Šiandien aš esu happy happy, nes į mano namus atkeliauja dar viena “The Balm” paletė. Aha. Tai yra manija. Tai mane džiugina. Pavydit ar džiaugiatės kartu su manimi? Kodėl to klausiu?

Pastarąją parą teko daug galvoti apie pavydą, na aplipau tuo nemaloniu jausmu, kai tenka klausti savęs, kodėl gi bendrauju su piktais ir godžiais žmonėmis? Žmonėmis, kurie pavydi kitiems kažkokių daiktų. Įsivaizduojat? Daiktų! Daiktų, kurių jiems net nereikia. Mano kelyje šie žmonės periodiškai pasitaiko. Sunku suprasti. Žinoma, kartais sukirbėjęs “ir aš taip noriu” jausmas, priverčia pakrutinti užpakalį ir nuveikti ką nors dėl savo noro. Paklausi tokio žmogaus, ar tau maža ko nors? Trūksta? Neužtenka? Sutrinka, sumurma, kad ne ne, turiu, užtenka, bet, o JIS, kodėl jis turi daugiau! Davimas (bendrąja prasme) jiems nesuvokiamas. Neseniai vienas draugas niekaip negalėjo suprasti bendruomeninių interneto bibliotekų, kur kūrėjai dalinasi savo brėžiniais (tą kartą kalba buvo apie 3D spausdinimą). Kodėl, na kodėl, kažkas turėtų dalintis nemokamai? Nesuvokiama! Ir jų neįtikinsi, kad naudojantis tokia sistema, tau pačiam kyla natūralus noras duoti atgal.

Įsivaizduojate, koks nuostabus būtų tas utopinis pasaulis, kuriame žmonės nesidairytų vieni į kitus, nedarytų kvailų sprendimų, kuriuos įtakoja “o ką kiti pagalvos” ir iš viso, savo energiją nukreiptų į gerus darbus, kūrybą, santykių puoselėjimą, draugystę… Užsisvaigau, ar ne? Penktadienis tam tinka.

O pagalvojusi, kad va, einu jau link paletės apžvalgos, aš nejučia išsišiepiu. Na patinka man “The Balm” kaip kvailučiui durelės. Šį kartą mano rankose “Shady Lady Vol.2 Zebra”.

Prisipažinsiu, kad “Shady Lady” paletės (jos yra bent kelios) mano dėmesio nepatraukė taip stipriai kaip kitos. Ir kaltas čia yra pakuočių dizainas. Kaip aš nemėgstu aukso spalvos, taip aš nemėgstu ir gyvūnų rašto dizaino ant daiktų. Todėl tikrai apipavidalinimas yra ne mano skonio.

Kadangi dažnai sunku įsivaizduoti priemonių dydį, tai tikslumo vardan pamatavau – apie 11 cm kraštinė, tad nei maža, nei didelė ši paletė.

Žadamos spalvos tikri nekelia neigiamų jausmų, anaiptol. Dalis šešėlių įvardijami ir kaip akių pravedimai.

Tradiciškai pakuotė yra kartoninė, su dideliu veidrodėliu, paletėje – 9 spalvos. Nė vienos nėra matinės. Visos satininės, perlamutrinės, dvi su atskirais blizgučiais. Spalvų derinys toks, kad tikrai galima pasidaryti tiek lengvą kasdienį makiažą, tiek jau tokį rimtesnį. Aš asmeniškai tik mėlynos nepanaudoju niekur.

Pažvelkim į spalvas atidžiau.

Caught the act Courtney – šokolado spalvos ruda su pavieniais šiltos spalvos (auksiniais) blizgučiais. Blizgučiai nebyra (čia man staigmena), spalva nesigumuluoja, pigmentuota, vientisa. Paprastai šešėliai su blizgučiais man pasitaikydavo mažiau pigmentuoti.

Feisty Felicia – violetinė, ši spalva kinta priklausomai nuo apšvietimo. Taip pat su blizgučias, kurie irgi violetinės spalvos.

Insane Jane – šalta rusvai žalsva, lyg chaki, lyg safari rusvumas. Kai spalvos nėra grynos, jas sunku apibūdinti, ši švyti metaliniu užbaigimu, kadangi nėra labai tamsi aš ją gana dažnai naudoju kasdieniame makiaže akies kampui patamsinti.

Bossy Bobby – švytinti tamsiai mėlyna. Kaip sakiau, jos beveik nenaudoju, nes man mėlynos spalvos nelaba tinka, tačiau pigmentacija ir sklaidymo savybės – super.

Makeout Mary – samaninė. Ją tai itin mėgstu. Labai gražiai dera su gretima spalva.

Just this one Jamie – pilkšvai prislopinta violetinė. Tiesiog tubula ir viena mėgstamiausių šioje paletėje.

Mischievous Marissa – aš ją vadinu ryža. Šilta, spindinti vario spalva. Aš ją turėjau ir kitoje paletėje, dažnai naudojau.

Tempting Tara – tiesiog perlamutrinė balta. Na žinote, puikiai tinka ir akies kampučiui, ir po antakiu…

Devilish Daniele – dar viena spalva idealiai tinkanti kasdienai. Švelniai švytinti kūno spalva. Labiausiai miltuotos tekstūros iš visos paletės.

Kaip jau sakiau pradžioje, aš niekada per daug nekreipiau dėmesio į “Shady Lady”, nes ir dizainas nelipo ir šiaip gi dabar ant bangos matinės spalvos. Tačiau paturėjusi, panagrinėjusi, panaudojusi ją labai pamilau. Duete su matinių spalvų palete galima padaryti bet kokį makiažą. Na, o aš dažniausiai mėgstu naudoti kokias nors dvi.

Kokybė puiki, žinoma, su makiažo pagrindu spalvos atrodo ir ryškesnės, ir ant vokų laikosi ilgiau. Pradėjusi naudoti “The Balm” aš į rankas nebeimu kitų palečių. Na, kartais NYX, nes primenu sau, kad ją turiu. O “Urban Decay” iš viso šiandien nusprendžiau perparduoti ir įsigyti… spėkit ką! Iki pilnos laimės man dar trūksta vienos :D. Be tos, kuri jau atkeliauja.

Aš jau net su tokiu iššūkiu “laukiu” kol mane kas nors iš “The Balm” nuvils 😀

Įvertinimas:

Naudinga: Mano paletė yra iš Dijora.lt. Kaina – 36 EUR.

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.