Gegužė – mėgstamiausias mano mėnuo. Jei pasiseka su orais – tai jau vasara, bet džiugina mintis, kad turi dar bent tris šiltus ir šviesius mėnesius priešaky. Vakarai ilgi, wow kiek visko vyksta, tiesa,tik papasakoti tai net nežinau ką. Man tai oho, kai 5 val be pertrūkio mes kas savaitę praleidžiam bėgiodami po miestą mantrailingo treniruotėje, bet jums tai nė kiek neįdomu, ar ne?

Apie darbus. Šiemet man sekasi prasčiau nei pernai, bet geriau nei užpernai. Kurį laiką buvau užsiciklinusi, kad turiu lenktyniauti su pernykšte savimi, neįvertindama aplinkybių. Pvz., mano verslas yra skirtas hobistams. Tie hobistai yra priklausomi nuo pašto paslaugų. Nuo sausio didelėje dalyje Europos (ir ne tik) smarkiai pakilo pašto paslaugų kainos, dėl ko žmonės šiek tiek susiveržė diržus. Atsižvelgiant į tai, natūralu, kad pasekmės daro įtaką ir mano parduotuvei. Juo labiau, kad ir pati kėliau pristatymo kainas. Visiems prisitaikyti užtrunka laiko.

Kol kas aš vis dar nesugebu pasiekti kitos grupės žmonių – tų, kurie galimai gyvenime negirdėjo apie atvirlaiškį, bet mėgsta skrebinti, kuria bullet journal planuoklius, turi vaikų, kurie mėgsta lipdukus. Nes siūlau tikrai didžiulį išskirtinių lipdukų asortimentą, mažai kuo susijusi su atvirukais, nors daug kas šias prekes perka jų dekoravimui. Pasiūla vis auga. Ir juos galiu gaminti lanksčiai. Štai neseniai IG klausiau sekėjų, koks būtų jų svajonių lipdukas, didelei daliai komentuotojų sudizaininau paminėtą temą ir birželio viduryje turėsiu prekyboje. Jei kažko ieškote, kažko trūksta – visada galite kreiptis ir aptarsim galimybes.

O šiaip vasarą planuoju gyventi pusiau atostogų režimu, nematau reikalo persiplėšti, kai ir taip yra ką veikti.

Savanorystė. Gediminas tą padarė jau balandį, o aš gegužės viduryje prisijungiau prie K9 Paieška savanorių. Tai organizacija, kuri policijai padeda ieškoti dingusių žmonių. Ieškoma su šunimis, jei pėdsakai dar karšti, arba be jų. Realių paieškų būna nei daug, nei mažai – pernai apie 20. Šiemet man pačiai teko sudalyvauti jau du kartus.

Be realių paieškų kartą per mėnesį vyksta visos dienos savanorių mokymai, na, o kartą per savaitę mantrailing’o treniruotės, kuriose dalyvauja ne vien savanoriai, bet ir kiti šunų mylėtojai. Tiesa, Bitė pastaruoju metu kažkiek išsitaškiusi, pagalvojom, kad gal sunkėjant/senėjant/ilgėjant trasoms ją užmotyvuoti dirbti reikia šiek tiek stipriau ir dar taip baisiai nelepinti (kai geri dalykai tampa duotybe, kažkaip tingisi stengtis, ane?)

Gegužę pirmą kartą važiavom į minėtus savanorių mokymus. Po visos dienos treniruočių miške grįžom pavargę fiziškai, bet pasikrovę morališkai. Dar važiuodami namo apkalbėjom, kad šioje organizacijoje susirinko nuostabi kompanija. Žmonės moka pasijuokti iš savęs, visus vienija bendras tikslas, todėl nesijunta ta užslėpta konkurencija, sutinkama sportinėje veikloje.

Liepos mėnesį keliausime į keturių dienų mantrailing treniruotę Vengrijoje, o birželį turėsime bendrus mokymus su Raudonojo Kryžiaus organizacija.

Bitė. Kaip suprantate Bičiukas mokosi dirbti nosimi. Šita gražuolė kartais moka varyt į neviltį. Kadaise vietoje paklusnumo pratimų ėdė avių šūdus (tiesiogine ta žodžio prasme), dabar vietoje susitelkimo ieškoti pėdų, ritualo metu ji sau gaudo uodus. Bim bim, bam bam galvytėje. Bet gi been there done that, nebestaigmena ir yra priemonių, ypač žinant kad ji gali ir moka dirbt gerai 😀

Neapleidžiame ir mondioring treniruočių. Tarp viso to labai daug vaikštom, žaidžiam, maudomės ir kitaip smaginamės. Kartais pagalvoju, kad norėčiau dar vieno šuniuko, ypač mantrailing’ui. Bet šiuo metu tikrai netilptume bute, nebūtų čia net kur antrą narvą pastatyti, o ir nepatinka man mūsų laiptinė, kiemas ir net mylimiausias Vilniaus rajonas, nes labai jau čia mažai žolės ir kitų žaliųjų zonų. Tad reikia manifestuoti gyvenamosios vietos keitimą. Mano svajonė yra erdvė (ne šunims, o visiems mūsų daiktams), gera vieta, kur būtų galima pasivaikščiot ir pasitreniruoti su šunimis ir susisiekimas nekomplikuojantis nevairuojančio žmogaus gyvenimo. Daug noriu? Manau visai realiai 😀

Kasdienybė. Gegužę perskaičiau septynias knygas.

Prisipirkau daugiau nei reikia kosmetikos (visokie spf ir pan), nors žadėjau sustoti. Nesiseka.

Rajone ieškom garažo nuomai, nes dabartinį ruošiasi parduot. Rašykit jei turit!

Ypač džiaugiuosi braškių sezonu, nes braškės ir mocarela tame pačiame bliūde tapo mano pietūs kasdieniniai.

Na ir šiaip mano emocinė sveikata yra ženkliai pagerėjusi. Saulės įtaka čia bus turbūt 😀


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram