Helloween’o nuotaika "Inhair" parduotuvėje. Kas naujo, kas įdomaus ir ką mums rekomenduoja?

Estimated read time 5 min read

Šios dienos popietę aš vėl praleidau “Inhair” parduotuvėje. Esu pasakojusi įspūdžius po apsilankymų, pastarąjį kartą čia buvau rugpjūčio pradžioje. Tą kartą su jumis paplepėjome apie tai, kas yra ant bangos plaukų priežiūroje. Laikas vėl sužinoti ką įdomaus rasime plaukų rojuje.

Vos įžengusi pro duris prisiminiau, kad šiandien Halloween’as. O kadangi aš mėgstu visas šventes, tai nuotaika iš karto pakilo, o niūraus oro sukeltas slogutis liko už durų.

Man labai patiko voras :). O konsultantės taip pat prisiderinusios, su tinkamais šiai nuotaikai makiažais bei aksesuarais. Visą laiką jautėsi, kad joms smagu, o ne koks piktas šefas liepė taip apsirengti.

Užsukus į akis krenta naujienų stalas. Ant jo puikuojasi “Schwarzkof BC Fibre Force” priemonių sistema. Aš ko gero niekaip nepakartočiau, ką ten daro su mūsų plaukų amino rūgščių ryšiais, bet faktas, kad kažką labai gero :). Tai bent išsamiai čia aš? Dalis procedūros skirta tik profesionaliam naudojimui, todėl atliekama tik kirpyklose.

Apie ją daugiau galite paskaityti Alionos ir Absenttos bloguose. Ir jei tokią procedūrą pasidarysite pas profesionalus, tai vėliau galėsite įsigyti ir namams skirtų priemonių tolesniam puoselėjimui.

O man jau praeito apsilankymo metu sakė, kad jei paklaus ką noriu išmėginti, tai sakyti: drėkinimas, maitinimas, atstatymas. Todėl ir padarėm tokią procedūrą su “L’oreal Mythic Oil” šampūnu, kauke ir įvariais aliejais. Yapač patiko purškiamas CHI aliejus. Tokį ir namo parsinešiau.

Šioje vietoje turiu priminti, kad “Inhair” nėra salonas. Čia procedūros neatliekamos. Kėdė, kriauklė ir kt. kirpykliški atributai naudojami demonstracijoms, seminarams bei mokymams. Tiesa, parduotuvėje nemokamai galima išsitirti savo skalpo ir plaukų būklę, tereikia prieš tai užsiregistruoti. Ir nebijokite, čia ne kokia piramidinė sekta, tikrai niekas nekiš nesąmoningų produktų. Tik tiek, kad konsultantės taip gerai pataria, kad norisi slėpti piniginę po devyniais užraktais. Man procedūrintis labai patinka. Galėčiau amžinai mėginti visokias kaukes. O “Mythic Oil” serija jau seniai norų sąraše. Juoksitės, bet labai patinka jos pavadinimas, kažkaip įkvepia tas aliejiškumas, kai turi sausus plaukus. Poveikis jaučiamas. Plaukai švelnūs, blizga.

Tai va, plaukai minkšti bei švelnūs, Salomėja patenkinta, namo eiti dar nesinori. Dar kiek paplepam apie naujienas bei madas. Kas liečia pirmąsias, tai jau galite pradėti žvalgytis dovanėlių Kalėdoms, spindinčių daiktų daugėja 🙂

Kas liečia madas, tai ant bangos dabar yra rožės. Ne vienas prekinis ženklas turi ką nors su rožėmis. Na, o pati naujausia, madas atitinkanti linija yra CHI su erškėtrožių aliejumi. Ji skirta dažytiems plaukams. Ta pati, kurios aliejus man taip patiko.

Žiūrinėti vien tik naujienas gali būti truputį nuobodu, o aš nenoriu, kad jūs pradėtumėte žiovauti. Todėl mečiau konsultantėms iššūkį ir paprašiau parodyti penkis daiktus, kuriuos be jokios abejonės galėtų rekomenduoti. Čia svarbu įspėti, kad tie daiktai nėra skirti visiems be išimties. Juk kiekvieno žmogaus plaukų tipas yra skirtingas. Ir kaip man sakė, geriausios priemonės yra tos, kurios teisingai parinktos. Būtent jų žmonės vis grįžta ir grįžta pirkti.

Na, o aš spyriausi. Sakiau gi, kad daug gamintojų turi tos pačios paskirties produktą, pvz., kaukę sausiems plaukams, bet kažkuris vienas yra vistiek mylimesnis. Gal klienčių, gal pardavėjų, gal apskritai visų… Na ir taip po truputį konsultantė Irma sudėliojo savo TOP penketuką, kuris atrodo taip.

“CHI Keratin Reconstructing” regeneruojantis šampūnas su keratinu.

CHI Thermal Styling Volume Booster” šaknų pakelėjas.

REF. Molding Paste” plaukus formuojanti plaukų pasta. Tobula modeliavimo priemonė vyrams ar trumpaplaukėms.

Wella SP LUXE OIL švelnus atkuriamasis plaukų aliejus.

Keune plaukų lakas tinkantis visų tipų plaukams SOCIETY FORTE.

Šiaip labai linksma buvo stebėti, kaip Irmai buvo sunku išrinkti tik 5 priemones, kai parduotuvė nuo grindų iki lubų prikrauta plaukų priežiūros produktais. Džiaugiuosi, kad nepabėgo po tokio mano iššūkio ;).

Visada įdomu pamatyti ir sužinoti visokias naujienas, net ir žurnaluose aš itin atidžiai studijuoju puslapius, kuriuose galima pamatyti kas gero atsirado Lietuvoje. Tikiuosi jums buvo įdomu bei jaučiatės lyg būtumėm lankę parduotuvę kartu!

Beje, būtent “Inhair” padėjo atsikratyti paniškos baimės eiti ir bendrauti su pardavėjomis bei konsultantais. Ir čia kalbu ne tik apie kosmetikos parduotuves, o visas tokias intymesnes nei dideli savitarnos prekybos centrai.

“Inhair” parduotuvių kontaktus rasite čia, o jų facebook puslapyje sužinosite apie renginius (dažnai jie nemokami!) ir kitas naujienas.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours