Keep Calm and Buy Beauty Box!

Nežinau, ar kas taip pasakė, bet noriu tokio atviruko!

Aš vėl išpakuoju grožio dėžutę. Toks išpakavimas bloge jau bus septynioliktas, o aš net ne visas dėžes esu parodžiusi :). Nors ką tik džiaugiausi Topbeauty.lt rudenine staigmena, visgi nesusilaikiau ir įsigijau Inbeauty.lt. Klausykit, o ar man čia vienai šių parduotuvių ne tik pavadinimai, bet ir dizainai beveik vienodi? Aišku, koks pirkėjams skirtumas, svarbu gi prekės ir aptarnavimas. Dėžutę nusipirkau sklandžiai, tiesa, apie išsiuntimą nesulaukiau jokių žinių. Iki pat sms iš paštomato, aš nebuvau tikra, ar laukti, ar nelaukti…

Jau Topbeauty.lt dėžės apžvalgoje aš kalbėjau apie savo išlepimą ir lūkesčius. Tad nesikartosiu, jei norite, paskaitykite ten įžangą. Pakalbėkime apie tai, kas mane sugundė pirkti Inbeauty.lt grožio dėžutę. Pagrindinis velniukas buvo aprašymas.

Mūsų grožio dėžutė yra tikra ikona, šiuolaikiška ir moderni, bet visada vertinanti kokybę damutė – elegancija jai nesvetima. Ji mėgsta gerus produktus, kuriuos vertina ir grožio profesionalai, bet niekada nepraleistų progos išmėginti madingas smulkmenas, kurios šiuo metu tiesiog “ant bangos”. Jai patinka nauji potyriai, bet ji pernelyg myli save, kad spontaniškai eksperimentuotų… Ji nėra tobula ir nesiekia visiems įtikti – tai tikra moteris su charakteriu, kuri žino, kad ją įvertins tinkamai. 

MAŽA PASLAPTIS

Beje, ji nepaliks tavęs ramybėje taip greitai, kaip kitos – mūsų grožio dėžutė yra tvirta ir patikima, todėl, jei susidraugausite, galės patikimai saugoti kosmetiką, mielas smulkmenas ar atsiminimus.

Dvelkia prabanga, jei nežinočiau, kad turiu tikėtis parduotuvės asortimente esančių prekės ženklų, tai pamanyčiau, kad čia galėtų būtų kokių kvepalų staigmena.

Elkitės itin atsargiai. Prieš atidarant dėžutę, patogiai atsisėskite – galite pernelyg nustebti. Tramdykite emocijas – kaimynams ir visam kvartalui nebūtina žinoti, kad gavote savo mėgstamiausią šampūną ar nuostabios spalvos šešėlius.

Sakykit ką norite, bet žavu. Žadama tokia staigmena, kad galime pradėti spygauti. Tikiuosi iš džiaugsmo. Laukiu! Noriu! Perku! Dar paminėta, kad išleidę 30 EUR mes gausime 70 EUR vertės produktų.

Ir štai, pagaliau, dėžutė mano rankose. Aš ją įvertinsiu sava sistema. Kiekvieną daiktą vertinsiu pažymiu pagal suteikiamą džiaugsmą. Tai subjektyvu, nes kas džiaugsmas man, kitam gali būti fu fu fu. Ir akcentuoju, kad pažymys ne už kokybę, nes pvz., gal rasiu kokybiškiausio gamintojo šešėlius, kurie bus visiškai nenaudojamos oranžinės spalvos. Pažymys už dovanojamą nuotykį, staigmeną, atradimo džiaugsmą, lūkesčių išpildymą. Žinoma, suskaičiuosiu ir vertę.

Pateikimas

Aprašymą jau išgyriau, o pakuotė jam nenusileidžia. Tikroji dėžutė atkeliavo transportavimo pakuotėje ir buvo apdėta apsaugomis. Viduje radau juodą dėžutę, kuri tikrai tvirta ir atrodo prabangiai. Papuošta lipduku (kur jau tai matyta?). Viduje rožiniu kaspinėliu perjuostas baltas popierius. Miela. Iš tiesų patiko ir balo neatimu net už tai, kad nėra pridėta jokio lankstinuko.

Dėžutė pilna, nuteikia džiugiai.

Su apipavidalinimu ir įpakavimui padirbėta puikiai! 10/10!

Vertinu vidų

“Steblanc” veido kaukė su kalogenu. Kaina – 2.41 EUR.

Mano vertinimas: Na, o kaip jums atrodo, kaip aš galėčiau įvertinti lakštinę kaukę? Priminsiu paskutinius įspūdžius. Šiaip viskas su šiuo produktu gerai, sudėtis padori, pvz., nėra alkoholio (nors yra šiek tiek parabenų). Tačiau mano džiaugsmo skalėje šis produktas vertinamas 5/10.

“Inoar” daugiafunkcinis arganų aliejus, 7ml. Kaina – 4.20 EUR.

Mano vertinimas: Dalykus plaukams aš labai mėgstu. “Inoar” seniai domina, nors seilę labiau varvinu į garbanų produktus. Tiesa, neapsigaukit, čia yra tipinis plaukų aliejukas iš silikonų, tik papildytas arganu, bet man tokie patinka. Vertinimas – 10/10.

“Marvis” balinanti mėtų skonio dantų pasta, 25 ml. Kaina – 5.60 EUR.

Mano vertinimas: Tai yra dantų pasta. Dantų pasta ir tiek. Gal labai gera, gal labai kokybiška, o ir dydis kelionėms kaip tik. Bet žinote, kažkaip visas dėžutės aprašymas atrodė super wow. Buvo galima įsivaizduoti, kaip moterys griebia telefoną, skambina geriausiai draugei ir šaukia: “gailėkis, kad nepirkai! Ką gavau!!!”… Ar įsivaizduojate tokį skambutį dėl dantų pastos? Mano džiaugsmo skalėje šis produktas aukštai nekyla. 5/10.

“Marvis” mėtinis burnos skalavimo skystis, 30 ml. Kaina – 4.45 EUR (120 ml kainuoja 17.80 EUR).

Mano vertinimas: ok, vieną gerą dantų pastą ištverti galima. Juk ir be jos pilna gėrių. Bet nepamiršk paskambinusi draugei pasigirti, kad o wow wow wow, dar ir burnos skalavimo skysčio gavai. Na rimtai, prabangus, brangus, turbūt geras. Bet aš jau sakiau, tokie daiktai yra tas pats, kas per Valentino dieną iš naujo mylimojo gauti konservavimo receptų knygą. Naudinga, bet ar teikia džiaugsmo? 4/10.

“Korees” veido kempinėlė “Konjac Sponge”, 2 vnt. Kaina – 14.90 EUR.

Mano vertinimas: em… ir vėl kempinėlės? Ką tik gi gavau! Taip, kompanijos kaltinti negali už tai, kad aš jau pirkau konkurentų dėžutę. Tačiau stebėti rinką reikėtų. Garantuoju, kad nemaža dalis pirkėjų pirko abi dėžutes. Kur ten abi. Visas, kurios šiuo metu yra pardavime. Na ir vėl gauti kempinėlę yra žiauriai neįdomu, nors skaitytojams pabrėšiu, kad tai yra labai labai geras daiktas. Bet mes gi vertiname, kokį įspūdį dovanoja dėžutė. Bad luck, kad jūs išsiuntėte vėliau, nei kiti. 7/10.

“Kerastase Discipline Keratin Thermique” pienelis plaukams, 150 ml. Kaina – 30 EUR.

Mano vertinimas: o tai yra wow! Aš esu bandžiusi vos dvi “Kerastase” priemones ir man labai patiko. Tad nerealiai džiaugiuosi ir šia, o dar pagal aprašymą ji žada viską ko aš noriu. 10/10!

Priedai. 2 “Barboros” kuponai po du eurus. Violetinių priemonių blondinėms mėginukai iš “Inoar”. “Davines” šampūnas nuo pleiskanų ir kaukė sausiems plaukams. Kaina – mėginukai nevertinami, nes tokie produktai paprastai yra “not for sale” ir gaunami nemokamai.

Mano vertinimas: lyg ir būtų gerai, bet “Barbora”? Ikoniškoji, prabangioji, elegantiškoji dėžutė siunčia mus duonos parsinešti. Ok ok, žinau, kad ten ne tik duona, bet kuponas toje pačioje “Inbeauty” parduotuvėje būtų džiuginęs labiau. O ką man veikti su violetiniu šampūnu? Vėl su pavydu žiūriu į tas, kurios gavo mėginukų garbanotiems plaukams, nes aš labai noriu išmėgint tas “Inoar” priemones. Visgi, mėginukus mėgstu! Ir jų gausa nuteikia maloniai! 7/10.

———————————————————————————————————

Taigi, bendras vertinimas: 7.25/10. Na va, matot, atrodė, kad viskas blogai, o pažymių sistema parodo, kad visai ir neblogai.

Žiūrime, kokia gi gavosi vertė? 61.56 EUR. Em… toks jausmas, kad kažkur 8 eurai su centais pasimetė. Nesmagiai kažkaip… Suprantu, kad mokėjome 30, bet pažadai yra pažadai.

Ką aš galiu pridurti? Dėžutės tuo ir smagios, kad nežinai ką gausi. Mes perkame staigmenos džiaugsmą. Tačiau retas, kuris nori gauti elementarių higienos priemonių. Juk ne tame yra smagumas. Žinoma, kad vien kerastasių ir kt. prabangių produktų neprikrausi, bet vistiek verta apgalvoti geriau. Kompanijos, kurios ruošiasi paleisti dėžutes, turėtų stebėti ką kalba žmonės, ko nori, ką siūlo konkurentai, kaip pirkėjai vertina jų staigmenas. Juk vien paskaičius “Vinted” forumą, galima sužinoti, kad merginos nebuvo sužavėtos, kai “Grožio draugas” pridėjo “Bio2you” dantų pastų. Nors daugeliui tos pastos gal ir patinka. Dviračio čia neišrasi, reikia plačiai dairytis.

Tačiau noriu pagirti Inbeauty.lt, nes jų dėžutė supakuota kokybiškiausiai ir gražiausiai iš visų lietuviškų dėžučių, kurias esu gavusi. Ar pirksiu antrą? Labai tikėtina.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.