Jei mano tinklaraštį skaitote seniai, tai žinote, kad esu žmogus, kuris mėgsta išbandyti naujus dalykus. Kartais noras bandyti yra aukščiau pastovumo, kurio reikalauja bet kokia rutina. Tačiau, kai kalbame apie veido priežiūrą, aš esu linkusi vadovautis pojūčiais. Jei oda sako, kad jai per daug maitinimo, ok. Jei sako, kad dabar norėtų būti labiau sudrėkinta – irgi ok.  Klausau ir vykdau! Nežinau tokio kremo, kuris tiktų visiems atvejams, visiems metų laikams, visiems orams. Tad taip, vienu produktu neapsiriboju. Tiesa, iki korėjietiško sluoksniavimo dar toli toli.

Taigi, kai man pasiūlė pamėginti naują dalyką, aš, žinoma, tik apsidžiaugiau ir jau gerokai pratuštinau produktų pakuotes. O tas naujas dalykas yra lietuviškos kosmetikos gamintojo „Manilla“ rutinos.  Paspaudę nuorodą sužinosite daugiau. Tačiau trumpai aprašymas skamba taip:

Gyd. Rūtos Merkytės sukurtos odos rutinos – tai specialiai odos tipui, problematikai ir amžiui parinktos tinkamiausios MANILLA kosmetikos priemonės, kurias naudojant pagal planą – kasdien ryte ir vakare, pastebėsite teigiamus pokyčius vos po 3 savaičių. 

Svetainėje rasite 10 jau parengtų rutinų. 

Jei abejote, dėl to, kuri tinkama jums – ten pat galite atlikti testą. Na, su manimi viskas aišku. Riebi oda. Virš 30. Ir aš gavau progą išmėginti kiek modifikuotą MINI planą. Sakau modifikuotą, nes iš pradžių atkeliavo štai tokie produktai:

Tačiau vietoje naktinio kremo mane turėjo pasiekti „Momentum NDF“ emulsija, kurią gavau, tad naudoju rytais, o vakarinį produktą – vakarais. Beje, pakuotės atrodo identiškai ir visada reikia ieškoti to užrašo, kur kas. 

Originaliai suplanuotą rutiną sudaro:

Na, iš tiesų ir pati kažin ar geriau pasirinkčiau bazines priemones. 

Papasakosiu apie kiekvieną priemonę atskirai. 

Aktyviai valantis veido prausiklis SOLUTIO

Aprašymas:

Prausiklis praturtintas geriausiai riebią odą valančiais ir balansuojančiais ingredientais. Padeda spręsti aknės, spuogelių ir sebumo pertekliaus problemas. Salicilo rūgštis efektyviai nuvalo ant odos paviršiaus susikaupusį negyvų odos ląstelių sluoksnį, padeda atkimšti ir giliai išvalyti poras.

Kokiai odai skirtas šis produktas: Riebi oda, problematiška oda, linkusi į spuogelius oda, mišri oda

Šis produktas yra žvaigždė. O nepasakytum taip iš pirmo žvilgsnio. Prausiklis skirtas riebiai odai, bet per daug nesausina. Labai gerai plauna makiažo likučius (makiažą valau miceliniu vandeniu arba pieneliu) ir palieka gaivios, švarios odos jausmą be tempimo. Bent jau vasarą. Neatrodo agresyvus. 

Aš neturiu prie ko prikibti. Atrodo, gal buteliukas mažas, tai greitai baigsis, bet ne – priemonė skalsi ir naudojasi taupiai. Rekomenduoju riebios odos savininkėms atkreipti dėmesį. Jei dar neatradote tinkamo prausiklio, gali būti, kad šis jūsų laukia. Aš esu BHA gerbėja, tai man labai labai.

Reguliuojantis sebumo išsiskyrimą tonikas SOLUTIO

Aprašymas:

Tonikas atgaivina odą, švelniai eksfolijuoja jos paviršių ir padeda skatinti regeneraciją, sureguliuoja odos pH. AHA rūgštys iš naujo atkuria odos struktūrą švelniai pašalindamos negyvą odos ląstelių sluoksnį ir drėkindamos naujai atsivėrusius odos sluoksnius. Ananasų ekstrakte gausu A ir C grupės vitaminų, kurie stiprina veido odą, padeda išsaugoti jos elastingumą, stangrumą.

Toniko buteliukas patogus, nes turi purškiklį. Naudoju aš jį tik vakarais, nes labai saugau odą nuo saulės poveikio. Gal AHA ten ir nėra itin daug, bet aš greita pigmentuotis. 

Na ir jis yra smagus. Naudodama ilgesnį laiką pastebiu, kad nuvalius toniku veidą jis lieka malonesnis liesti. Regis net produktai susigeria greičiau. Šiaip toniko pojūtį nusakyti sudėtinga, juk jis greitai užtepamas kremu. Bet tiek kiek jaučiu – irgi patinka. 

Atstatanti NDF veido emulsija  MOMENTUM

Šią emulsiją aš naudoju ne pirmą kartą ir mano nuomonė per daug nepakito. Kviečiu užsukti į įrašą, kuriame aptarinėjau daugiau Momentum serijos produktų

Tai nėra mano mėgstamiausias produktas, nes sunkokai draugauja su pudromis, ypač mineralinėmis. Neturiu ko labai kritikuoti, tiesiog iš keturių priemonių patinka mažiausiai, nematau žadamo efekto ir rytais aš vis svarstau ar nenaudoti kažkokio kito turimo kremo. Kartais taip ir darau, arba visai nieko netepu. 

Tačiau visai kas kita naktinis kremas 🙂

Naktinis veido kremas MOMENTUM

Aprašymas: 

Naktinis veido kremas apsaugo odą nuo drėgmės praradimo ir padeda skatinti odos atsinaujinimo procesus. Jūrinės kilmės salikornijos ekstraktas skaistina ir šviesina odą. Vitaminas A turi priešuždegiminių savybių bei apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų. Kofermentas Q10 minkština ir lygina odos paviršių, padeda apsaugoti nuo naujų raukšlelių atsiradimo.

Na, tiesiog geras kremas nakčiai. Jis nėra per riebus, tačiau malonaus tirštumo. Lengva padengti, nelipnus, greitai susigeria, oda iš karto atrodo drėgna. Ryte netenka išgyventi riebumo bombos. Atrodo, kad oda iš tiesų miegojo. Jokių sudirgimų. Nepastebėjau ir didesnio nei man įprastas porų kimšimosi. 

Tikrai neblogas kremas, kurį tepu ir ant kaklo. Jei reikia prie kažko prikibti, tai būtų kvapas. Ne prie širdies man Momentum serijos aromatai, bet čia jau subjektyvu, ar ne?

Išvados: man visai patiko rutinų principas. „Manilla“ siūlo tikrai daug produktų ir lengva pasiklysti. Ar man pirkti riebiai odai skirtą kremą jei oda riebi, bet jau brandi? Ar galiu maišyti serijas? O čia keli klausimai ir gauni gaires. 

Esu patenkinta parinkimu ir man labai patiko prausiklis. Manau jį ne kartą pirksiu ir ateityje. Tonikas smagus, bet aš labai didelio skirtumo ar juos naudoju, ar ne, nepastebiu. Bet į ritualus jau ne pirmus metus įtraukiu. Emulsijos nepamilau, o naktinis kremas, kuris pas mane atkeliavo per klaidą – tapo netikėtu atradimu, kurį rekomenduoju… turbūt visoms. 

Po mėnesio oda atsikratė dehidratacijos požymių, kurie mane dažnai kankina, bet sunkiai randu kremus, kurie neperkrautų riebios odos. Veidas atrodo lygesnės spalvos. Daug nereikia, kad džiugintų.

Mano originalios MINI rutinos kaina yra 55.70 EUR, bet gamintojas vis siūlo įvairių nuolaidų, tad šiandien įsigyčiau už 47.35 EUR. Maksimali – PREMIUM rutina be nuolaidų kainuoja 157.30 EUR, o šiandien būtų – 110.11 EUR. Priminsiu nuorodą – „Manilla“ rutinos.  Žinoma, visas priemones įsigyti galima ir po vieną. 


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).