Išbandau naujieną! "Foamous Mousse de Parfum" kvepalai-putos. Classy Chassis ir Paper Shaker kvapai

Estimated read time 4 min read

Jaučiu kažkokį džiugesį pradėdama šį tekstą. Tiesiog aš labai mėgstu visokias inovacijas ir keistenybes. Tiesa, šios ne visada pasiteisina, pažaidi pažaidi ir grįžti prie klasikos. Kaip gi bus šį kartą? Pasakosiu apie neįprastos formos kvepalus. Gal jau spėjote pamatyti atsiliepimų pas kitas blogeres, taip ir aš pirmą kartą išgirdau bei ūmiai susidomėjau.

Visų pirma mane patraukė retro apipavidalinimas. Visi gi žino mano meilę Pin Up mergaitėms :).

Patiko ir mano katei.

Ne paskutinėje vietoje ir forma. Kveplai-putos? Kas tai iš viso yra?

Štai ką rašo pardavėjai: Pristatome kai ką, ko dar nesate bandžiusios – Foamous Mousse de Parfum kvapiąsias putas iš Prancūzijos, kurios suteiks Jūsų kaklui, rankoms bei plaukams nepakartojamą gaivų aromatą. Naudojimas labai paprastas – suplakite, užpurkškite graikiško riešuto dydžio putų ant rankos ir patepkite pulsuojančias vietas.
Viena pagrindinių Foamous kvapalų sudedamųjų dalių yra alijošiaus ekstraktas, tad putos nesausina odos. Kiekvieną kvapų gurmanę ypač turėtų džiuginti tai, kad Foamous putos yra ilgai išliekančios, tad aromatas Jus lydės visą dieną.

Aš turiu du kvapus (iš viso yra keturi). Paper Shaker slepiasi žydromis spalvomis dekoruotame buteliuke ir Classy Chassis – rožiniame.

Kvapų apibūdinimas:

Classsy Chasis:

Viršutinės natos: kriaušė, kokosas, mandarinas.

Vidurinės natos: jazminai, lelijos

Pagrindinės natos: santalas, vanilė, pačiulis.

Paper Shaker:

Viršutinės natos: mandarinas, braškė, avietė.

Vidurinės natos: jazminai, laukinės avietės.

Pagrindinės natos: pačiulis, muskusas, popkornai.

Man pasisekė – aš pastaruoju metu renkuosi viską, kame paskutinėse natose groja pačiulis. Turiu net gryno eterinio aliejaus.

Taigi, kaip naudoti tas putas? Va kaip:

Ta pati instrukcija ir ant kiekvieno buteliuko:

Pardavėjų puslapyje teigiama, kad šio buteliuko turėtų užtekti 400 kartų. Emm… Tikrai? Naudojant vieną kartą per dieną juo džiaugsimės ilgiau nei metus? Truputį netikiu, bet kol kas negaliu pasakyti, kad tai neteisybė, nes dugno toli gražu nepasiekiau.

Laikas nuo teorijos šokti prie praktikos. Pirmą kartą putas bandžiau labai nedrąsiai. Ne tik neįprasta forma, bet ir spalva baugina. Vieni kvepalai yra vos vos melsvi, kiti rausvi ir turbūt nereikia sakyti kur kurie.

Tokio bendro kiekio, koks nuotraukoje, man yra gerokai per daug riešams, alkūnės linkiui ir už ausų.

Classy Chassis kvapas yra saldesnis, o Paper Shaker iš pradžių primena lyg kažkokį gaiviklį ar skalbimo miltelius, o gal tokį klasikinį muilą. Šiaip šių putų kvapai primena švarius pakvėpintus patalus. Iš pirmo žvilgsnio (ar kvapo?) rožinė nugali žydrą. Visgi vėliau, ant odos žydruolis atsiskleidžia visai kitomis natomis ir po kokio pusdienio man jo kvapas tampa skanesnis, pasaldėja. Jūs gal juoksitės, bet jau kelias dienas aš ant vienos rankos tepu vieną, ant kitos kitą ir vis uostau uostau, kuris gi kvapas labiau patinka. Kaip minėjau – jis ant odos keičiasi ir spėju tai ką užuodžiu aš, nebūtinai užuostumėte jūs.

Putos visiškai nelimpa, labai greitai susigeria, nesukelia jokių nemalonių pojūčių. Visiems turbūt aktualus klausimas kiek gi laikosi kvapas. Ilgai! Ryte pasitepu, vakare duše nuplaunu. Žinoma, jo intensyvumas keičiasi, bet tikra neišblėsta.

Dar vienas privalumas – neįmanoma padauginti, tai yra intymūs kvepalai. Žinote, būna žiauriai nemalonu gatvėje prasilenkti, ar lifte kartu važiuoti, su parfumerijos fabrikėliu. Ji nueina, debesis kvepalų lieka. Ir dažniausiai jis būna ne tavo skonio :D. Va su šiomis putomis taip nenutiks. Jūs užuosite, jūsų mylimasis užuos, draugė, kurią bučiuosite į žandą, taip pat užuos.

Tiesa, nors visos žinote, kad kvepalų negalima purkšti ant plaukų, bet dauguma taip kartais padarote, ar ne? Teptelėjau ir šiais sruogą. Patiko. Perbraukiu ranka plaukus ir lengvas dvelksmas vėl pasklinda :).

Foamous yra mano vasaros atradimas, nes kai tik jie atsirado mano namuose, tradiciniai kvepalai ilsisi ir laukia šiltesnių sezonų, kol galės įsigerti į šalikus bei megztukus.

Kaip jau supratote aš trūkumų neradau. Gal ne visiems patiktų toks naudojimo būdas, tačiau manau kvepalai-putos galėtų būti įtraukti į Kalėdinių (aha, jau reikia pradėti galvoti!) dovanų sąrašus toms, kurios jau viską išbandė, viską turi ir nieko nenori :).

Beje, pasirodo yra ir du vyriški kvapai (ne Lietuvoje, gaila). Žiauriai norėčiau!

Mano įvertinimas:

Naudinga: Iškokite “Foamous” kvepalų Topbeauty.lt. Jie kainuoja 17.99 eu. Gamintojo svetainė – Foamous.com.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours