Šiandien buvo nuostabi diena pasivaikščiojimams. Saulėta ir gana šilta, bet dar nekepina, kad leiptum. Ir to rezultatas yra – >19300 žingsnių. Na, o būtent sekmadieniais, kiek žinau, nemažai merginų mėgsta pasidaryti kaukiadienį. Aš ir pati planuoju išmėginti juodą nuplėšiamą kaukę. O tuo tarpu papasakosiu apie vieną jau seniau pabandytą.

“Skinlite” kaukės yra gamintos Korėjoje, bet prisipažinsiu, kad naršydama po to krašto elektronines parduotuves aš tokio gamintojo nemačiau, o gal neatkreipiau dėmesio. Pirkdama buvau įsitikinusi, kad produktas yra rusiškas, nes tekstai ant pakuočių rašyti kirilica ir anglų kalba.

Taigi, “made in Korea”, įdomu, kad jie turi tokių paprastų kaukių. Visada atrodo, kad Korėjoje tik lakštinės arba su visokiais pribumbasais. Manoji yra su mineraliniu purvu ir pristatoma taip:

 

Sudėtis:

Paties produkto konsistencija visiška įprasta tokio tipo kaukėms. Tiesiog tiršta košelė. Dengiasi maloniai, stingsta gana greitai, tada pradeda tempti veidą.

 

Kaip visada, neturiu jokių bėdų su kakta, tai niekada jos ir neliečiu. O tada ji, aišku, atsidėkoja nekeldama bėdų. Išvada? Reiktų visam veidui nieko nenaudoti :D.

Tai va, nuplaunu kaukę po 20 minučių. Oda atrodo šiek tiek skaistesnė, bet ir pasausinta smarkokai. Nei labai švaresnė, nei poros siauresnės, nei raukšlės mažesnės. Galbūt reiktų ilgiau naudoti, bet šiaip nematau priežasčių, kodėl ją kartočiau. Nors kitą kompanijos produkciją gal ir pamėginčiau dar.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pirkti “Martina” parduotuvėse, arba importuotojo interneto svetainėje www.medisana-shop.lt. Daugiau gamintojo kaukių. Pakutis dalinasi į dvi dalis (7ml + 7ml) ir kainuoja 1.30 EUR.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.