Įspūdis: MEDIHEAL | LINE FRIENDS veido kaukė "I.P.I Lightmax Ampoule"

Estimated read time 3 min read

Pirmiausiai, sveikinu visus skaitytojus su 2017-taisiais! Man nelyginiai skaičiai visada gražesni, tai ir metai turi būti geresni, ar ne? O ir šiaip, pagaliau jau baigėsi tas naujametis! Dar viena nakvynė miške po atviru dangumi (et, ir vėl nebuvo žvaigždžių) atlaikyta. Gyvename toliau.

Su naujais metais aš bloge įvedu ir naują žymę-kategoriją “įspūdis”. Kuo įspūdis skiriasi nuo apžvalgos? Vizualiai, tai niekuo, tokie patys tekstai su subjektyvia nuomone. Pagrindinis skirtumas tas, kad nuomonė susidaryta po 1-2-3 produkto panaudojimo kartų. Nebijokite, tikrai neketinu pradėti rašyti “gavau krūvą kosmetikos, pirmas įspūdis!!!” tipo tekstų. Nes jei jau gavau, tai galima ir normaliai išmėginti :). Tiesiog kartais taip nutinka, kad nėra galimybės daiktą nuosekliai bandyti ir parašyti tvirtą atsiliepimą. Nes pvz., šiuo atveju kaukė yra vienkartinė, aš ją turėjau tik vieną, tad įspūdis bus tik po vieno karto. Taip pat iš įvairių grožio dėžučių, bei dovanėlių, prisikaupė miniukų, kelioninio dydžio pakuočių, mėginukų. Iš jų mes galime spręsti ar norėtume įsigyti pilno dydžio pakuotę, ar “ačiū, viso gero”. Tad toks ir skirtumas :).

Na, o kadangi po švenčių reikia reabilitacijos, tai pakalbėsime apie veido kaukę. Kalėdų progą aš gavau dovanų dvi MEDIHEAL | LINE FRIENDS lakštines kaukes. Iš viso jų yra 4.

Aš gavau su meškiuku – “Timetox” ir su zuikučiu “Lightmax”. Pastarąją ir išmėginau.

Kiek supratau iš aprašymo, tai kaukė yra su vitaminu C ir skirta skaistinti bei šviesinti odą.

Sudėtis:

Truputis šio, truputis to. Iš tiesų nemažai odai naudingų sudedamųjų dalių, pvz., kalogenas gana aukštai ir šiaip viskas gana neblogai atrodo.

Mano nemeilę lakštinėms kaukėms jau žinote. Aš nesu prieš jas nusistačiusi, bet mane krečia šiurpas, kai reiki tą glitėsį dėti ant veido. Bet juk naujieji metai, nugalėt save reikia ir jei pati sau tokio daikto nepirkčiau, bet gi Kalėdų senelis stengėsi, tad traukiu kaukę iš pakelio. Ji labai labai drėgna ir glitoka, jokio ypatingo kvapo neužuodžiu. Akimirką manau, kad neišdrįsiu užsidėti, bet įkvepiu ir susitvarkau. Šypsotis nepavyko, labai jau baisu buvo.

Kaukės dydis man tiko visai neblogai, prilipo gerai ir tas 20 minučių nenervino bei netrukdė namų ruošoje. Nuėmus kaukę veidas buvo drėgnas drėgnas, glitus glitus. Truputį patapšnojau ir nusprendžiau leisti įsigerti. Glitėsiai (fui) tą darė lėtai, kokį pusvalandį. O tada pradėjo veidą tempti. Panašiai, kaip nusiprausus sausinančiu prausikliu, tik tiek, kad veidas ne sausas, o kaip tik drėgnas. Čia gal toks patempimo efektas? Lyginasi raukšlės? Nemalonu. Vėliau praeina, skystis galutinai susigeria, bet veidas lieka kažkoks blizgus, kažkoks lyg lipnokas… Neištvėriau ir viską nuvaliau miceliniu vandeniu. Kažkokio pokyčio veide nepamačiau.

Antros nepirkčiau, o “TimeDetox” arba lauks naujo mano drąsos pliūpsnio, arba bus kam nors padovanotas.

Įvertinimas:

Naudinga: mano kaukės manau, kad pirktos kažkur Vokietijoje, bet šiaip jų įsigyti galima Ebay ir Amazon. 1 vnt kaina nuo 3 EUR, dažniausiai parduodamos po 10 vnt.

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours