis akių kontūro pieštukas. Essence long lasting eyeliner. Kartą pabandžiau ir prilipo ilgam.
  4. Lūpų balzamas, gali būti ir bespalvis.
  ir viskas, išgyvenčiau su tiek:) Turiu ir lūpdažių ir skaistalų ir kitų priemonių, bet tik šias 4 priemones sunaudoju iki galo, o kitos susensta kelis kartus panaudotos:) Antakius dažau pati su dažais ir KAIP PATOGU:) Nenoriu prisiminti tų laikų kai naudojau pieštukus, šešėlius ir pan.

+ Leave a Comment