Ketvirta iš eilės apžvalga apie plaukų priežiūros priemones… Aš netyčia! Tiesiog, kurį laiką buvo pertraukėlė, kol bandžiau bandžiau bandžiau, o dabar vėl susikaupė medžiagos apie įvairiausius produktus. Ko gi laukti?

Prieš kelias savaites lankiausi “Elevitoje”, kurioje ieškojau smulkių kosmetinių dovanėlių tiek į advento kalendorių, tiek kituose mainuose. Tačiau, kaip gi neprisipirksiu dalykėlių sau. Toje parduotuvėje tiek “Fitokosmetik” vienkartinių (ir ne tik) pakučių, kad kol visus iškiloji ir diena baigtis gali. Aš jau esu bandžiusi ne vieną priemonę. Ir kaukes veidui, ir plaukams, šveitklius, molius, bet gi įdomu dar dar dar! Šį kartą į akis krito šampūnas-pylingas. Juk tokie dabar lyg ir ant bangos. Nusipirkau 3 vienetus, visus sunaudojau ir nežinau kiek čia galima pasakyti iš vienkartinio pakučio, na bet gi nuomonę suformuoti šiek tiek įmanoma, ane?

Kaip ir visada – rusiškas pakuotės dizainas tiesiog sproginėja nuo šriftų gausos ir beskonybės.

Aprašymas skamba gražiai, naudojimas nesudėtingai – tepti ant drėgnų plaukų, masažuoti (spėju šaknis), po 3 min nuplauti.

Sudėtis:

AHA rūgšties, kuri kaip supratau ir padaro šį šampūną šveitikliu yra itin mažai. Kažkur gale po kvepalų…

Na ir aš negaliu pasakyti, kad pastebėjau kažkokias šveičiamąsias savybes. Bet, čia gal reiktų po mikroskopu lįsti. Nes ką čia plika akimi įvertinsi? Visgi, kaip priemonė be SLS, šis šampūnas plauna plaukus tikrai gerai. Tikrai švariai, bet nesuvelia jų. Tad tikrai negaliu sakyti, kad ši priemonė prasta, visgi pylingu irgi nepavadinčiau. Tiesiog šampūnas :).


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite parduotuvėse “Elevita”. Kaina iki 1.50 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.