"Grožio draugas" dešimtoji grožio dėžutė "Raudona Kalėdinė". Įspūdžiai. Gražių švenčių su padirbiniais!

Estimated read time 4 min read

Aš neslėpsiu, kad mano manija grožio dėžutėms neblėsta ir net keli nevykę atvejai jos nemažina. Aš net galvoju vėl užsiprenumeruoti “Lookfantastic”. Mėnesio pradžioje nespėjau užsisakyti vienos dėžutės, tai griebiau kitą. Šį kartą – “Grožio draugas”. Lietuviškų dėžučių pionieriai, sakyčiau. Esu pirkusi kelias, po to dariau pertrauką, na ir galiausiai vėl susigundžiau.

Naujienlaiškyje kompanija prašo neatskleisti dėžės turinio iki Kalėdų, nes daug kas pirko ją dovanoms. Na, tai jai ką – neskaitykite. Tačiau dėžutė su padirbiniais, žinokite nėra geriausia dovana. Apie ką aš čia? Dar sužinosite. Pasistengsiu įvertinti balais savo įspūdžius.

Dėžutė kainavo 20 Eurų. Nurodomi tokie prekiniai ženklai:

Minima, kad jie pasiskirsto po visas dėžutes, o ne visi sukrenta į vieną.

Pakuotė – jau tradicinė raudona dėžė.

Viduje lankstinukas su išvardintais produktais.

Šiaip dėžutė gal būtų ir nebloga, bet man nepatinka, kad ji be jokios išorinės pakuotės atiduodama kurjeriams. Tie siuntų lipdukai nepuošia, o ir aplamdytos būna galiausiai. 7/10.

Lendam į vidų. Įdomiausią dalį paliksiu pabaigai.

“Moa the green Balm” – daugiafunkcinis balzamas. Kaina – apie 14.85 EUR.

Mano vertinimas: tikrai labai įdomus produktas. Ir akiai gražus, ir aprašymas žavus. Esu juo patenkinta, būtinai išmėginsiu. 10/10

Lūpų balzamas “Figs and Rouge”. Kaina – apie 6.50 EUR.

Mano vertinimas: lūpų balzamas nėra blogiausia kas gali nutikti, o šis atrodo įdomus, nebandytas, spalvingas. Užskaitau. 9/10

“L’occitane” tuealetinis vanduo “Arlesiene”, 8.50 EUR.

Mano vertinimas: nors aš turiu mėgstamus kvapus, bet nesu išranki kitiems, tiesiog svarbu, kad nesipjautų su tuo kas patinka. Šie tokie so so. Dar nežinau ar patinka. 8/10

“Phb ethical beauty” paakių kremas. Apie 18 EUR.

Mano vertinimas: šiuo metu paakių priežiūra mane domina, todėl tikrai užskaitau ir noriu išmėginti. 10/10

Dar dėžutėje buvo mėginukas ir įdomioji dalis – šepetėlis.

Ant šepetėlio dėžutės nurodoma, kad tai yra “Anastasia Beverly Hills” šepetukas, tačiau Vinted forumo narėms neprasprūdo pro akis, kad šepetėlis įtartinas. ABH lyg ir neturi ovalių šepetėlių. Lyg ir logotipas nėra toks…

Todėl merginos užklausė, o aš paprašiau leidimo čia parodyti “Grožio draugo” atsakymą:

Taigi, mielos moterys, vaikinai ir visi kiti, kurie užsimanysite pirkti “Grožio draugo” produkciją, atsiverskite šį paveikslėlį:

Ir darykite namų darbus. Ar tikrai “Uoga Uoga” logotipe yra raudonas taškas? O gal čia tik analogas? Ar tikrai “Moshi” logotipe S žiūri į tą pusę? Ar tikrai “Bellapierre” toks šriftas, o ne atvirkščiai? Nes jei jūs neatpažinote, kad čia nėra originalus logotipas, jei jūs pagalvojote, kad o, kaip faina, kad ABH bus dėžutėje, tai patys kvaili! Ne kitaip. Groždraugiečiai gi gero norėjo! Kad naują produktą išbandytumėte. Gi feikai populiariu, net blogerės pasaulio juos naudoja!

Klausimas kitas, o iš kur mums dabar žinoti, kad bjūti blenderiai, tangle tyzeriai ir kiti dalykėliai būdavo originalūs? O gal irgi tik pigesnė alternatyva pabandymui? Ar iš viso legalu taip elgtis, ar tai nėra jei ne feikų pardavinėjimas, tai mažų mažiausiai garsaus vardo naudojimas klaidinant?

Fu.

Gal tas šepetėlis ir neblogas, bet situacija tokia, kad visa dėžutė gauna 0 balų iš manęs. Vien už tai, kad savo atsakyme kompanija leidžia suprasti, kad patys kalti, jei mintinai logotipų nemokate.

Be šepetėlio bendra vertė gaunasi 47.85 EUR. Na, tikėsimės, kad kiti produktai yra originalūs :).

Ką manote apie tokį “Grožio draugo” triuką? Aš šioje kompanijoje nebeketinu pirkti.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours