Plaukai ir jų dažymas. Įdomi tema. Saviškius dažyti pradėjau anksti. Manau, kad tai nutiko 10-toje klasėje. Šias laikais gal jau skaitytųsi vėlyvas amžius, bet aš mokykloje mokiausi labai seniai ir tada iš dar tik atsiradinėjo visokie “importiniai” dažai. Per tuos keliolika metų ant galvos buvo visko, išskyrus mėlyną. Visada sakiau, kad mėlyną palieku senatvei, kada nebereiks rūpintis spalvos pigmentų išėmimu. Pastaruoju metu nurimau ir plaukus ėmiau dažyti rudai, bet gi taip nuobodu… Ir čia kaip tik į trasą šoka “L’oreal” su “Colorista” dažų reklamomis. Siūlo vienadienius, per kelias savaites nusiplaunančius ir ilgalaikius dažus.

Pasitarusi su savimi aš, nusprendžiau išbandyti tuos, kurie nusiplauna per kelias savaites. Ši linija siūlo net tris spalvas tamsesnėms merginoms. Visos kitos yra skirtos šviesiaplaukėms. Truputį abejojau dėl to, ar nudažys mano garbanas, bet žiūrėjau Vikės rezultatą ir kodėl gi ne? Tiesa, gyvai pirkti dažų nemačiau, mano skaitytoja Monika pasakė, kad šių jau yra Eurokos, todėl užsisakiau jų elektroninėje parduotuvėje. O jūsų siuntas atsiimant irgi atplėšia ir iškrausto?

Pasirinkau raudoną spalvą, nes dėl oranžinės rezultatų suabejojau, o mėlynai, kaip sakiau, dar esu per jauna.

Visą dažymo teoriją, DUK ir t.t. galite rasti “L’oreal” puslapyje. Trumpai tariant, mes jau gauname paruoštą mišinį ir dvi poras pirštinių. Dažais tepame sausus plaukus. Laikome iki 30 minučių. Išplauname ir džiaugiamės rezultatu.

Bandom?

Štai mano plaukai prieš dažymą. Iššukuoti sausi. Ir tai puikiai iliustruoja, kodėl aš niekada nesišukuoju. Nes atrodau, kaip sausas pūkis!

Kadangi mano plaukai banguoti, ir banguojasi kas kartą vis kitaip, tai aš tiesiog tepu random sruogas, nesistengiu išgauti kažkokio rašto. Nes vistiek viskas susisuks savaip.

Po pusvalandžio išskalauju. Bėga ryškiai rožinis vanduo. Nuolatos. Po kokių 10 minučių skalavimo, vistiek bėga spalvotas vanduo. Gerai, kad name daromas termofikacinis šokas, tai buvo proga nuleisti vandenį :D. Nors instrukcijoje lyg ir nerašo, kad plauti reiktų šampūnu, bet aš panaudoju. Bėga dar ryškesnis vanduo. Uždedu ir balzamo. Vanduo vis dar ryškiai rausvas. Matyt teks susitaikyt, kad taip ir bus.

Pradžiovinu plaukus. Rezultatas:

Kairė foto daryta saulės šviesoje. Suprantu du dalykus: šie dažai tikrai nudažo tamsius plaukus ir man visai nepatinka, kai nudažyta ne visa galva o tik du trečdaliai sruogų. Gal foto to ir neatspindi, bet jaučiuosi kaip koks margutis. Netvarkingai prisispalvinusi.

Ryte man vis dar nepatinka. Todėl aš pasiimu pusę likusios “Colorista” ir sumaišau ją su kita dažančia, tamsiai ruda, kauke. Šiukštu taip nedarykite, nes negalite numatyti galimų reakcijų, spalvos ir pan. dalykų. Bet aš gi sena eksperimentatorė, kuri nebijo nusiskusti plikai, jei jau ką 😀

Šį kartą nutepu visą galvą. Po pusvalandžio plaunu dažų masę, kuri yra tarsi violetinės spalvos. Plaunu ilgai ilgai, nes spalva vis bėga ir bėga :).

Dabar visi plaukai yra vienodos spalvos ir man patinka labiau.

Pirmas įspūdis apie “Colorista” dažus yra teigiamas. Tai puiki priemonė atsinaujinti spalvą be didelių pastangų. Tik prieš tai įvertinkite kaip norite dažytis, kaip krenta plaukai ir kitus niuansus. Mano atveju reikia dažyti arba visą galvą, arba tik pačius galiukus. Nes nuspalvinus du trečdalius ilgio, gaunasi kažkoks chaotiškas neužbaigtumo vaizdas.

Rankšluostį dažo. Miegojau sausa galva, tai pagalvė nenukentėjo.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos”, “Droge” ir tikiu, kad greitai išplis plačiai. Kaina – apie 7 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

*Įspūdis nuo apžvalgos skiriasi tuo, kad nuomonė susidaryta vos po kelių ar vieno panaudojimo, pvz., taip vertinamos vienkartinės kaukės, mėginukai, kelioninio dydžio produktai ir t.t.