Hamletiškas klausimas: rašyti atsiliepimus bei įspūdžius apie priemones, kurių negalima nusipirkti Lietuvoje ir tose elektroninėse parduotuvėse, kurios siunčia į mūsų šalį, ar ne? Nusprendžiau, kad reikia rašyti. Jei aš tokį produktą kažkokiu būdu gavau, tai galite ir jūs. Visi turime draugų, giminaičių, pažįstamų, kurie gali padėti įsigyti, o ir patys keliaujame ir pvz., “Sephora” gi nestovi Antarktidoje.

Išbandžiau aš “Sephora” nosies valymo juostelę. Pasakysiu atvirai – esu labai skeptiška juostelių klausimu. Na nei viena nepasirodė bent šiek tiek veiksminga, tačiau tai visai manęs neatbaido nuo bandymų, nes čia gana maloni ir intriguojanti procedūra. Juk būna stebuklų, ar ne?

Sudėtis:

Alcohol Denat., Vinyl Caprolactam/VP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Silica Dimethyl Silylate, Aqua (Water), PEG-12 Dimethicone, Charcoal Powder, CI 77891 (Titanium Dioxide), Allantoin, Tocopheryl Acetate, Dipotassium Glycyrrhizate, CI 77499 (Iron Oxides), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf/Twig Extract, Butylene Glycol, T-Butyl Alcohol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Maltodextrin, Phenoxyethanol, Denatonium Benzoate.

Naudojimas paprastas. Tereikia išimti juostelę iš pakelio, nuplėšti nuo apsauginio lipduko ir juodąja puse klijuoti ant šiek tiek drėgnos nosies. Iš viršaus taip pat sudrėkinti. Klijuokite labai kruopščiai, nes prilimpa gerai ir po to pataisyti nėra šansų.

Matote, kad maniškė šiek tiek susiraukšlėjo. Nieko gero, nes po 15 minučių nuplėšau juostelę ir ji kuo puikiausiai pasišalino nuo tų vietų, prie kurių buvo labai gerai prilipusi, bet oda ten, kur susidarė raukšlelės, nusidažė juodai ir sunku nugramdyti tą likusią masę.

Valymo savybės… Na, gal didesnes poras ir ištraukė, bet visumoje sakyčiau efektyvumas gal tik 10%. Sunku su ta mano nosimi. Beje, porą dienų po naudojimo oda vis dar labai pleiskanoja ir lupasi. Matyt sudėtinės dalys gerokai pasausino.

Buvo labai įdomu išbandyti. Tokie dalykai, skirtingai nei gličios korėjietiškos kaukės, manęs nebaugina, tad vis dar esu atradinėjimų kelyje :). Ką rekomenduotumėte?

P.S. Kažkodėl, kai aš užsidedu tamsios spalvos kaukes, ar va taip pasidabinu, tampu labai graži savo mažesnei katei. Negali ji atsižiūrėt 🙂

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Sephora” parduotuvėse užsienyje. Kaina – 3$.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.