Niūrų ir nenuotaikingą pirmadienį šildo prisiminimai apie įvairias kalėdines staigmenas. Gavusi netikėtą dovanėlę, aš vis prisimindavau tą banalią frazę – “Kalėdos – stebuklų metas”. Ypač džiugino tai, kokie žmonės yra atidūs, nors mane pažįsta tik virtualiai. Pvz., daug kas žino, kad aš dievinu vonią. Na, ne tik renku atvirlaiškius su voniomis, bet myliu ir drybsojimą karštame vandenyje. Nepasakyčiau, kad tuo dažnai lepinuosi, nes gyvenimo tempas greitas, o pagulėjimui reikia atrasti laiko ir nuotaikos, tačiau labai mėgstu. Be saiko prisipilu visokių eterinių aliejų, druskų ir mirkstu. Man labai gaila, kad aš taip ir nespėjau išbandyti nė vienos “Lush” vonios bombos. Parduotuvė greičiau užsidarė, nei prisiruošiau nusipirkti. Tačiau tai nebuvo vienintelis geras “taškas”. Per Kalėdas dovanų gavau kažkokį vonios burbulą, kurį jau sunaudojau net neįsigilinusi į kilmę, o štai vonios šokoladas pats savaime žavus, kad norisi ir jums papasakoti.

Vakar užmečiau akį į instagram tagą #badefee ir prisižiūrėjau visokių vonios skanėstų: kelių rūšių šokoladai, triufeliai, keksiukai. Viskas skirta maudynėms pagyvinti. O aš turiu karštą šokoladą :).

Aprašymas sako, kad vaikystės svajonė išsimaudyti šokolade tampa tikrove.

Sudėtis:

Trumpame lietuviškame vertime nurodyta, kad šokolado užteks aštuoniems kartams, tai matyt į vonią reiktų mesti po juostelę.

Aha, tai jau tikrai – aš ir saikas! Kaip šokoladą valgau, taip jame ir maudausi. Sunaudojau per du kartus, nors turėjau susivaldyti, kad neįmesčiau į vonią viso. Tokia ten iš manęs ir dietininkė 😀

Priemonė neputoja, tačiau tirpdama skleidžia jaukų šokoladinį, nors gal sakyčiau lengvesnį – kakavos sviesto – aromatą. Vandens paviršius pasidengia aliejaus balutėmis, o pagulėjusi vonioje tapau slidi ir aliejuota. Gal skamba ir nevisai gardžiai, bet jausmas malonus, tereikia tik galutinai lygiai įtrinti į drėgną odą aliejus ir nereikia jokių kitų kremų ar losjonų. Pamaitinta oda jaučiasi dar ir kitą rytą. Tiesa, prieš guldama į tokias aliejingas vonias, aš prieš tai būtinai nusiprausiu po dušu ir nusišveičiu kūną.

Minusas – vonia irgi liko riebi, todėl teko paplūšėti, kol išvaliau likučius.

Esu bandžiusi daug visokių burbulų, aliejų, perlų, tai šis šokoladas ko gero maloniausiai gula ant odos, natūraliai neerzinančiai kvepia. Malonumas. Mielai kartočiau. O pakuotė yra tobula dovanoms! Tokį šokoladą galima pridėti kiekvienai besilaikančiai dietų ar besistengiančiai šiaip sveikiau gyventi.

Įvertinimas:

Naudinga: “Badefee” facebook puslapis. Iš jo suprantu, kad Kaune yra fizinė parduotuvė. Internetu nusipirkti produktų galima http www.elfunamai.lt ir Grantus.lt. Šokolado kaina – 10.50 EUR.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.