[2021-10-06] Prisipažinsiu, kad „Daily Spoon“ vardą vis pamatydavau socialiniuose tinkluose, bet kol man nepasiūlė susipažinti ir pamėginti produktų, tol nebuvau atidžiau pažiūrėjusi, kas tai yra iš tiesų. Na, žinote, matot, bėgat, bet nestabtelite paskaityti, o aš, toks jausmas, kad visai nebesustoju. Atsiverčiau svetainę, paskaitinėjau ir supratau, kad man smalsu. Šaunu, kad lietuviai kuria tokius produktus ir startuolius norisi palaikyti. Taigi, pasiryžau išbandyti du supermaisto mišinius „Žarnynui“ ir „Energijai“. Kodėl būtent juos, juk dar yra produktų odai, imunitetui (ypač aktualu) ar kolageno skatinimui? Tuoj ir papasakosiu.

„Daily spoon“ mišinys „Žarnynui“

Šis mišinys gal ir ne pats įdomiausias, bet man aktualiausias. Prisipažinsiu, kad mano mityba tikrai nėra tobula, ypač kai nemėgstam daržovių, o kitais būdais susirinkti ląstelienos itin sunku. Sriubos irgi ne dažnas svečias, žodžiu, įvairūs papildiniai galintys praturtinti maistą mane domina.

Štai, ką sako aprašymas:

„Šis derinys siekia ,,maitinti” gerąsias mūsų žarnyno bakterijas bei sumažinti uždegiminius procesus, pasitelkiant Omega 3, skaidulas, antioksidantus ir tokius mineralus kaip kalcis. Mišinys nudažys jūsų kokteilius sodriai žalia spalva ir suteiks lengvą cinamono poskonį, tačiau svarbiausia – kasdien palepins jūsų žarnyną.

Mišinukas yra gausus skaidulų ir kalcio, kuris palaiko normalų virškinimo sistemos funkcionavimą. Ispaninio šalavijo sėklos yra gausios Omega 3 ir skaidulų, kurios maitina mūsų žarnyno mikrobiotą. Liofilizuoti topinambai yra prebiotikų šaltinis, kurie taip pat maitina mikrobiotą ir taip stiprina mūsų imunitetą.

Spirulina ir ceilono cinamonas stiprina mūsų žarnyno veiklą, o imbieras padeda ją suaktyvinti. Ceilono cinamonas taip pat mažina cukraus ir užkandžiavimo poreikį.“

Sudėtis: Ispaniško šalavijo (Chia) sėklos, liofilizuotų topinambų milteliai, špinatų milteliai, imbiero milteliai, spirulina, ceilono cinamonas.

Milteliai, kaip ir žadama, iš tiesų žali. Kaip juos naudoti? Dėti į kokteilį, košes ar gerti su vandeniu. Pastarąjį būdą aš rinkausi, nes na… Kokteilių neplaku, košę valgau ne kiekvieną dieną, o ant picos nepabarstysi kažkaip. Kaip jau sakiau, mityba pas mus chaotiška, prišokama, dažnai „Wolt’inė“ ir tikrai ne per sveikiausia, tad šaukštą miltukų lengviausia tiesiog išgerti.

Skonis man toks daugiau joks. Nei labai skanu nei labai neskanu, daug įdomiau poveikis, ar ne?

Ko tikėjausi, tą ir gavau. O norėjau reguliaresnio, normalaus tuštinimosi. Ne baisiai romantiška, bet kas gi daugiau papasakos, ar ne? Vertinu tikrai teigiamai, nes sumažėjo pilvo pūtimas, o žarnynas regis užsibūstino.

„Daily Spoon“ mišinys „Energijai“

Apie jį rašo taip:

„Mišinuko pagrindas yra kanapių baltymai, kurie yra augalinės kilmės ir turi daugiau skaidulų nei kiti proteino milteliai. Pakankamas baltymų kiekis mityboje padeda išlaikyti aukštą energijos lygį ir sotumo jausmą, taip pat jie svarbūs audinių gamybai ir atstatymui. Mišinukas gausus tokių mineralų kaip geležis, kuri mažina nuovargį bei prisideda prie kognityvinių funkcijų palaikymo, ir kalis, kuris padeda atstatyti mūsų raumenims po aktyvios veiklos. Maca ir kakava mums suteikia energijos, o ceilono cinamonas mažina cukraus poreikį dienos eigoje.“

Sudėtis: Kanapių sėklų baltymai, bananų milteliai, kakavos milteliai, maca milteliai, ceilono cinamonas.

Aš pastebėjau, kad šis mišinys yra skanesnis už pirmąjį. Toks nesaldžios kakavos ir cinamono dominavimas. Man atrodo, kad kartu su pirmuoju mišiniu pastarasis labai teigiamai veikia žarnyną, tai yra šiek tiek suaktyvina medžiagų apykaitą. O štai, kas liečia energiją, tai man per sunku pamatuoti poveikį. Aš gi per dieną išgeriu 4-5 puodus kavos, tad ar kokteiliukas (miltelių ir vandens) veikia tikrai geriau nei puodelis kavos? Gėriau po pietų ir man atrodo, kad tikrai sukelia panašų poveikį, tik, tikiu, kad gal „Daily Spoon“ sveikiau? Žinoma, dingsta dalis to malonumo, išsivirti puoduką kavos.

Man patiko pastebimas poveikis medžiagų apykaitai ir abu mišinius mielai kartočiau, jei tik prisiruoščiau, nes man tas irgi labai sunku.

Tiesa, aš visą laiką abu juos ir naudojau (žalią rytais, rudą – po pietų), tad gal būtent derinys man patiko? Norėčiau kažką išpeikti, pasakyti, kad ne ne, nepirkit, bet esu visokių papildų gerbėja (ypač tabletinių), tad visada esu tik už, o nei sudėtyje, nei poveikyje kabliukų nematau.

Ar jūs naudojate kokius nors „super maistus“? Gal brinkinate chia sėklas, barstote salotas daigintais grūdais ar valgote taip subalansuotai ir sveikai, kad jokių papildų nereikia?


Visi mišiniai – dailyspoon.lt. Viena pakuotė – 20-30 porcijų. Kaina – 19-20 EUR.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#REKLAMA, produktai padovanoti