Įspūdis: “A’Pieu” stangrinanti veido kaukė “Coffee Milk”

Estimated read time 4 min read

Sekmadienį daugelis oficialiai skelbia kaukiadieniu. Ir aš, ir aš! Šiandien išbandžiau vieną paakių kaukę ir vieną valomąją, bet tegul ne tik namie, bet ir bloge dominuoja gražinimosi ir atsipalaidavimo tema. Tad papasakosiu apie produktą, kurį išmėginau kiek anksčiau šią savaitę.

“A’Pieu” kaukę radau mainų su  Gėlėta kosmetine dėžutėje. Žiūrėdama į tokią simpatišką pakuotę nusprendžiau, kad tai bus proga ir vėl pamėginti įveikti nesąmoningas savo baimes. Kaip žinia, dėl korėjietiškų vienkartinių kaukių svaigsta visas pasaulis. Jei ne vieną, tai kitą pagiria visi. O aš? O aš turiu kažkokią fobiją tai jų gličiai konsistencijai ir medžiagos dėjimui ant viso veido. Jei tereikia uždengti tik nosį ar tik paakius – viskas ok! Bet visą veidą? Kažkas mane ištinka. Ir visgi. Baimės juokingos, kaukės naudingos, gal ir ne vieną kartą per savaitę, bet bent kartą per mėnesį juk galiu kažkaip įveikti ir pamėginti, ar ne?

Mane labai viliojo daili pakuotės išvaizda. Dizainas toks primenantis trimačius piešinius, nes pažiūrėjus kitu kampu taip gražiai neatrodo, kaip žvelgiant tiesiai.

Imponavo ir kava. Taip jau yra, kad net sintetinį kavos kvapą aš labai mėgstu, skirtingai nei tarkime kokias braškes, obuolius ar kokosus, kurių dirbtiniai kvapai kosmetikos priemonėse tik erzina. O vat kava patinka visaip ir visokia.

Visi užrašai, žinoma, korėjietiški, bet iš patirties, bei paveikslėlių gana aišku, kaip naudoti.

O kaukė skirta štai kam:

Stiklinė kavos su pienu Jūsų odai! Visų Milk One Pack veido kaukių sudėtys praturtintos įvairiais odai naudingais elementais bei pieno ekstraktu. Pieno ekstraktas maitina, drėkina odą bei stiprina natūralias apsaugines odos funkcijas. Fermentuotas sojos ekstraktas apsaugo nuo laisvųjų radikalų bei padeda išsaugoti odos jaunystę.

Coffee Milk One Pack veido kaukė, tai odą stangrinanti bei elastingumą grąžinanti veido kaukė, skirta brandžiai, suglebusiai veido odai. Kavos ekstraktas glotnina, atgaivina, suteikia odai sveiką bei švytinčią išvaizdą. Hidrolizuotas kolagenas maitina odą bei apsaugo nuo drėgmės praradimo.

Sudėtis:  Water, Butylene Glycol, Glycerin, Mineral Oil, PEG-40 Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Milk Extract, Adenosine, Hydrolyzed Collagen, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Saccharomyces/Imperata Cylindrica Root Ferment Extract, Saccharomyces/Viscum Album (Mistletoe) Ferment Extract, Nelumbo Nucifera Callus Culture Extract, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance

Na ir priėjome prie tiesos ar drąsos žaidimo :). Nusiteikiau, kad tikrai išmėginsiu, prakirpau pakelį, pauosčiau. Kvapas tikrai labai fainas, na toks tarsi tirpios kavos tik pasaldintas. Viskas puiku. Dviem pirštais išgraibau kaukę ir išsigąstu. Nes ji tikrai drėgna ir… na aš tai vadinu glitumu. Visgi susikaupiu ir greitai, kol nepersigalvojau užsidedu ant veido. Štai įrodymas 😀 😀 😀

Kaip matote, kaukė net mano plačiam veidui neblogai tinka, skylės akims ar burnai nėra per mažos. Dar labiau ją apglotninu, kad geriau apliptų veidą ir stengiuosi negalvoti apie jausmus. Einu užsiimti reikalais. Kaukė gerai laikosi, nesmunka, nekelia jokio diskomforto, tai yra negraužia ar pan.

Lengvai išbūnu pusvalandį. Pasveikinu save su maža pergale ir nusimu lakštą. Likučius reikia įmasažuoti, bet aš dar kokias penkias minutes palaukiu, kol patys dar labiau įsigers į odą ir man reikės kuo mažiau liesti. Po to jau šiek tiek patapšnoju ir perteklių sugeriu servetėle, nes na… nenorėkit iš manęs per daug.

Ir ką. Nepasakyčiau, kad va, tapau nereali gražuolė ir visi griūna mane pamatę (greičiau jau griūtų jei sugalvočiau su kauke išeiti į parduotuvę), bet oda drėgnesnė, tokia tarsi putlesnė, maloni liesti ir mano subjektyviu vertimu atrodė skaisčiau. Kartočiau? Manau, kad taip. Bet esu tikra, kad kiekvieną kartą man reikės kovoti su savimi ir malonumu toks ritualas nevirs :).


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite korėjiečių parduotuvėse, Ebay. Lietuvoje kaukes įsigyti galite Mrwoo.lt. Kaina – 1.95 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours